Şimdi Ara

Uncharted The Lost Legacy (Playstation Exclusive) [Ana Konu]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.024
Cevap
21
Favori
41.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 214
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 13 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 21
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Source (77 mesaj) KAKÁ (67 mesaj) Rocksolidv (52 mesaj) Diego-Armando MARADONA (36 mesaj) Old-Snake (31 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (509 mesaj) Mobil (370 mesaj) Tablet (90 mesaj) Mini (85 mesaj) Uygulama (10 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> Uncharted The Lost Legacy (Playstation Exclusive) [Ana Konu]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5832 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog Uncharted: The Lost Legacy'nin çıkış fragmanını yayınladı.

Uncharted: The Lost Legacy'de ilk kez Uncharted 2: Among Thieves'de tanıştığımız Chloe Frazer karakterini kontrol edeceğiz. Chloe Frazer bu macerada Uncharted 4: A Thief’s End'te serbest çalışan paralı asker Nadine Ross'un yardımını alacak. Chloe Frazer ve Nadine Ross eski bir Hint eserini bulmak için Batı Gat Dağları'nın derinliklerine girmek, Hoysala İmparatorluğu'nun kayıp şehirlerini keşfetmek ve Asav adındaki acımasız isyancı bir liderle yüzleşmek zorunda kalacak. Düşman karakter Asav ise oyunda isyancı bir lider olarak karşımıza çıkacak. Asav'ın "hükümetle bir geçmişi var" ve kendisi "artık savaş yaratmak ve ondan kar elde etmek isteyen yalnız bir isyancı." Ayrıca Asav'ın Nadine ile de bir geçmişi var. Birbilerini tanıyorlar ve geçmişte birlikte çalışmışlar.

Uncharted: The Lost Legacy, Türkçe adıyla Uncharted: Kayıp Miras, 22 Ağustos'ta Kuzey Amerika'da, 23 Ağustos'ta Avrupa'da PlayStation 4 için çıkacak.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz

Sony ve Naughty Dog bize kısa ama aksiyon dolu bir video hazırlamış.
    Bugün, Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog yeni aksiyon-macera oyunları Uncharted: The Lost Legacy için yeni bir video yayınladı. Teknik olarak fragman ismini almış olsa bile, kısa olmasından dolayı daha çok televizyon reklamı hissi veriyor. Otuz saniyelik yeni video, kısa olmasına rağmen aksiyona doyuruyor.

Aralık ayında Naughty Dog'un sürpriz bir şekilde yaptığı duyuru ile, Uncharted'ın Nathan Drake içermeyen ilk oyunu olacak olan The Lost Legacy ile tanıştık. Uncharted 4: A Thief's End'in sonunda hazine avcılığından emekli olan Nathan'nın yerini, Uncharted 2'deki Chloe Frazer ve Uncharted 4'den tanıdığımız paralı asker Nadine Ross dolduracak.

Diyalogların, dövüşün, akrobatik hareketlerin ve bir jipin bile sığdığı videoda Chloe'yi ve Nadine'i hiç görmediğİmiz gibi görüyoruz. Aşağıdan yayınlanan aksyion dolu yeni videoyu izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 21 Ağustos 2017; 1:5:53 >

|
    |

• Oyub müthiş olmuş. Bitirdim oyunu ama bir dlc den öte yeni bir oyun gibi olmuş. Özellikle 4 bölüm gerçekten çok başarılı olmuştu.

Ayrıca TOMB Raider ile uncharted kıyaslanmaz. Uncharted akar gider o kıyaslamada. Uncharted dlc leri bile açıkcası rise of tr dan iyiydi.

Rakipsiz bir oyun.
  • Yarbay
    24196 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    BURAK

Güzel bir dlc bizi bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 3 Aralık 2016; 21:27:43 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1102 Mesaj
    Yine efsane geleceği kesin. Chloe <3 Çok özlemişim ya...
    |
    |
  • Yarbay
    2104 Mesaj
    Ne zaman, ne zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10813 Mesaj
    Chloe Frazer ve Nadine Ross'a odaklanacak ve standalone olarak çıkacak UC4'den harici çalışacak.

https://twitter.com/Naughty_Dog/status/805111553502515200
  • Yarbay
    22690 Mesaj
    Merakla bekliyoruz
    |
    |
  • DH Yönetici
    2128 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Chloe Frazer ve Nadine Ross'a odaklanacak ve standalone olarak çıkacak UC4'den harici çalışacak.

https://twitter.com/Naughty_Dog/status/805111553502515200

cok iyi
    |
    |

• Binbaşı
    1479 Mesaj
    Cok kisa olmasa bari.
    bombalanan yeri suriye sandim
    muhtemelen afrikadan bi ulke.

|
    |
  • Yarbay
    24196 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    BURAK

Yalnız Chloe mükemmel seçim ya harikasın Naughty Dog, 4'te gözler çok aradı Chloeyi
    |
    |
  • Yarbay
    4967 Mesaj
    Chloe iyi bi tercih olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eredin35 -- 4 Aralık 2016; 0:5:59 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Aha Chloe, aşkım geri dönüyor

|
    |
  • Yarbay
    2727 Mesaj
    Tam da Uncharted 2 oynuyordum.

Chloe efsane

• Yarbay
    2165 Mesaj
    Hikaye dlc si bu yani uncharted 4 ün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5832 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

evet ama unc 4 ten farklı olacak aynı tlous left behind gibi önce ayrı satacaklar sonra unc 4 ile birleştirip tek kutuda satarlar
    |
    |
    speedycruiser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1502 Mesaj
    Arkadaşlar ben Uncharted 4'ü sattım. Bu dlc'yi oynamak için Uncharted 4'ü yeniden mi almalıyım?

• Yarbay
    4330 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Arkadaşlar ben Uncharted 4'ü sattım. Bu dlc'yi oynamak için Uncharted 4'ü yeniden mi almalıyım?

Hayır, UC4 olması gerekmiyor.

• Binbaşı
    1502 Mesaj

İşte bu iyi. Teşekkürler cevap için.

|
    |
    Bahsedilenler: Giannizzero
  • Yarbay
    2806 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Tam da Uncharted 2 oynuyordum.

Chloe efsane

Güzel tesadüf. Diğer oyunları oynamış mıydın yoksa yeni mi başladın seriye ?
  • Yarbay
    4874 Mesaj
    Umarım 3 saatlik bir şey olmaz.

• Yarbay
    9321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Hayır, UC4 olması gerekmiyor.

Oda güzel olmuş hep bi soru işareti vardı kafamda olurda dlc çıkarsa böyle bi gereklilik isterlermi diye.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.