Şimdi Ara

Van Helsing (2016) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
3.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Kahin önce vanessaya sordu işte bilgeliği alman lazım diye önce ona önerdi ama kabul etmedi. O kabul etmeyince Normal olarak diğeri sam oldu samin güçlü olması ise bugüne kadar her zaman hayatta kalabilmesi vampir olarak aslında sanırım. Ama şu var scarletin aslında ölmesi içindeki ışığın vanessaya geçmesiydi normal olarak yalnız anlamadığım nokta vanessa ölemez iken scarletinde ölmemesi lazımdı zaten vanessanın dönüştürdüğü kişiler ölmüyor ama muhammed öldü anlamadım.

Flesh mesela kendisini defalarca öldürdü ama hayata döndü. Mantık hatası çok fazla ama izliyoruz işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Kahin önce vanessaya sordu işte bilgeliği alman lazım diye önce ona önerdi ama kabul etmedi. O kabul etmeyince Normal olarak diğeri sam oldu samin güçlü olması ise bugüne kadar her zaman hayatta kalabilmesi vampir olarak aslında sanırım. Ama şu var scarletin aslında ölmesi içindeki ışığın vanessaya geçmesiydi normal olarak yalnız anlamadığım nokta vanessa ölemez iken scarletinde ölmemesi lazımdı zaten vanessanın dönüştürdüğü kişiler ölmüyor ama muhammed öldü anlamadım.

Flesh mesela kendisini defalarca öldürdü ama hayata döndü. Mantık hatası çok fazla ama izliyoruz işte.

olmeyenler daywalker lar tarafindan isirilanlar. Flesh isirilmisti muhammed ise yok. Mesela gecen 12.bolumde Axel da daywalker tarafindan isirildiktan sonra iyilesmisti. Scarlet de galiba Van helsing kilici ile desiltigi icin oldu.

3.sezon guzel baslamisti ilk 5-6 bolum filan iyiydi. Gittikce batirdilar sezon finaline ise diyecek bir sey bulamiyorum. Tamamen rezillik. Ben yazsam daha iyi senaryo cikardi. Ama tum bu rezilliklere ragmen yeni sezonu bekliyorum

• 3.sezonu cok daha keyifle izliyorum.
    Sanki dizi upgrade olmuş. Çekimler,sahneler, kan, dövüş bana önceki sezonlara göre çok farklı geldi. Sanki yönetmen mi değişmiş bütçe mi artmış bilemiyorum ama bence iyi gidiyor görsel anlamda.
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    netflixdenmi izlemeye devam ediyorsunuz hocam?
  • ali.kose kullanıcısına yanıt
    Evet Netflix üzerinden izledim bu sezonu.
    Nasıl anladınız?

Bu arada bitirdin diziyi, önceki yazdıklarıma ek olarak,
    Bir iki sahne sadece göze battı, kötüydü, kaliteli degildi. (Şu Axel ve Danver'a giden ekibin kafa patlatma sahneleri)
    Her ne kadar konuyu begenmesen de bu sezon yine heyecanlı geçti benim açımdan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    kısmetse yakında uyelık alacagım da cok gerıde kaldık mukemmel ıcerıkler mevcut
  • 13 Bölümlük 4. sezon’u Netflix üzerinden izledim.
    Sezonu genel olarak çok beğendim ama Final bölümü biraz hayal kırıklığı oldu benim için.
    Olayların nerden nasıl başladığını artık yavaş yavaş anlatıyorlar. Pek çok soru işareti gidiyor bu bölümle.
    Fakat, gelecek sezon için ciddi sürprizler var. Mutasyona uğrayan vampirler, karanlık kişi vs...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu garabet 5. sezona geçti..

• 1x09 dayım 5.sezonda niye venessa yok

• 3x2 deyim fena sıktı.

aksiyon felan olacakmı yoksa bunu da yarım bırakacağım.

• 2004 yapımı filmini izleyin daha iyi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4x07 den sonra malum kişinin akıbeti ne ?

• 5x07 e özet geçe geçe izledim sıkıcıydı baya

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Aslında çok güzel başlıyor. Post apokaliptik bir ortam var, volkan patlaması büyük hasar vermiş şehire ve toz bulutu yüzünden vampirler türemiş falan.

Böyle Walking Dead'in vampirlisi gibi bir postapokaliptik survival gibi başlıyor ama sonra öyle bir dallanıp budaklanıyor ki, konudan kopuyorsun resmen.

Zaten bir süre sonra, bir bölümde bir grubun, diğer bölümde başka bir grubun hikayesini anlatmaya başlıyor.

• Isbara I kullanıcısına yanıt

vampir dediğin akıllı olur bunlar tam gerizekalı zombilerden farkı yok.

2.sezondan sonra full leş dizi olmuş bu dizi. 2 yeni vanhelsingin diziye katılmasıyla ergen dizisi olmuş.

• Akdogan33 kullanıcısına yanıt
    o çok iyiydi hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.