Yarbay
21 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
56 üye
Görüntülenme
Toplam: 1217 (Bu ay: 11)
Gönderileri

Toplumun pislik ve kanser oluşunu hakkalyakin biliyorum.. Bir kısım her türlü şerefsizliği istediği gibi yapıyor. Toplumun büyük kısmı ise buna ses çıkarmıyor. Korkuyor veya ses çıkarmıyor. Devlet yok oluyor.

Sultangazi cehennemin dünya şubesi..

İnsanlık ve anlayış burda ölü

Cehaletin hakim olduğu yer burası.. Empati sıfır.

Kertenkelenin beyni kadar beyinli insanlar çoğunlukta

Bencillik, dünyada sadece kendisi varmış gibi yaşamaları, hareketler, empati yoksunluğu..


"Kendine yapılmasını istemediğin şeyi baskasına yapma."

diye bir kaide yok burda.

Gençler uyuşturucu ve şiddet batağında..

Hırsızlar cirit oynuyor.. Rahat rahat sokak sokak hırsızlık yapıyorlar. Polis ve yargıya göre önemsiz bir suç..

Esnaf ta dilsiz şeytan... Defalarca adalet için kamera kaydını istedim. HİÇ kimse ilgilenmiyor, vermiyor. Şerefsizler kayıtların 1 hafta sonra silniceğini bildiği halde adalete yardım etmiyor

Serseriler bakkallardan yasak olmasına rağmen dal sigara alıp başkasının kapısı önüne oturup yerlere tükürerek sigara, uyuşturucu içiyor. İzmaritleri tükürükleri balgamı bırakıp gidiyor.

Booktan sebeplerden kavga çıkarıyorlar. Ceviz kabuğunu doldurmaz mesele denmeyecek şeylerden kavga yaralama, el kol kırma sakat bırakma var.

Metroda tramwayda bağıra bağıra telefon konuşması yapanlar, duraklarında sigara içmeler.. Parası, işi, olduğu halde Tramway a sigara içerek, bilet basmadan binmeler.

Pazarcı bilhassa muzcuların tartıda hile yapması...

Toraşına Suratına bakılacak insan kalmadı burda.. Meymenetsiz tipler gaddar çomarlar vatanı..

Kadınların yalan yanlış şeyler üzerine dedikodu yapması iftira atlması, seekter booktan şeylerden kocalarını galeyana getirip kavga çıkarmaları.

Bir kavga coksa da toplanıp birine saldırsam kafasında şerefsizler..

Bazısı da göstere göstere silah ile geziyor.. OmG mahallesini texas a çevirdiler..

Gecenin 4 ünde son ses müzikle bağırarak sokaktan geçerken geçmeler filan.

Buralar insanı katil olmaya zorluyor. Allah sonumuzu hayretsin. İnşallah burdan hicret ederim..

Siz Esenyurt u bilirseiniz de Sultangazi de daha çok şerefsiz var.. Buraya bir atom bombası lazım.

Haberlerde burda katliam duyarsanız şaşırmayın..

Yerle bir olsun diye beddua ediyorum hergün.

Ülkenin her yeri mi böyle bozuluyor yoksa buraya özgü mü?

Son kullanma tarihi yaklaşmış. (15 gün kalmış yaklaşık.)

Antep fıstıklı 300 gr Ülker istanbuli 32 ?

Bitter 300 gr 21 ?.

Edit.:Türk Bitter çikotada zehir var... Almayınız. Ben ettim siz etmeyin.


Ülker Shop ta 300 g  çikolata 21 ve 32 ₺
Ülker Shop ta 300 g  çikolata 21 ve 32 ₺politeknik - halkın mühendisleri mimarları şehir plancıları
Ülkemizde satılan bitter çikolata kurşun, arsenik ve kadmiyum içeriyor - Bülent Şık (Bianet) - Politeknik - Halkın Mühendisleri Mimarları Şehir Plancıları
https://politeknik.org.tr/ulkemizde-satilan-bitter-cikolata-kursun-arsenik-ve-kadmiyum-iceriyor-bulent-sik-bianet/


Fabrikanın hemen yanına taşınmış Ülker Shop.


Topkapı da.. Bayrampaşa metrobüs durağına 10 dk uzaklıkta veya bir önceki durak şehit Mustafa durağına 7 dk. veya topkapı tramway durağına 15 dk uzaklıkta.

Ülker Shop ta 300 g  çikolata 21 ve 32 ₺


Ülker Shop ta 300 g  çikolata 21 ve 32 ₺


Ülker Shop ta 300 g  çikolata 21 ve 32 ₺

Biri dışardan zile basmayıp, bina içinde sizi görünce "şu burda mı oturuyor?" diye soruyorsa o hırsızdır. "Evet şu katta oturuyor" deyince o kata çıkmak istemezse icabına bakın.

İlk önce resmini çekmeye çalışın. Sonra polisi arayın 155.

Polis gelene kadar sıkıntı çıkarırsa icabına bakın. ben öyle yapıyorum. Alttakil çift bayramın ikinci günü bayramlıklar için etrafı kolluyordu. Binaya girmeye çalıştı. Tokatladım. Resmini polisi attım. Tanıdı polis..

Apartman Hırsızlarıyla Mücadele

Hz İsa nın sözüdür.:

" Yaşamak için mi yiyorsun yoksa yemek için mi yaşıyorsun?"

Çoğunluğu sonradan görlme, aşırı yemekten göbekleri o biçim olmuş. En sevdikleri cips, nodle erişte vs Çin tuzu içeren besinimsiler, kola. Burda hergün bakkaların dan 4-5 büyük kutu cips tüketiliyor.. Öyle sağlıksız besleniyorlar.

Ekmek sertleşti mi direk çöpe gidiyor. Çünkü sert ekmeğin tadı yok.

Bunlarda ne sağlam kafa ne de sağlam vücut bulunur. Ayrıca İla-yı Kelimetullah cihad yapmalarını beklemek te embesilliktir. Zevk için yaşıyorlar. Osmanlı'nın neden asker yapmadığı belli oldu..


Aslında TC nin 10 yılda yarattığı!) 15 miilyon genç gibiler. Farkları alkol almamaları..

Kadın şiddeti kadın cinayeti vs sık sık haberlerde duyuyoruz. Kadınların erkeğe fiziksel şiddet uygulamamalarının tek sebebi bunu yapabilme kabiliyetlerinin olmaması.


Erkekler kavga dövüş yaralama yapsa da bu onun psikolojisine zarar vermez.. Boks maçlarından sonra birbirlerine sarılırlar, tebrik ederler..

Kadın şiddeti erkeğinkinden bin kat daha zararlı.

Erkekleri ego masturbasyonu için birbirine takıp zevkle seyreden, sana boynuz takan, seni terkedip başka kocaya kaçan, daha yüksek bir mevkiye geldi diye aileyi yıkan, zina edip başkasının çocuğunun sana büyüttüren bir karıya bugünkü putperest hukuk sistemi ceza vermiyor.. Ve bu şerefsizler yüzünden bir çok erkek intihar ediyor, çıldırıyor. Hatta çocuklarını karısını öldürüp intihar ediyor.. Aldanmak öldürür.

Hayat arkadaşım dediğin kişi senin hayatına tecavüz ediyor..

Süslenmelerinin sebebi ego tatminidir.

Kendilerini yüksek mevkide görüp hava atma derdindeler

Tempra gibi arkası yüksekte.

Onlara ikinci defa baktığınızda egoları tavan oluyor.

Zaten bu görüntü için saatlerce ayna karşısına geçiyor ve dükkan dükkan alışveriş yapıyorlar. Böyle bir kızın ev hanımı olmasını veya faydalı iş yapmasını beklemek devenin uçmasını beklemek gibidir.

Evden çıkan atıkları biriktirip hurde alım yerine götürüp satarım. Sokaktan geçenlere vermem. Onlar yarı fiyata alır en çok. Ve onların terazisi genelde yarı tartar.

%50 si de hırsızdır sokakta gezenlerin. bir çoğu da ayyaştır. Kasten çalıntı mal alıp satarlar. %50 si.


Lakin bu toplu alanların %90 ı tartıda hile yapıyor.Aslında ben hile yapmayanı görmedim. Belki vardır ayıp olmasın diye %90 dedim.

İlk olarak düşük tartar. Bakkalın terazisi ile tartınca %20 daha ağır geliyor. İkincise kasti olarek hassas terazi kullanmıyorlar. Bu bakır gibi hurdadalırda 100 g da 12 ₺ gibi bir şey yapar. Ve kesinlikle en az 100-150 g eksik tartıyorlar

3.olarak pet şişe ve plastik satıyorum. Karışık olarak verirseniz kilosunu 4 tl den alıyorlar ve böyle almak istiyorlar. Petleri ayırırsanız kilosu 6-7 ₺.. Plastiik 5 ₺. Poşet 3 tl.

Misal çuvalın içinde 9,5 kg pet var ama unutmussunuz içinde bir tane beyaz plastik var. Kasaya gidince omg evladı karışık diyor. Kilosunu 3 tl den hesaplıyor. Diyorsun ki ben onu çıkarırım. Yok olmaz tartıldı bir kere.. Yani 7₺ den hesaplaması gerekirken 3 ₺ den hesaplıyor bin poşet varsa bile. Senin 40 ₺ ni çalıyor.

Telefonda fiyat alıyorsun 7 ₺ diyor. Yükü götürüyorsun 5 ₺ diyor omg evladı.

bu millet daha çok Allahın gazabını hakediyor. Ver Allahım ver. Bu millete daha çok bela ver.

Ben yediğime haram karıştırmak istemiyorum. Tertemiz ürün getiriyorum lakin omg evlatları sürekli hakkımı yiyor. ALLAH BELANIZI VERSİN EMEKÇİNİN HAKKINI YİYEN HARAMİ PATRONLAR VE HURDACILAR.. O garibanın hakkıyla aldığınız evler, cipler, arabalar mezarınız olsun..

Dr. Eric Berg - Türkçe Kanalıyoutube
Ortadoğu'da kanser oranı neden düşük? | Dr.Berg Türkçe Bu bölgelerde kanser oranları neden düşük? bilgi : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6020111/ Bölümler: 0:00 Giriş: kanser oranları 0:41 Dünyada kanser oranları 1:36 kanser oranları neden düşük? 7:27 Kanser oranları neden daha da düşük değil? 8:57 teşekkürler!  bu bölgelerde dünyadaki en düşük kanser oranlarına sahip. Bugün bunun hakkında konuşacağız Burada insanlar çok fazla şeker tüketiyor ve şeker kanseri besliyor. Ancak sıfır bu bölgelerde diyabet yaygın olsa da kanser değildir. Kanser oranlarının yüksek olduğu ülkeler: 1. Avustralya 2. İrlanda 3. Macaristan 4. Amerika Birleşik Devletleri Burada kanser oranları neden düşük? 1. Birçok insan oruç tutar (Ramazan) Kanser riskini azaltmak için oruç tutmanın faydaları: • Oruç kanseri aç bırakır • Oruç, otofajiyi uyarır • Oruç, yeni bağışıklık hücreleri üretir • Oruç tutmak iltihabı azaltmaya yardımcı olur • Oruç vücuttaki antioksidan ağları artırır 2. Birçok kişi, kanser ve tümör önleyici özelliklere sahip bazı baharatları tüketir, örneğin: • Zerdeçal • Safran • Kakule • Küçük hindistan cevizi • Kimyon • Tarçın • Kişniş Burada popüler olan ve kanser önleyici özelliklere sahip diğer yiyecekler: • Siyah tohumlar • Zeytin yağı • Dereotu • Susam taneleri • Tarih 3. kadınlar arasında düşük tütün kullanımı var • Tütün içmek, tütün çiğnemek ve elektronik sigara kanserle bağlantılıdır 4. çoğu bölgesinde alkol yasaktır • Alkol içmek altı farklı kanser türü riskini artırır kanser oranlarının daha da düşük olmamasının olası nedenleri: • Yüksek şeker ve yüksek fruktozlu mısır şurubu tüketimi • Yüksek obezite oranı • D vitamini düşük olan kişilerin yüksek oranları • Polimorfizm Bu, Dr. Berg'in kişisel onayı ile tek resmi Türkçe dil kanalıdır. Kanalın e-posta adresinden veya bu kanalın sosyal medya hesaplarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. 56 yaşındaki Dr. Berg, Sağlıklı Ketozis ve Aralıklı Oruç konusunda uzmanlaşmış bir kayropraktik uzmanıdır. En çok satan Sağlıklı Keto Planı kitabının yazarıdır ve Dr. Berg Nutritionals'ın direktörüdür. Artık pratik yapmıyor, sosyal medya aracılığıyla sağlık eğitimine odaklanıyor. Bizi Facebook üzerinden takip edin: https://www.facebook.com/DrbergTR Bizi Twitter üzerinden takip edin: https://twitter.com/DrbergTR Sorumluluk Reddi: Eric Berg, Kayropraktik Doktoru derecesini 1988 yılında Palmer Kayropraktik Koleji'nden aldı. “Doktor” veya “Dr” kelimesini kullanması kendisi ile ilgili olarak sadece bu dereceye atıfta bulunur. Dr. Berg, Virginia, California ve Louisiana'da lisanslı bir kayropraktik uzmanıdır, ancak artık hiçbir eyalette kayropraktik uygulamamaktadır ve hastaları görmemektedir, bu nedenle insanları tam zamanlı bir faaliyet olarak eğitmeye odaklanabilmektedir, yine de aktif bir lisansa sahiptir. Bu video sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Kendi kendine teşhis koymak için kullanılmamalıdır ve tıbbi muayene, tedavi, tedavi, teşhis ve reçete veya tavsiye yerine geçmez. Dr. Berg ile aranızda doktor-hasta ilişkisi oluşturmaz. İlk önce bir doktora danışmadan ve tıbbi muayene, teşhis ve tavsiye almadan önce sağlık rejiminizde veya diyetinizde herhangi bir değişiklik yapmamalısınız. Tıbbi bir durumla ilgili tüm sorularınız için her zaman bir hekimin veya başka bir nitelikli sağlık kuruluşunun tavsiyesine başvurun. Health & Wellness, Dr. Berg Nutritionals ve Dr. Eric Berg, D.C., bu video veya site aracılığıyla edindiğiniz herhangi bir tavsiye, tedavi süreci, teşhis veya diğer herhangi bir bilgi, hizmet veya üründen sorumlu değildir. Dr Berg Türkçe Dr Eric Berg Türkçe drbergtr İzlediğiniz için Teşekkürler!
https://www.youtube.com/watch?v=ryI4bXHzogY&feature=youtu.be

Evet. Bu Afrika da bir ülke.

Bu ülkenin antilop bedenli öküzleri yolda, kaldırımda yürürken, dururken arkasından kişi geçecekmiş, o kişinin elinde ağır yük varmış, acele işi varmış umurlarında olmaz.. Yolu kapatacak şekilde grup halinde arada boşluk bırakmadan gezerler Hatta yük taşıyan adamın önüne geçerler.

Bankanın, PTT nin kargonun giriş kapısı önünde sohbet ederler.

Metroya, metrobüse binerken inenlerin önüne geçerler..

Veya duraklarında sigara içerler

Ülkenin en büyük dünyaca ünlü üstü kapalı çarşısında turistlere örnek olarak sigara içerler. Bunu gören polis ve zabıtanın zikkrinde olmaz..koca çarşı gaz odası olur

Aynı öküzler atm kuyruğunda bekleyen onlarca kişinin havasını seek erek sigara içip kul hakkına girmede bir beis görmezler. Veya kaldırımda metrobüs durağında,veya giriş kuyruğunda arkasından gelen yüzlerce kişiye o pis iğrenç dumanı yutturmada bir gariplik hissetmezler. Normaldir o kafaya göre.

Metroda tramwayda telefonla bağırarak konuşurlar.. Sanki konu bizi ilgilendirir.

Yine bu öküzoğullarıgiller binadan adam çağırmak veya geldiğini duyurmak için "tatata tatatda "" kornaya basar bir iki kişi için sokakta bulunan 250 kişinin kulağını seek erler.

Gece vakti selektör yapmak yerine kornaya basar insanda huzur bırakmazlar.

Veya gecenin üçünde tofaşında son ses bir kronun saçma salak şarkısını bilinçaltınıza kazımaya çalışırlar

Arabasını köşebaşına, kaldırma parkedip yayalara "yol verirler".

Bu ülkenin sığırlarına göre bütün bunlar normal şeylerdir. %80 i böyle davranır. Geriye kalan %20 si de bunu kabullenmiştir veya korkaktır.

Deprem Allahın gazabıdır dedik. Dalga geçtiniz.

Yok doğa olayı yok fay hattı.. Başınıza taş yağsa yine doğa olayı astereoit, meteor göktaşı diyeceksiniz.

Sizi öldüren mermi midir yoksa tetiğe basan mı?


Türkiye de en az yağışın düştüğü Güneydoğu Anadolu Bölgesinde sel oluyor. Yine diyecekler doğa olayı.. Daha geçen hafta yazdım diğer konuya... Bu millet bu zalimlere destek verdikçe başı beladan kurtulamayacak.

Firavun ve halkına verilen belaların aynısı.. Firavun zalim ve diktatördü..

Hakkında
Konum: İstanbul,Sultangazi
Meslek: Teknik Servis Elemanı
İlgi Alanları: sinüzit
Forum İmzası:
İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.
Hz.Muhammed (SAV)
Forum İkinci El İmzası:
Ey iman edenler! Mallarınızı aranızda meşrû olmayan yollarla yemeyin.
Karşılıklı rıza ile yapılan bir ticaret yapmanız ise, elbette meşrûdur.
Sakın haram yiyerek, başkasının hakkını gasbederek kendinizi öldürmeyin.
Allah size pek merhametlidir. Kim sınırları aşarak ve haksızlık ederek
bunu yaparsa biz onu ateşe sokacağız. Bu da Allah'a çok kolaydır.
Nisa S. 30-31 mikail1313@gmail.com
Hakkımda:
Ey iman edenler! Mallarınızı aranızda meşrû olmayan yollarla yemeyin.
Karşılıklı rıza ile yapılan bir ticaret yapmanız ise, elbette meşrûdur.
Sakın haram yiyerek, başkasının hakkını gasbederek kendinizi öldürmeyin.
Allah size pek merhametlidir. Kim sınırları aşarak ve haksızlık ederek
bunu yaparsa biz onu ateşe sokacağız. Bu da Allah'a çok kolaydır.
Nisa S. 30-31
TELEKOM ŞİRKETLERİNİN ABONE İPTALİ ZORBALIĞINA DUR DE
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Mesaj Sayısı: 2.237
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.849
İkinci El Bölümü Mesajları: 2.466
Konularının görüntülenme sayısı: 144.199 (Bu ay: 1.764)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.219 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.