Şimdi Ara

Van Helsing (2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
3.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SyFy kanalından yeni bir dizi projesi adha. 2004 yılında filmi de yapılmış olan Van Helsing hikayesi bu kez dizi olarak karşımıza gelecek. Kanal resmi sitesinden yaptığı açıklama ile dizinin merkezinde Vanessa Helsing adında bir kadın karakterin yer alacağını duyurdu.

SyFy, senarist ve yürütücülüğünü Neil LaBute'nin üstleneceği diziye şimdiden 13 bölümlük onayı verdi. Dizinin 2016 Sonbahar takviminde yayınlanması planlanıyor.

Kelly Overton (True Blood) Vanessa Helsing'i canlandıracak.

Jonathan Scarfe (Hell on Wheels), Christopher Heyerdahl (Hell on Wheels), Paul Johansson (Mad Men), David Cubitt (Ray Donovan) ve Tim Guinee (Homeland) Diziye katılan isimler.

http://www.imdb.com/title/tt2388803/

Kaynak

•  Van Helsing (2016)
  • van helsing filmi favori vampir/kurtadam temalı filmim olur. yılına göre de efsanedir, dizisi de bütçeden kaçınılmazsa güzel olur diye düşünüyorum. fargo'nun yapımcısındanmış zaten, tek sıkıntı kadın karakter gibi duruyor. bekleyip görelim.

• SyFy olunca zaten 1-0 geride başlıyor. Trailer'a da bakınca dizi vasat olacak gibi
  • oha van helsing kadınmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 1 Ağustos 2016; 12:29:13 >
  • Ilk bölüme baktım, yarısında kapattım. Ucuz bir yapım olacak gibi duruyor. Bekleyip göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coverlayıp vanessa helsing yapmaları iyi olmuş :D hugh reyizi üzmezler umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

oha van helsing kadınmı

Buna neden şaşırdın anlamadım. Van Helsing serisinde zaten ana karakter kadın dı. Sanırım sen filmleri izlemedin.
  • İlk bölüm fena değildi bence.
  • Hem kadın tipsiz hem de dizi berbat. Tutmaz
  • İlk bölümü ileri sara sara zorla izledim,çok vasattı.bu diziden bir cacık olmaz.
  • Tutmayacağı baştan belliydi, sinema filmi güzeldi mesela onu örnek alabilirlerdi.
  • Şu zamanında isim yapmış filmleri, karakterleri dizi ortamına aktarıpta parayı bulma çabası moda oldu son zamanlarda ve bir çoğuda fos çıkıyor bunun gibi. bari blade serisine el atmasalar constantine dizisi bu çöplere güzel örnek.
  • Dün gece izledim diziyi ama bu izlemek sayılmaz sanırım,o kadar vasat ve sıkıcı bir bölümdü ki daha kimse devam ettiremez bu diziye beni.

• çok moktan bir dizi gibi olacak sanırım.umarım yanılırım ileriki bir kaç bölüme daha bakalım neler olacak.ama hiç ümidim yok açıkcası.başka bir isimde olsaydı salla gitsin derdik ama isminin ağırlığını kullanmışlar yazık etmeseler bari.filmini baya beğenmiştim.
  • ne bileyim boşta kalınca izleniyor ya :D 3.bölümde bitti toparlarlar konuyu yakında
  • Abi çok kötü ya iğrenç vallahi, eğer böyle çok çok boş bi insan değilseniz yaklaşmayın bu diziye. Ciddi ciddi vakit kaybı.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.