Yarbay
21 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
56 üye
Görüntülenme
Toplam: 820 (Bu ay: 17)
Gönderileri

Mutlaka problem çıkar. Çirkef çıkar. En azından trip yapar.

İstediği notu alamayan kız öğretmeni müdüre şikayet eder.

Sınıfta yerini değiştirsen (ki boyu uzun diye az daha arkada oturmasını istemiştim. arkasındaki çocuklar tahtayı göremiyordu) önce ağlar.. Yine öazgaçmezsen anasını babasına müdüre şikayet eder. Bunu yapan 7. sınıf öğrencisi.

Yine bir grup kız arka arkaya oturuyordu ve derste sürekli konuşuyordu. Ben de buna son vermek için öndekileri başka tarafa aldım. Yanındaki arkadaşına dokunmadım. Vay sen misin bunu yapan. Babasına şikayet etti. Babası toplantıya benimle kavga etmeye geldi. diğer arkadaşlarını örgütledi onlar da toplu halde beni müdüre şikayet etti. Müdür beni yanına çağırdı fırçalar fırçalar...

Ben de bıraktım sınıfı ne bk yerseniz yiyin dedim ve sene sonu 7 tanesi okulu bıraktı. 5-6 tane zayıfları vardı en az..

Kız sana asılıyor ve oralı olmuyorsan onun düşmanı olursun. "Ne biçim erkeksindir" mobbing yapar yaptırır, seni patronuna şikayet eder ve işten attırır.

Kızla muhabbet kurmayıp soğuk yaparsan en ufak şeyden problem çıkarır ve arkandan kuyunu kazar.

Sınıf baktım laylaylom.. Dersle en az ilgilenen sınıf idi.

Ben de disiplinize etmeye çalıştım. Derse anlatırken bacağımın üstüne oturuyordum arada.. Benim hakkımda "derste masaüstüne çıkıp bağdaş kuruyor" diye laf çıkardılar.

Yine derste elim kasğımdaydı arada elimi ısıtmak için sokardım. Masaaltıydı ne de olsa.. Zil çalıp kızlar yanıma geldi. Bende elimi çıkardım sorularını cevapladım.

Diğer öğretmenlere derste çükkünnü elliyor diye anlatmışlar

Bir de bir kız sizi ısrarla ister gibi gözüküp cesurca pas veriyorsa onun kesin sevgilisi vardır. Amaç takıştırmak.. muhtemelen de sevgilisi size benziyordur.

En dittir oktan yerde yaşayan bir kız bile giyimine o kadar dikkat ediyor ki sanırsın Bebek sosyetesi.

Bu giyim aynı zamanda erkekleri yanıltıyor. Aslında güzel değil ama o anlık sana güzel görünüyor..makyajı VS

Güzel olana ne giyse yakışır. Çuval bile olsa...

Yani sen kendine güvenmiyorsun veya güzelsen bile daha güzel gözükmeye çalışıyorsun. Amaç bir sahtecilik değil midir?

Avustralya da böyle giyinenlerle alay edildiğini duymuştum. Doğru mu acep?

Yani ben hiç:

Ben buyum. Kürk benim için çok da önemli değil. Olduğum gibi görünmek istiyorum diyen bir kız görmedim. % 0,5 lik dindar kesjm hariç

Bazı ülkedeki bekarlar yurtdışından kadınlarla evleniyor.

Türkiye de kızların alt tarafı tavanda. En altı bile kendini bir kitap sanıyor. Bir erkek için kızın zengin fakir okumuş okumamış olması çok da önemli değil. Kafası çalışsın. Güzel olsun. Namuslu olsun. Bu kız 100lerce Türk kızından daha makbuldür.

Müslüman olması tercihtir. Sahur hazırlayıp sana yemek yapacak VS.

Endonezya olur Afganistan olur. Var mı bu şekil bir kaynak...

Türk kızları paragöz kıskanç birbirini ve reddettiği erkeğin kuyusunu kazacak kadar acayip oldu..

Bunların hakkından ancak bu şekilde geliriz.

Bu konu çok su götürecek. Benim onlarca örneğim var.

"Kadınlar, kızlar bitiş çizgisinde bekler. Kazananın peşine düşer." diye bir laf var.

Boşanma esnasında erkeği nafaka adı altında soymak beş parasız bırakmak için ellerinden geleni yaparlar.

Çünkü eğer erkek iyi bir iş ve eş bulursa bunu çekemezler ve kıskançlıklarından her türlü silahı kullanmak isterler.

Benim liseden bir arkadaşım var. bir kızı istiyordu. Öğretmen olarak atanamadığı için kız bunla evlenmedi. Arkadaş depresyona girdi. İlaç kullanmaya başladı.

2 yıl sonra atandı ve kız bunla evlendi.. Ben nişan aşamasında buna akıl verip "YAPMA" diyecektim ama hayırlı bir işi engellemek istemediğimden bunu yapmadım.

erkeği kılıbık yaptı. tam bir despot karıydı. erkeği ezdi. bunu evlerine 15 dk misafirliğe gittiğimde anladım. 15 dakika arızalı Pc sine baktım arkadaşın. Beni hemen göndermişti. Tanımıyorum bile..Bir çay vs teklif bile etmedi.

Kılıbık erkeği kimse istemez. Karısı dahil. HER istediğini yaptırıyordu. Karı buna boşanma davası açtı. Kardeşlerini de araya sokarak bunu kaçırdılar, dövdüler.Zorla senet imzalayarak evini arabasını elinden aldılar. Samsunlu idiler. Üstelik çocuğu da vardı.

Bir de maaşından nafakasını alıyor.

2) Bana yazan bir kız vardı arada. Ben de arada öylesine yazıyordum. İşsiz kaldım. Kız aynı gün beni engelledi. Yarappi bu ne hız...

3)Diğer bir arkadaşımın 2 çocuğu vardı. Zamparanın tekiydi. İyi bir işi geliri vardı. Ama sıkıntı yoktu. Bu 1 yıl hapse girdi. Karı anında boşadı onu..

4) Rahmetli annem gelinini sevmiyordu. Ama oğluna aşıktı. Buna rağmen evlendiler. Bizim üst katta kalıyorlardı. Çocukları oldu 2 tane. Tabi annem torun sevmek istiyordu. Bir gün bile çocukları annemin yanına bırakmadı gelin... Abim de onun yoluna gitti. Annem ağlıyordu sürekli ve beddua ederek ayrıldı bu dünyadan. oğluna ve gelinine..

bana da ayda yılda bir araba gerekiyordu. Senede 1 veya 2 kere arabasını istediğimde karı kavga çıkarıp vermek istemiyordu. Bunu gözümle görmedim . Ama anlamak zor olmuyordu.

Neyse ki Allahtan çoğu sefer son anda ihtiyaç kalmadığı için anahtarı geri vermiştim kulllanmadan. yani sadece 1-2 kere aldım . onda da sıkıntı çıkarmıştı.

Kötülüğe ses çıkarmayan korkak ve pasif insan iyi insan değildir.

Bu zamana kadar metrobüs, otobüs durağında banka kuyruğunda pazarda sigara içenleri uyaran kendimden başka kimseyi görmedim. Bu zamana kimse ile bu konuda kavga etmedim. Eşiğine geldim 3-4 defa ama karşı taraf iş ciddiye binince geriye adım attı.

Önceki günde bir karı tramway durağında sigara içiyordu. Yanında sapı vardı. Uyardım. Umursamadı. Tramway gelinçe tam onların bindiği vagona hızlıca binerek çiftli koltuğa kasten oturdum. Onlar da ayrı kalacağı için tek yere oturmadı ve ayakta gittiler.

Tramway da bağıra bağıra konuşan dangozları uyarırım. Benden başka kimse de ses çıkarmıyor.

Binamıza giren 2 hırsızı adamakıllı dövdüm. Komşunun malını çalan hırsızları yakalattım. Ama komşularım şikayetçi bile olmadı. Bu tür şerefsiz pasifler yüzünden hırsızlar ortada fink atıyor. Hırsızı affetmeyi sana Allah mı emrediyor.

Bana bu yüzden her bka karışıyor diyorlar.. it's not on my seek.

Bu millet son derece korkak pasif . Bunun sebebi de imansızlık veya zayıf imandır

Müslüman kötüyü eliyle diliyle düzelten kimsedir.

Efendilik kötülüğü engellemektir. Karışmamak değildir.

En başarılı insanların en başarılı hocalarının olması tabiki tesadüf değil. Demek ki hayatta başarı için bir iyi bir öğretmen muallim gerek.

Büyük İskender in Aristo

Bruce Lee İpman

Yunus Emre Tapduk Emre

PLATON Sokrates

SAY SAY BİTMEZ.. Sizin aklınızda varsa ekleyebilirsiniz

Etrafta gezen sevgililerin ortak noktası şudur :

Kızın başı erkeğin omuzuna anca değer.

Yani benim gibi kısa boylu biri iseniz (1,68) kızların %80 i sizi istemez.

Zaten boyu uzun olan istemez. Aynı boyda olan da istemez.

Kısa boyda olan da istemez. 😄

1,50 lik kız bile 1,70 1,80 i hedefliyor ve hatta daha uzununu.

Bir de yavşak, sahtekar ama criminal olursanız tadınızdan yenmezsiniz. Örnek çokca verilebilir.

Burdan başıma gelen hırsızlık vakalarının videolarını yayınlayacağım. Abone olursanız sevinirim .Takibi heyacanlı oluyor.

Çünkü Sultangazi de hırsızlık sokakta fare gezmesi gibi doğal oldu. Polisler ilgilenmiyor.

daha önce mahkemeye verdiğim Niğdeli bir hurdacı vardı. O konuyu sildiler. Hırsız şerefsize ceza çıktı ama göstermelik. Bir nevi affettiler. Çünkü abisi Polisti ve MHP liydi.

Bu iki şerefsiz de alkol ve sigara bağımlısı. Ramazanda sigara içerek dolaşıyorlardı.

Youtube Videosu.

Hırsız Hurdacılar Episode 2: Azeri GardaşlarımızMustafa KEPEKyoutube
16 Temmuz 2021 sabah saat 09:00 Daha önce hırsızlıklarına ispatladığım (inşaattan demir çaldılar) 2 adet Azeri vatandaşı hurdacı 50. yıl mahallesinde bütün sokakları tarayıp hırsızlık yapıyor. Videodaki şerefsiz, Afgan kağıtçılara ait eve girip tüpü çalıp götürdü. 50 metre ötede hurdacı yardakçısının arabasına koydu. Ben polisi çağırdım. Polis hiçbir şey yapmadı. Çünkü Afganlar şikayetçi olamadı. Şikayet yoksa hırsızlık ta yokmuş. Polisler cehalet içinde.. Hırsızlık şikayete bağlı değil. Bunu savcı bile bilmiyor..
https://www.youtube.com/watch?v=9jSCaQ7Mwug

Hırsız Hurdacılar Episode 2: Azeri Gardaşlarımız

Biri bana whatsapp tan küfür ette durduk yere.

Mükerrir olduğu için 2 ay hapis verdiler.

Tazminat süresi inşallah geçmemiştir. Nasıl yaparım?

Hakaret ve küfür edene tazminat davası nasıl açılır?

Taahhütlü İnternet devretmek isteyen varsa ben talibim.

İşyerini kapatan, taşınan VS varsa...

2 yıllık bile olur. İstanbul dayım

mikail1313@gmail.com

Hakkında
Meslek: Teknik Servis Elemanı
İlgi Alanları: sinüzit
Forum İmzası:
İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.
Hz.Muhammed (SAV)
Forum İkinci El İmzası:
Ey iman edenler! Mallarınızı aranızda meşrû olmayan yollarla yemeyin.
Karşılıklı rıza ile yapılan bir ticaret yapmanız ise, elbette meşrûdur.
Sakın haram yiyerek, başkasının hakkını gasbederek kendinizi öldürmeyin.
Allah size pek merhametlidir. Kim sınırları aşarak ve haksızlık ederek
bunu yaparsa biz onu ateşe sokacağız. Bu da Allah'a çok kolaydır.
Nisa S. 30-31 mikail1313@gmail.com
Hakkımda:
Ey iman edenler! Mallarınızı aranızda meşrû olmayan yollarla yemeyin.
Karşılıklı rıza ile yapılan bir ticaret yapmanız ise, elbette meşrûdur.
Sakın haram yiyerek, başkasının hakkını gasbederek kendinizi öldürmeyin.
Allah size pek merhametlidir. Kim sınırları aşarak ve haksızlık ederek
bunu yaparsa biz onu ateşe sokacağız. Bu da Allah'a çok kolaydır.
Nisa S. 30-31
TELEKOM ŞİRKETLERİNİN ABONE İPTALİ ZORBALIĞINA DUR DE
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.473
İkinci El Bölümü Mesajları: 2.451
Konularının görüntülenme sayısı: 332.950 (Bu ay: 5.735)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.693 (Bu hafta: 23)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.