Şimdi Ara

Veri Kurtarma Programlarının Resimli Anlatımları ... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
35
Favori
214.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gerçekten çok emek vermişsin , ellerine sağlık
  • bunlar ücretli program değil mi ? Ücretsiz lazım bana yokmu ?
  • blue arkadaşım eline sağlık çok güzel bir paylaşım.keşke zamanında temin etseydim bunlardan birini.az önce 21 bölümlük için geceden beri altyazı gömmeyle uğraştığım güzelim çizgi diziyi orjinal dosyalarıy birlikte 2snye de uçurdum.dalgınlığıma gelmiş uykusuzluk fln kopyala derken sildik.sözün özü buradaki programlardan umutlu değilim ama yine de denemek amaçlı şu çok övülüp denemiş seagate ve r-studio olanlarıdeniyorum ancak demolarını kurabildim r-studio bu konuda başarısız 21 videodan 4ünü buldu onları da kurtaramadı seagate ile şu an deniyorum.size sorum bunlar deneme sürümleri oldukları için mi böyle yoksa ilaçlısını bulmadan bir işe yaramıyorlar mı?bari bunun cevabını verin yoksa. 1 gün daha uykusuz kalacağım. bunları kurataramazsam bir daha bu dosya kurtaran programlara bel bağlamayacağım.

• cok guzel anlatimlar tesekurller bi deneyelim.
  • Anlatımın için teşekkürler blue_life recovery my filesla uğraşıyorum 2gündür arama yapıyor (298 gb için sadece jpeg arıyor) yaklaşık ama sonuçlar başarılı olcak diğe tahmin ediyorum....klasör olarak bulma özelliği çok güzel hiç silinmemiş gibi hazır karşınıza geri geliyor.
  • mükemmel anlatımlar teşekkür ediyoruz...
  • Eline sağlık
  • Anlatımlar süper de hepsi buluyor ediyor ama sonunda düzeltmeye gelince satın alın uyarısı veriyor
  • Anlatım için teşekkürler...
    Favorilerime ekledim sağoll...
  • Cep telefonu ve fotoğraf möakinelerinde kullanan arkadaşlara yardımcı olabileceğini düşündüm. Yakında aşağıda adını vereceğim programların indirileceği link vereceğim. Son 3 saattir telefonumda kullandığım mmc karttan durduk yere silinen önemli resimleri ve yazıları kurtarmak için uğraşıyorum. Bu amaçla kullanılabilecek işe yarar 2 program buldum:

1. Data Doctor Recovery Memory Card.
    2. Power Data Recovery.
  • eğer veriler üzerinden silinmemiş bir harddiskimiz var hp garantisine gidip geldiğinde verilerimizi kurtarabilirmiyiz?ÇOK ÖNEMLİ...
  • emeğine sağlık kardeş güzel paylaşım
  • Çok teşekkürler dostum iyi bir çalışma olmuş
  • tek kelimeyle mükemmel bir paylaşım. arkadaşı kutluyorum. dün baya işime yaradı "recorvery my files" programı ile veri kurtama yaptım. 31 gb 29.7 gb geri geldi. ellerine sağlık....
  • blue life verdiğin bilgiler için çok teşekkürler benim sana bir sorum olucak format sonrası kurtarılmaz yazmıssın ama ;
    ben d partitiona yanlışlıkla format attım windows içinden biçimlendirdim yani o da talihsiz bi olay başıma geldi . bu verdiğin progranlar ile ben kaybolmuş verilerimi kurtarabilecekmiyim ? yardım eedersen sevinirim teşekkürler
  • Ellerine sağlık süper topic olmuş
  • Faydalı bir konu
  • Sevgili bluelife,

Yaklaşık 15 yıldır profesyonel bilgisayar kullanıcısıyım, hiç başıma böyle bir şey gelmemişti. Bu nedenle bu tür uygulamalara pek ihtiyaç duymamıştım. Taki iki gün öncesine kadar WD Extarnal HD'im açılmayana kadar. Aklıma ilk donanimhaber.com geldi ve arattığımda senin başlığı gördüm. Gerçekten çok faydalı, anlaşılır, arşivlenesi bir konu olmuş. İlerleyen zamanlarda alıntı göstererek sitemde de yayınlamak isterim.

Bahsetmiş olduğun programlardan sırasıyla şunları kullandım

• Acronis Disk Director Suite
    • Active File Recovery for Windows
    • Seagate File Recovery

Bu üç programdan ilk ikisi işime yaramadı maalesef. Seagate adını görünce sadece bu marka için çalışacağını sanmıştım ancak WD için de süper çalıştı. Ve inanması zor yaklaşık 4 yıl önce sildiğim, hatta hatırlayamadığım bir çok veri dahil neredeyse bütün verilerimi kurtardım. Sıralama için biraz daha düşün derim

Programı yapandan da, anlatan da Allah razı olsun, ne muratları varsa versin.

Sevgiler, saygılar.

• Yorumlar için çok teşekkür ederim arkadaşlar.
    @hackerfriend sorununun çözümünde bir katkım olduysa ne mutlu...

Sıralama konusunda da konuyu açtığım tarihten sonra edindiğim tecrüblere göre bir yanlışlık olduğunu söyleyebilirim.

Mesela senin partitionun zarar görmüş. Ben senin yerinde olsaydım. Şuanki fikrime göre şu sırayı takip ederdim.
    1.Partition Find and Mount ; önemli dosyalarımı kurtramak için. Program zararsızdır.
    2.Active Partition Recovery ; parititonu onarmak veya kurtramak için.

Sonuç çıkmazsa Mecburen önemli dosylarımı kurtamak için file recovery programlarını kullanacaktım.
    File Recovery programları olarakta;
    1. R-Studio
    2.Seagate File recovery
    ..... sırasını takip ederdim.

Zaten bunlardan bir sonuç çıkmazsa diğer programlardanda fazla bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum...

Not: Bir ara konuyu yeniden editleyip, iki konuyu bir birinden ayırmak istiyorum. Bazı arkadaş dosyasını kaza eseri sildiğinde File recovery programlarını kullanmak yerine, Parttion Recovery programlarına yönelebiliyor....

• @blue_life

Partition Recovery programları ile hataları düzeltmeye çalıştım ancak düzelmedi. Ben de sen son olarak bütün verilerimi sabit harddiskime alıp kurtarmayı başardım. Ext.HD'yi normal Windows ve DOS formatı çekmeye çalıştım ancak sürekli hata verdi ve formatı yemedi. En son HP USB Disk Storage Format Tool ile format çektim. Şimdi takar takmaz Ext.HD gözüküyor. Sıra verileri ona kopyalamaya geldi, buna da şükür.

İlgin için teşekkürler tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackerfriend -- 6 Aralık 2008; 22:32:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.