T

Yüzbaşı
31 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar hyundai i30 2015 model aracımın havalanırma yönlendirme klipsleri kırıldı ve hiç bir yerde bulamıyorum. Daha önce bu tarz bir sorunla karşılaşan yada farklı illerde tedarikçisi olan , yardımcı olabilecek var mıdır?
Nette gezinirken böyle bir ürün buldum. Denedim. Sonuçtan memnunum. Denemek isteyenlere faydam olsun.https://www.hepsiburada.com/stickermarket-ps4-slim-rte-sticker-seti-p-HBV00000AX3I5?magaza=Stickermarket&wt_gl=cpc.elk.6833.oyun-konsol-pc-pla&gclid=EAIaIQobChMIt-Cyp66-5AIViNGyCh1dHg51EAYYBiABEgLpvPD_BwE

Eğer konu daha önce açıldıysa silinebilir.
İyi günler ,
Senelik izne çıkmak üzereyim ve ev ile deniz arasında balığa gitmek için 2. el bir bisiklet baktım.yürüyerek 45 dakika bisiklet ile 15 dakikalık bir yol eder.
500 tl ye gomax ultimo diye bir ürün buldum alumınyum, kasa disk fren , fiyatı ise 500 tl .
Bilgisi olan , akıl vermek isteyen , neyine dikkat etmem gerektiğini bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
İyi günler
Chrome kullanıyorum , outlookda mail atarken dosya ekleyemiyorum.
Sorun nedir yardımcı olabilicek olan varmı?
(Silverlight yüklü)
(chrome://flags/#enable-npapi ) NPAPI diye bir seçenek bulamadım.
İyi günler ,
Annesi ile yurtdışına (gürcistan) çıkış için verilen 2014 dogumlu cocugun muvafakatnamesinin geçerlilik süresi nedir.?
Baba muvafakatnameyi 16.06.2015 te vermiş hala geçerlimidir?
2006 fiesta dizel manuel motoru yeni rektefiye edilmiş.Ne kadar eder?
not: Sahibinden fiyatlarına baktım beyler yakın zamanda bu arabadan alıp satan varsa gerçek ederini öğrenmek istiyorum.
Sahibinden ilan no : 243686321
Arşivlerinizde mevcut güncel director's cut veya extended filmlerin isimlerini paylaşırsanız arşivimi düzenlemek istiyorum.Malum seyir zevki daha iyi oldugundan.
Bende Terminator - lord of the rings - watchmen - donnie darko - hobbit vb. filmler var.
İyi günler beyler fiyatların düşmesiyle ps3 aldım daha önce ps 1 ve ps 2 'im vardı. iş güç derken ps3 almaktan vazgeçip direk 4 alcaktım lakin fiyatlar çok cazip geldi.
takip ettiğim bazı oyunlar vardı PS 1 zamanından Resident Evil , alone in the dark silent hill.
şuan silent hill hd collection nasıldır mesela ps2 de oynamıştım uzun zaman önce 2-3-4 ü şuan almaya değermi?
silent hill downpour
silent hill homecoming
alone in the dark inferno
god of war saga -4 oyunluk box mı daha iyidir yoksa 3-4 ü alsam kafimidir
ve tabiki varsa diğer korku gerilim oyunları ne tavsiye edersiniz
(saw-siren-red dead r.- hariç mümkünse fps olmayan)
İyi oyunlar
İyi günler arkadaşlar.internette bulduğum 2001 model seat ibiza signo ile 13 500 tl ye anlaştık.tüp yok . lpg ile uyumu fiyatı vs. için bilgi verebilecek birileri varmı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 772
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 2.949 (Bu ay: 343)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 280 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.