Yarbay
25 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
47 üye
Görüntülenme
Toplam: 1681 (Bu ay: 8)
Gönderileri

web sitesinden email adresiniz ile kayıt oldugunuzda 14 haziranda kayıtlı mail adresinize 280 tllik ödeme gönderilecek bu fiyattan yararlanabilirsiniz

www.preview.disneyplus.com
Karşınızda: Disney+
https://www.preview.disneyplus.com/tr-tr

şikayet iletiyoruz 10 15 gün şikayet beklemede kalıyor en son 8 ve 13 mart şikayerleri acil şekilde ilettiğim halde hala açıkta bekliyor kimse bakmamış

yogunluk varsa o zaman yönetime yeni yetkililer alın herkesin işi olabilir anlayışla karışılıyorum ama 10 15 gün beklemenın açıklaması olamaz

şikayet sistemini kullanın diyorsunuz böyle 15 20 gün bekleyeceksek şikayet sistemini neden kullanalım şikayet sistemine bakan kişilere çeki düzen verirseniz iyi olur

@powerstorm @cagri105 @conjure @DENIZCISERKAN @rds

PlayStation 5'te kullanılacağı öngörülen ilk SSD, Nextorage tarafından duyuruldu. Sony'nin bir parçası olan şirket, SSD'leri 1TB ve 2TB versiyonlarla satışa sunacak.

PS5, ek bir SSD takmanıza izin veriyor. Bunun için konsolda özel bir bölme bulunmakta. Ancak şirket, ek SSD yuvası bloke olduğu için uzun bir süre önerilen sürücü modelleriyle ilgili bir açıklama yapmamıştı. Ancak yuvanın kilidinin açılmasının hemen ardından, hangi SSD'nin oraya takılabileceğine dair ilk işaretler gelmeye başladı. PS5 için önerilmesi muhtemel ilk SSD, Sony Group'un bir parçası olan Nextorage şirketi tarafından üretildi: NEM-H.

Sürücü, sırasıyla 7000 ve 7100 MB/s okuma hızlarına ve 5500 ve 6850 MB/s yazma hızlarına  sahip 1TB veya 2TB versiyonlarında satışa sunulacak. SSD'nin M.2 2280 form faktöründe olduğunu ve PCIe 4.0 arayüzünü desteklediğini de belirtelim.

1TB'nin fiyatının 230 dolar ve 2TB'nin fiyatının ise 440 dolar olacağı bildirildi. SSD'nin çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

440 ABD Doları eşittir
3.810,71 Türk Lirası

230 ABD Doları eşittir
1.991,96 Türk Lirası

arkadaşlar türknet 100 mb paketinde maximum 110 mb destekler modeme 100 mb geliyor seklindeydi hız testinde 92 93 mb görüyordum indirimde 11.5 mb e kadar çıkıyordu

sonra ileride türknette sorunlar yaşağıdıgm için türk telekom 50 mb paketine gectim hızı 100 mb e yükselteyim dedim hat ne olacak diye baktım

modem de maximum 95 mb modeme tanımlı 87 mb görünüyor hız testinde 80 mb geliyor doğru mu diye indirme yaptım saniyede 9.5 10 mb indirme yapıyor

Daha önce 5ghz denemiştim modemin desteklediği hızı wifi da görüyordum Ben 50 megabit kullanırken wi-fi testi yaptığımda 50 alıyordum 100 megabit e geçtim Hem kablolu hem de wifi hızım düştü Normalde benim modemim şu anda 50 görmesi gerekirken modemi yanında wi-fi testi yaptığın zaman 43-44 megabit çıkıyor

Altyapı aynı olduğu için ana sağlayıcıdan daha yüksek hız veya aynı değerleri beklerken türknete göre daha düşük vermesi üstüne 7 mb kayıp olması bana normal gelmedi birde bu hıza 149 tl istiyorlar

sizce sorun nerededir nasıl düzeltebilirim modem bilgileri fotoğraftadır

microsoft web sitesinden konsolun seri numarası ile kayıt ederseniz 2 yıl türkiye garantisi başlar

Gelen bilgiye göre %8.45 zam yapıldıgı açıklandı

bide youtube ta para yok derler adam 2021 araba alıyor arabaya bu kadar para veriyorsa düşünün ne kadar kazandıgını

enes batur bunun 10 katını kazanıyordur burak oyunda nın bindiği araba Yeni E 200d Exclusive Dizel 160 bg 1.036.000 TL

Hakkında
Meslek: Satış Pazarlama Uzmanı
İlgi Alanları: herşey olabilir :)
Hakkımda:
PLAYSTATİON 5

Xbox Series X

SAMSUNG 4K UHD TV

EXCLUSİVE GAMES

ASLA ÖDÜN VERME
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Playstation 5
TV
Samsung
Klima
Vestel
İşlemci
Ryzen 7
Ekran Kartı
2060
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.186
İkinci El Bölümü Mesajları: 300
Konularının görüntülenme sayısı: 3.293.332 (Bu ay: 5.785)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.783 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.