Şimdi Ara

Utopia (2013 - ) - 2. Sezon Bitti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
5.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sercann35

Dizi iptal edildi.

Neden yav
  • dizi yalan oldu ya, çok özgün bir diziydi
  • iptal mi oldu?

ben de 3. sozonu bekliyorum
  • Ben de diziye başlamayı düşünüyordum. Birçok olumlu yorum var neden iptal edildi ?

Ekleme: David Fincher HBO için diziyi yeniden çekecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 25 Aralık 2014; 16:14:00 >
  • quote:

Dizi iptal edildi.

Bir Rasim Ozan tepkisi olarak "Hoooaaayyydaaaaaaaaaa" demek istiyorum. Zaten 5-6 bölüm yapıyorsunuz nesi iptal oluyor anlamıyorum ki. Mis gibi diziydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Dizi iptal edildi.

Bir Rasim Ozan tepkisi olarak "Hoooaaayyydaaaaaaaaaa" demek istiyorum. Zaten 5-6 bölüm yapıyorsunuz nesi iptal oluyor anlamıyorum ki. Mis gibi diziydi.

üzülmeye gerek yok HBO remake yapıyor yönetmen david fincher
    http://www.theguardian.com/tv-and-radio/tvandradioblog/2014/feb/13/utopia-hbo-remake-david-fincher-gillian-flynn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Dizi iptal edildi.

üzülmeye gerek yok HBO remake yapıyor yönetmen david fincher
    http://www.theguardian.com/tv-and-radio/tvandradioblog/2014/feb/13/utopia-hbo-remake-david-fincher-gillian-flynn

Hoooaaayyydaaaaaaaaaax2 oldu Güzel haber bu. Fincher House of Cards'la dizi sektörüne sağlam giriş yaptı. Bununla çıtayı daha yükseltir umarım...

Tek temennim Pietre'yi değiştirmemeleri. Böyle bi oyuncu yok adam bi harika.

Utopia (2013 - ) - 2. Sezon Bitti
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    kardeş bilgine sağlık sevindim harbiden yazık olucaktı güzelim orjinal diziye
  • Beyler bu diziye başlayayım diyorum da yarıda mı kaldı şimdi dizi?
  • başlamayı düşünüyordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

başlamayı düşünüyordum..

Başla.
    Dizinin ikinci sezonu zaten baya sıkıcı olmuştu.Bir sezon daha gelseydi izlenmezdi.
    Amerikan uyarlmasıda zaten bu diziyi uzatır ve sıkıcılaştırır.Bir sezonu beş sezonda anlatırlar.

İlk sezonu izleyip bırak ondan sonra mevzuuyu uzatıyolar.
    Sırf şu kiralık katilin performansı için bile izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güzelfatsam -- 12 Nisan 2015; 14:07:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi bitirdim şimdi. Renkleriyle, müzikleriyle bir çırpıda izlenecek sürükleyici bir dizi. Çok abartılacak bir tarafı yok, çok ekstra bir konusu yok hatta klişe diyebilirim ama iyi işlenmiş bir klişe. Konunun daldan dala atlaması dizinin kalitesini düşürmüş. Dizinin iptal olduğuna üzülmedim açıkcası konuyu ordan oraya zıplatarak uzatacaklardı.

Jessica Ian'ı bu kadar seviyordu madem böyle bir pskopat beck'yi niye öldürmedi acaba? Ian üzülmesin diye mi? Bebek pietre dizi tarihinde göreceğimiz en iyi bebek oyunculuğudur herhalde. O donuk bakışlar o duruş bu kadar mı iyi yansıtılır harikaydı.

Utopia (2013 - ) - 2. Sezon Bitti

• 2x5 i yeni izlemistim ki iptalini okudum 2.sezona guncel olarak takip eder sekilde basladim sonra 3.bolumde ne olduysa biraktim izlemeyi bu gece aklima geldi oturdum kalan bolumleri izledim.

Dizinin iptaline uzuldum zira kusursuz olmasada cok ama cok farkli bir diziydi tek tesellim Amerikan versiyonunu Fincher in yapacak olmasi.

Ayrica Arby gibisini bulamazlar.

Where is Jessica Hyde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizinin 'iptali' değil 'bitişi' söz konusu diye biliyorum. Yani bu tip detaylı bir diziyi 5-6 sezon götürmek çok zor çünkü o kadar bölümü doldurmak zor. O sebeple tadında bıraktılar, bence bu dizi zamanla daha da tanınır. Amerikan versiyonu nasıl olursa olsun İngiliz versiyonu harika.
  • Ben diziye bu gece tekrar başladım şuan 1x2'deyim, böyle harika bir diziyi bir kere izleyip bir kenara atmak iç acıtır resmen.
  • Pietre'siz Utopia izlenir mi ki ?

Jessica Hyde da yeni yapım da istiyoruz bir zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 28 Mayıs 2015; 12:26:35 >
  • David Fincher’ın HBO'ya yapacağı Utopia da iptal olmuş bilerek diziye başlamamıştım bari izleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

David Fincher’ın HBO'ya yapacağı Utopia da iptal olmuş bilerek diziye başlamamıştım bari izleyeyim

Aaaaaa Bari bu devam etsin ya. Kaymak gibi diziydi, HBO Remake'i daha da heyecanlandırıyordu üstüne üstlük.
  • Bende dün başladım devamı gelmeyeceğini bile bile.Gerçekten çok değişik bir dizi
  • Utopia ve carnivale ne yazıkki kaderin makus talihine yenik düşmüş 2 efsane dizi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.