Şimdi Ara

Uncharted The Lost Legacy (Playstation Exclusive) [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
18
Favori
45.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uncharted The Lost Legacy (Playstation Exclusive) [Ana Konu]

Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog Uncharted: The Lost Legacy'nin çıkış fragmanını yayınladı.

Uncharted: The Lost Legacy'de ilk kez Uncharted 2: Among Thieves'de tanıştığımız Chloe Frazer karakterini kontrol edeceğiz. Chloe Frazer bu macerada Uncharted 4: A Thief’s End'te serbest çalışan paralı asker Nadine Ross'un yardımını alacak. Chloe Frazer ve Nadine Ross eski bir Hint eserini bulmak için Batı Gat Dağları'nın derinliklerine girmek, Hoysala İmparatorluğu'nun kayıp şehirlerini keşfetmek ve Asav adındaki acımasız isyancı bir liderle yüzleşmek zorunda kalacak. Düşman karakter Asav ise oyunda isyancı bir lider olarak karşımıza çıkacak. Asav'ın "hükümetle bir geçmişi var" ve kendisi "artık savaş yaratmak ve ondan kar elde etmek isteyen yalnız bir isyancı." Ayrıca Asav'ın Nadine ile de bir geçmişi var. Birbilerini tanıyorlar ve geçmişte birlikte çalışmışlar.

Uncharted: The Lost Legacy, Türkçe adıyla Uncharted: Kayıp Miras, 22 Ağustos'ta Kuzey Amerika'da, 23 Ağustos'ta Avrupa'da PlayStation 4 için çıkacak.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz

Sony ve Naughty Dog bize kısa ama aksiyon dolu bir video hazırlamış.
    Bugün, Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog yeni aksiyon-macera oyunları Uncharted: The Lost Legacy için yeni bir video yayınladı. Teknik olarak fragman ismini almış olsa bile, kısa olmasından dolayı daha çok televizyon reklamı hissi veriyor. Otuz saniyelik yeni video, kısa olmasına rağmen aksiyona doyuruyor.

Aralık ayında Naughty Dog'un sürpriz bir şekilde yaptığı duyuru ile, Uncharted'ın Nathan Drake içermeyen ilk oyunu olacak olan The Lost Legacy ile tanıştık. Uncharted 4: A Thief's End'in sonunda hazine avcılığından emekli olan Nathan'nın yerini, Uncharted 2'deki Chloe Frazer ve Uncharted 4'den tanıdığımız paralı asker Nadine Ross dolduracak.

Diyalogların, dövüşün, akrobatik hareketlerin ve bir jipin bile sığdığı videoda Chloe'yi ve Nadine'i hiç görmediğİmiz gibi görüyoruz. Aşağıdan yayınlanan aksyion dolu yeni videoyu izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 21 Ağustos 2017; 1:5:53 >

• Güzel bir dlc bizi bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 3 Aralık 2016; 21:27:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine efsane geleceği kesin. Chloe <3 Çok özlemişim ya...
  • Ne zaman, ne zaman

• Chloe Frazer ve Nadine Ross'a odaklanacak ve standalone olarak çıkacak UC4'den harici çalışacak.

https://twitter.com/Naughty_Dog/status/805111553502515200

• Merakla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Chloe Frazer ve Nadine Ross'a odaklanacak ve standalone olarak çıkacak UC4'den harici çalışacak.

https://twitter.com/Naughty_Dog/status/805111553502515200

cok iyi

• Cok kisa olmasa bari.
    bombalanan yeri suriye sandim
    muhtemelen afrikadan bi ulke.

• Yalnız Chloe mükemmel seçim ya harikasın Naughty Dog, 4'te gözler çok aradı Chloeyi
  • Chloe iyi bi tercih olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 4 Aralık 2016; 0:5:59 >
  • Aha Chloe, aşkım geri dönüyor

• Tam da Uncharted 2 oynuyordum.

Chloe efsane

• Hikaye dlc si bu yani uncharted 4 ün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ama unc 4 ten farklı olacak aynı tlous left behind gibi önce ayrı satacaklar sonra unc 4 ile birleştirip tek kutuda satarlar
  • Arkadaşlar ben Uncharted 4'ü sattım. Bu dlc'yi oynamak için Uncharted 4'ü yeniden mi almalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Arkadaşlar ben Uncharted 4'ü sattım. Bu dlc'yi oynamak için Uncharted 4'ü yeniden mi almalıyım?

Hayır, UC4 olması gerekmiyor.

• İşte bu iyi. Teşekkürler cevap için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Tam da Uncharted 2 oynuyordum.

Chloe efsane

Güzel tesadüf. Diğer oyunları oynamış mıydın yoksa yeni mi başladın seriye ?
  • Umarım 3 saatlik bir şey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Arkadaşlar ben Uncharted 4'ü sattım. Bu dlc'yi oynamak için Uncharted 4'ü yeniden mi almalıyım?

Hayır, UC4 olması gerekmiyor.

Oda güzel olmuş hep bi soru işareti vardı kafamda olurda dlc çıkarsa böyle bi gereklilik isterlermi diye.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.