Şimdi Ara

UYDU ALAMK İSTİYORUMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji ile yakından ilgilenen biri olsam da uydu teknolojisine uzak biriyim.Sadece İstediğim bazı spor kanallarının şifresini çözebilen bir uydu cihazı.Seul diye birşey okudum buradan.3-4 modeli var x3 modeli şifreli yayınları izlememi sağlarmı.bir de 1453 FTA adında bir modeli var,onun da çok hızlı olduğunu duydum,bu şifreli yayınları çözebiliyormu.veya herhangi başka bir marka,lütfen bu iki model hakkında biraz bilgi verin veya başka bir kaç örnek verinde alayım artık şu uyduyu.

• quote:

Orjinalden alıntı: the ekonomist

Teknoloji ile yakından ilgilenen biri olsam da uydu teknolojisine uzak biriyim.Sadece İstediğim bazı spor kanallarının şifresini çözebilen bir uydu cihazı.Seul diye birşey okudum buradan.3-4 modeli var x3 modeli şifreli yayınları izlememi sağlarmı.bir de 1453 FTA adında bir modeli var,onun da çok hızlı olduğunu duydum,bu şifreli yayınları çözebiliyormu.veya herhangi başka bir marka,lütfen bu iki model hakkında biraz bilgi verin veya başka bir kaç örnek verinde alayım artık şu uyduyu.

Sayın dostum,

Maden spor ağırlıklı yayın izlemeyi düşünüyorsunuz, Dreambox 500s beklentilerinizi tümüyle karşılyacaktır.

Kolay gelsin.
  • hemşerim dreambox dm500s işin görecektir ...

benim bildiğim en ucuz yerwww.hepsisat.com dur ...

cemal beye selam söyleyin benim imagemi kurup yollar

+ samsundaysan yardımcı olurum sorun değil
  • tabıkı dream dıyecegım bende ıyı bırde server kullanırsın secenklerı cogaltabılırsın ornek var yandahttp://www.karabalikelektronik.com/pinfo.asp?pid=335
    Hotbirt 13 east 6 Aylık HOTBIRD Paylaşım
    AbSat
    Cyfra+
    Polsat
    Sky İtali
    Nova Yunan
    Art Pelha
    BhtBosnia
    Dorcel-FreexTv
    Hrt Cro
    Sexwiew
    Eurosport
    Pink plus
    Sexon tv
    Srg
    Slovak Link
    SunTV
    ZeeTv
    Priwate Spice
    Rtv İnternational
    Al jazeera sport

paketlerın ıcındekı kanalları ıncelemek ıcınwww.flysat.com dan yardım alabılırsın JSC SPORT paketınde deeeee bır cok dunya lıg macını gorebılırsın bızım turkcell lıgımızde dahıl yayın hakkına sahıpdır bu paket :)

• maliyeti sadece receiverla bitmiyor amadeğil mi? ben de bir receiver alarakbir tercih yapmakistiyuorum ama maliyetlerinden şikayetçiyim. Çok fazla tv izleyemesem de tercih ettiğim seçenek iş yapsın isterim ben de tavsiye bekliyorum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: incomparaple

maliyeti sadece receiverla bitmiyor amadeğil mi? ben de bir receiver alarakbir tercih yapmakistiyuorum ama maliyetlerinden şikayetçiyim. Çok fazla tv izleyemesem de tercih ettiğim seçenek iş yapsın isterim ben de tavsiye bekliyorum :)

dm500 + server = 150+150 =300 tl full
  • ustdekı secenegı ıncelemenız tavsıye ederım,

quote:

maliyeti sadece receiverla bitmiyor amadeğil mi? ben de bir receiver alarakbir tercih yapmakistiyuorum ama maliyetlerinden şikayetçiyim. Çok fazla tv izleyemesem de tercih ettiğim seçenek iş yapsın isterim ben de tavsiye bekliyorum :)
  • arkadaşlar dreambox diyorsunuz ama cihazı alıp anten kurulumunu yaptırdıktan sonra server ile satın aldığımız için direk takıp izleyebilecek miyiz yoksa günlerce ayarlar ile mi uğraşmamız mı gerekiyor
  • kesinlikle katılıyorum, nasıl olacak?
    quote:

Orjinalden alıntı: cocobongo

arkadaşlar dreambox diyorsunuz ama cihazı alıp anten kurulumunu yaptırdıktan sonra server ile satın aldığımız için direk takıp izleyebilecek miyiz yoksa günlerce ayarlar ile mi uğraşmamız mı gerekiyor
  • quote:

kesinlikle katılıyorum, nasıl olacak?
    quote:

Orjinalden alıntı: cocobongo

arkadaşlar dreambox diyorsunuz ama cihazı alıp anten kurulumunu yaptırdıktan sonra server ile satın aldığımız için direk takıp izleyebilecek miyiz yoksa günlerce ayarlar ile mi uğraşmamız mı gerekiyor

ayarlar 1 kereye mahsustur .. cihazın nete bağlı olması yeterlidir dreambox konumu inceleyiniz

kuurlum ayar ve açıklamaları mevcuttur

http://forum.donanimhaber.com/m_27297466/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 17 Temmuz 2009; 10:34:37 >

• teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incomparaple -- 17 Temmuz 2009; 10:50:47 >
  • bende dreambox kullanıyorum ve memnunum,ayarlar o kadar zor değil, ayarlardan kuşku duyup almamazlık etme bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

quote:

dm500 + server = 150+150 =300 tl full

UYDU ALAMK İSTİYORUMMM

Nihatt yoğun gördüm seni

• bestercan

adam sormuş bende cevaplıyorum

sen sormadın sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.