Binbaşı
20 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 79 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Maks 500 tl civarı kordonu farketmeksizin tavsiye arıyorum
Ve fotograf taki saatin modelini
http://www.imdb.com/title/tt6480224/?ref_=tt_rec_tt
dolaşırken denk geldim imdb sayfasında fotograf mevcut arkadaşlar her ne kadar animasyon-çizgi film ruhunu yansıtabilecekmi bakacagız çıkış tarihi 2020 gözüküyor
Arkadaslar oyuna yeniden basladim ama baya nirsey degismis sap gibi kaldim ortada turkey ch1 deyim bana item ve para yardimi yapabilecek varmi
Nick: AN1L
.
Arkadaşlar şuan 4 lük sistemde 2.93 ortalamam var
5.döneme gireceğim yani 3.sınıf bu ortalmayı 3.50 yapmam mümkünmü mümkünse kalan 4 dönemde hangi ortalamayı yakalamam gerek lütfen yardım edin mmatematik seviyem rezil..
Arkadaşlar enparaya başvurmuş bulunmaktayım 2000 3000tl civarı bir net birikimim bulunmakta bu parayı birikim hesabıyla nasıl yükseltirim tavsiyesi olan varmı
Arkadaşlar bu yurt tam olarak nerede bilen varmı internette yazan adresinden bulunmuyor ne fotosu var nede teli..
Arkadaşlar bu konu beni çok düşündürüyor dini açıdan bakmazsak insan ölurken ne hisseder mesela panik bozukluk sırasındaki fenalık hissi ölecekmiş hissi gibimi olur yoksa huzurlu bir şekildemi gelir
Arkadaşlar 2 aydır bu illete tutuldum secita ve zestat kullanıyorum hicbir ise yaramıyor aniden tum vucudumu ates basiyor elim ayagim bosaliyor kalbim sikisiyor ve agriyor gece uyku uyumak haram oldu olu gibiyim bu hastaliktqn kurtulan varsa nasil bir yol izledi luutfen yardim edin
https://www.instagram.com/p/BSBDW5tFJ2k/?taken-by=aleksandr_vovchok

bu videodaki müziği bilen varsa süper olur
Hakkında
Meslek: Jandarma Astsubay
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.858
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 66.270 (Bu ay: 316)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 367 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.