Şimdi Ara

Vampyr (2018) [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
8.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geliştirici: Dontnod Entertainment
    Dağıtıcı: Focus Home Interactive
    Tür: RPG
    Çıkış Tarihi:5 Haziran 2018
    Platform:Konsollar ve PC

Resmi Site
    http://www.vampyr-game.com/

Steam Sayfası
    https://store.steampowered.com/app/427290/Vampyr/

Life is Strange ve Remember Me oyunlarıyla tanıdığımız Dontnod tarafından geliştiririliyor.

Vampyr’ın Savaş Sistemi Detaylandırıldı.
    https://oyungezer.com.tr/haber/46296-vampyr-in-savas-sistemi-detaylandirildi
    1918 yılında, İspanyol Gribi’nin kasıp kavurduğu İngiltere sokaklarında aslen bir doktor olan ama talihsiz bir olay sonucu vampire dönüşen Jonathan Reid’ı yönetiyoruz oyunda. Jonathan hem yeni güçlerine alışmak hem de ölümcül salgının arkasındaki gerçeği öğrenmek zorunda.
    Oyunda doğrusal olmayan bir yetenek ağacının bulunacağı ve tecrübe kazandıkça yeni yetenekler ve güçler edineceğimiz belirtilmiş. Bu güçleri dilediğimiz gibi birleştirerek kendi oyun stilimizi belirleyebileceğiz. Örneğin agresif bir şekilde saldırıp rakiplerimize büyük hasarlar vermek ya da daha kontrollü bir yaklaşım sergileyip kalabalıkları kontrolümüz altına alarak düşmanlarımızı kendimizden uzak tutmak elimizde.
    Üstelik bu yetenekler de kendi içlerinde iki farklı şekilde evrim geçirebilecek. Mesela Spring adlı yeteneği ister geniş bir alana hasar verecek istersek de kısa süreliğine görünmez olacak şekilde geliştirmemiz mümkün. Kısacası oyunda dilersek gizli gizli, dilersek de etrafı kızıla boyayarak ilerlemek mümkün olacak.
    Savaşların zorluğu da oyundaki hareketlerimize göre değişecek. Ne kadar çok kişi öldürüp ne kadar kan emersek o kadar güçlü olacağız. Ancak bunun bir bedeli olacak elbette. Şehir daha tetikte, daha karanlık bir hâl alacak ve vampir avcıları etrafta daha sık kol gezecek.
    Öte yandan beslenmemiz de şart. O nedenle kimin kanını emeceğimizi, kimlere dokunmayacağımızı, sivillere dadanıp dadanmayacağımızı seçmemiz gerekecek. Jonathan’ın insan yanının vampir tarafıyla çakışacağı da söylenenler arasında.
    2017 yılında konsollar ve PC için platformuna çıkışını gerçekleştirecek.

Vampyr (2018) [PC ANA KONU] Vampyr (2018) [PC ANA KONU] Vampyr (2018) [PC ANA KONU]

Vampyr (2018) [PC ANA KONU] Vampyr (2018) [PC ANA KONU] Vampyr (2018) [PC ANA KONU]

Vampyr (2018) [PC ANA KONU] Vampyr (2018) [PC ANA KONU]

E3 2016 Tanıtım Videosu

Alpha Gameplay

[E3 2017] Vampyr - E3 Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 7 Mayıs 2020; 1:10:57 >

• Life is strange kadar iyi iş çıkarsınlar bana yeter. Gözde yapımcılarımdan. Merakla bekliyorum bu oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklenti yüksek ama bakalım ne olacak. Takipteyiz, atmosfer gayet hoş duruyor.
  • Vampyr Gameplay Showcase - IGN Live: E3 2016

• Atmosfer çok iyi görünüyor,oynanış da güzel olur umarım
  • Vampyr - Pre-Alpha Gameplay Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 27 Ağustos 2016; 15:00:28 >
  • Bu oyundan umudum var
  • Benim de umudum var laikn Pre-Order işine daha girmem. (Deus EX MD sağ olsun)
    Hele bi çıksın PC de optimize nasıl, yorumlar nasıl göreyim öyle alırım
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Pre-Order pc de sıkıntılı.Optimizasyonu iyi oyun sayısı azaldığı için pek mantıklı değil

Çıkıp,yorumları gördükten sonra almak daha mantıklı.

Oyuna gelirsek güzel olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 28 Ağustos 2016; 20:31:56 >
  • Evet oyun güzel duruyor.. Vampire The Masquerade Bloodlines sonrası ilaç gibi gelecek. Umarım konsol portu olmaz da alır yürür belki bu oyun seri olur
  • Beni korkutan şey yapımcı firmanın Remember me, Life is Strange tarzı oyunlar çıkarması. Vampir li oyun diyince şahsen ben daha kanlı rpg tarzı bir oyun isterdim ama tahminimce bu daha hikaye üzerine bi oyun olucak.
  • Oyun güzel olacak gibi bekliyorum çıkmasını
  • Güzele benziyor.

• Konusu ve atmosferi kesinlikle Dishonored oyununa benziyor.
  • Yeni resimler eklendi.

• Life is strange den sonra Çiçek gibi gelecek bu oyun. Yapımcıları çok başarılı ve ilerde çok daha büyük işler yaparlar

• Vampyr’ın Savaş Sistemi Detaylandırıldı.
    http://oyungezer.com.tr/haber/46296-vampyr-in-savas-sistemi-detaylandirildi
    1918 yılında, İspanyol Gribi’nin kasıp kavurduğu İngiltere sokaklarında aslen bir doktor olan ama talihsiz bir olay sonucu vampire dönüşen Jonathan Reid’ı yönetiyoruz oyunda. Jonathan hem yeni güçlerine alışmak hem de ölümcül salgının arkasındaki gerçeği öğrenmek zorunda.
    Oyunda doğrusal olmayan bir yetenek ağacının bulunacağı ve tecrübe kazandıkça yeni yetenekler ve güçler edineceğimiz belirtilmiş. Bu güçleri dilediğimiz gibi birleştirerek kendi oyun stilimizi belirleyebileceğiz. Örneğin agresif bir şekilde saldırıp rakiplerimize büyük hasarlar vermek ya da daha kontrollü bir yaklaşım sergileyip kalabalıkları kontrolümüz altına alarak düşmanlarımızı kendimizden uzak tutmak elimizde.
    Üstelik bu yetenekler de kendi içlerinde iki farklı şekilde evrim geçirebilecek. Mesela Spring adlı yeteneği ister geniş bir alana hasar verecek istersek de kısa süreliğine görünmez olacak şekilde geliştirmemiz mümkün. Kısacası oyunda dilersek gizli gizli, dilersek de etrafı kızıla boyayarak ilerlemek mümkün olacak.
    Savaşların zorluğu da oyundaki hareketlerimize göre değişecek. Ne kadar çok kişi öldürüp ne kadar kan emersek o kadar güçlü olacağız. Ancak bunun bir bedeli olacak elbette. Şehir daha tetikte, daha karanlık bir hâl alacak ve vampir avcıları etrafta daha sık kol gezecek.
    Öte yandan beslenmemiz de şart. O nedenle kimin kanını emeceğimizi, kimlere dokunmayacağımızı, sivillere dadanıp dadanmayacağımızı seçmemiz gerekecek. Jonathan’ın insan yanının vampir tarafıyla çakışacağı da söylenenler arasında.

• Oyunu çok merak ediyorum ama henüz oynanış videosu yayınlanmadı galiba di mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Oyunu çok merak ediyorum ama henüz oynanış videosu yayınlanmadı galiba di mi arkadaşlar?

Yayınlandı hocam

@DeviL's

Hocam son bilgilere bakılırsa sanki RPG olacak gibi görünüyor,bakalım beklentilerim büyük bu oyundan

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Daha önce gelen haberlerde RPG olacağı söyleniyordu.Son gelen haberler ile RPG olacağı kesinleşti diyebilirim.Çok farklı tarzda bir oyun geliyor.Benimde beklentim büyük.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.