Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tekken 7 [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
121
Cevap
5
Favori
6.905
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Tekken 7 [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4273 Mesaj

Platform: PC,PS4,XONE
    Geliştirici: Bandai Namco
    Dağıtıcı: Bandai Namco
    Tür: Dövüş
    Çıkış Tarihi: -

Namco Bandai, Tekken 7'yi PC'ye Getirmeyi Düşünüyor

Duyurulduğu günden bu yana Japonya'daki arcade makineleri dışında hangi platforma çıkacağı belli olmayan Tekken 7'nin PS4 ve Xbox One'a gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Peki ya PC versiyonu? Geliştiriciler oyunun olası bir PC versiyonu hakkında konuştu.

"Henüz arcade makineler dışında herhangi bir platform konusunda karar vermedik ve onaylamadık. PC'de oynamayı tercih eden ve ihtiyaç duyan bazı ülkeler için PC versiyonunu düşünüyoruz."

Unreal Engine 4 ile geliştirilen Tekken 7, arcade makineler için mart ayında çıkacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Namco_Bandai_Tekken_7yi_PCye_Getirmeyi_Dusunuyor-75746.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yagami Iori -- 20 Aralık 2014; 22:23:58 >

|
    |

• Tfn123 kullanıcısına yanıt
    @Tfn123 demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Aynen öyle dostum, Pc platformuna çıkması bile mucize ama sanırım kıymeti bilinmiyor. Sadece konsollara çıkmış olsaydı sanırım Pc için neden çıkmıyor diye ağlayan bir kitle görürdük.. Herneyse gtx 970 ile sabit 60 fps akıyor oyun, grafikler,sesler,oynanış herşey süper bence ! Bandoi ne kadar teşekkür etsek az, böyle bir efsane seriyi Pc de bizlere oynama imkanı sundukları için!

Ben de anlamadım. Bunun neresi hatalı? Burada illegal paylaşım yapmıyoruz bilgilendirme yapıyoruz.
    Bir ilk oldu burada Denuvo oyun çıktıktan sonra 4 gün sonra kırıldı.
    Kişisel olarak Denuvolu hiç bir oyunu almıyorum. Tekken 7 pre-order'ımı iptal ettim Denuvo olacağı duyurulduğu zaman.
    Denuvo'ya karşı olmak korsan olmak değildir.

Edit:http://steamcommunity.com/app/389730/discussions/0/1354868867707897387/

Yeni bir duyuru yaptı sevgili Isshak(hiç sevmem kendisini)

@[Patch dates and more info]
    The TEKKEN team is actively working on improving the Tekken 7 game experience for everybody. This is currently our top priority and we appreciate your patience. We will be releasing a number of patches in the coming days:

June 7th: We’re releasing a patch for the PC version to improve security and update Denuvo. It’s important for us to note that this patch was developed concurrently and did not push back the patches addressing online issues (see below).

End of the week: a PlayStation 4 patch to address online stability including matchmaking issues, and bug fixes, will be released. We’ll have more detailed info to share soon about this patch.

Next week: a similar patch to the PS4 version will be released on PC and Xbox One to address online stability and bug fixes.

Stay tuned to our official channels for more info shortly, and as always, we’ll keep monitoring the situation and collecting your feedback about Tekken 7. Thank you for playing!

Gördüğünüz gibi Denuvo kırıldıktan sonra hala oyundan silmemek için diretiyorlar.Bunun yerine oyundaki Denuvo'yu güncelliyorlar şaka gibi ama gerçek. Aşağıda yorumlarda da görebileceğiniz üzere oyuna sahip olanlar bile silinmesinden yana. Bu insanların 3-4 yıl sonra Denuvo'nun serverları kapandığında 3 yıllık oyundan Denuvo'yu sileceklerini mi düşünüyorsunuz? Tabi ki hayır geriye dönüp bakmayacaklar bile. Parasını verdiğiniz oyunu bundan 3-4 yıl sonra oynayamacaksınız her Denuvolu oyun için geçerli bu dediğim.

Zamanında securomlu çıkan oyunları kıranlar olmasaydı günümüzde bu oyunları hala oynayamıyor olurdunuz çünkü oyunların source kodları yok bu yüzden isteseler bile source kodlardan compile yapamıyorlar.

Admin veya moderatörden ricam bu mesajı silmemesi yönünde burada korsanı yüceltmiyorum. DRM'ın ne kadar zararlı olduğundan bahsediyorum. Bundan bir kaç yıl sonra Denuvo'nun serverları kapatıldığında oyunlarınızı oynamadığınızda ve oyun patch alıp Denuvoyu silmediğinde ne Denuvo'ya ne de geliştiriceye kızın. Denuvo olduğunu bilerek bu taşın altına elinizi uzattınız. Suçlu olan sizlersiniz.

Tfn123 kullanıcısına yanıt
    @Tfn123 demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Yeni nesil ergenler oyunları bilmiyor ve oyundan anlamıyorlar. Bu yüzden ergenlere uyuz oluyorum. Oyun cahili oluyor.

• Yarbay
    4273 Mesaj
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sf x tekken'i beğenmemiştim ama bu oyunu oynarım her türlü

Orijinalden alıntı: Master_Evil

sf x tekken'i beğenmemiştim ama bu oyunu oynarım her türlü

Street Fighter x Tekken kötüydü bence de. Çünkü sadece isminde Tekken vardı aslında oynanış ve tarz olarak sadece Street Fighter'dı. Ondandır. Ben de sevmemiştim. Benim için dövüş dedin mi önce Tekken sonra Mortal Kombat gelir.

Bende eski segacıyım önce mk sonra sf gelir, tekken play station için özel kalsa yine kabul ederdim az oynamadık 3. oyunu
    |
    |
    Kartal Göz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Master_Evil

Bende eski segacıyım önce mk sonra sf gelir, tekken play station için özel kalsa yine kabul ederdim az oynamadık 3. oyunu

Aynen yav az mı oynardım MK3 Ultimate'i. Şimdi düşünüyordum da Tekken'den daha zevkliydi. Ama genel olarak bakarsak şu an Tekken var o MK3 yok malesef.
    |
    |

Oyun martta arcade makineler için japonya ya özel olarak çıkacak pc ve konsol çıkış tarihleri hakkında herhangi bir bilgi yok.
    |
    |
    Kartal Göz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

• Yarbay
    4273 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yagami Iori -- 30 Mayıs 2015; 17:16:39 >
    |
    |

• Yarbay
    6219 Mesaj
    Tekken'in yeri çok ayrıdır benim için.Ne MK ne de Street Fighter... Hiçbiri Tekken etmez.

Christie Monteiro ve Eddy en sevdiğim karakterlerdi.Dövüş tarzları ayrı bir güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 30 Mayıs 2015; 20:02:34 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    E3 2016 Microsoft konferansında Tekken 7'nin 2017'nin ilk aylarında Xbox One, PS4 ve PC için geleceğini duyurdu, bir de tanıtım videosu gösterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeviL's -- 14 Haziran 2016; 10:09:36 >
    |
    |
    |
    |

|
    |
    Kazuya başgağana yaptıklarından sonra ağır gıcığım Heihachi dayıya.
    Akuma emmi halleder umarım onu story kısmında falan..
    |
    |
    |
    |

|
    |
    EXCLUSIVE Tekken 7 4K PC Gameplay - on GeForce GTX 1080!
    |
    |

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.