Yarbay
03 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 196 (Bu ay: 9)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba,

Bu hafta yüksek lisans mülakatım var ve başarısız olmam halinde Temmuz ayında tecilim sona eriyor. Bu durumda Ağustos ayında tekrar yüksek lisans mülakatına girip askerliği tecil ettirmeyi düşünüyorum.

1 aylık boşlukta veya üniversiteye kayıt esnasında bir sıkıntı yaşanır mı ?
Merhaba arkadaslar. Ege Fitness bir videosunda part calisanlara sunu onermisti :

1.gun = 2 bolge
2. gun = 2 bolge
3. gun = 2 bolge

Butun vucut bitiyor ve 4. gun dinleniyoruz. 1. Gun yaptigimiz bolge 5.gune kadar dinleniyor.

Bulk doneminde bu programi yapiyorum ama serbest agirlikla calistigimdan on kol bolgesinde bazen agrilar olusuyor. Acaba cok mu yoruluyor kaslar ?
Merhaba arkadaslar. Bir baska konuya yazdigim yorumu buraya kopyalarak platonik ve aci ceken arkadaslara bir nebze yardimci olmak istiyorum. Yanlis kisi ve iliski pesinden gitmemeleri icin yardimci olur umarim.

-----

Eger siz de bir anda gorup hoslandiysaniz iliskiye basladiktan sonra kizi tanimaya basladiysaniz bir an once bu bagimliliktan kurtulun. Bundan sonra da once karsinizdaki insani tanıyın ve tartin, daha sonra bu kisi ile mutlu olur muyum diye dusunup iliskiye baslayin. Bunun icin de once kendinizi ve isteklerinizi taniyin. Kisaca şöyle anlatayim :

Ornek 1 : Adam instagramdan kizlari stalkliyor. Begeniyor yaziyor. Sonra sevgili oluyorlar. Kusura bakma kardeşim böyle buldugun sevgili ayni sekilde seni boynuzlar. Instagramdan buldugun kizi sonra kiskanma sakin. Sen boyle gorup begendin, begenmeseydin kabullenemeyeceksen.

Ornek 2 : Adam sahilde kosu yapiyor. O da ne guzel bir kiz. Gidip konusuyor ve iliskiye basliyorlar. Asik oluyor hemen aptal adam tabii ki. Sonra vay efendim sen sahilde ben yokken kosma kıskanıyorum. Kardesim bu kizi boyle gorup beğendin. Aklinla degil şeyinle hateket edersen boyle olur iste. Bu kiz yanlis seyler yapıyorsa niye gidip konustun. Sen oyle kizi dikizleyip begenene kadar senden once bir suru erkek daha dikizlemisti ve dikizlemeye devam edecekler de, kusura bakma.

Ornek 3 : Beyefendi plaja gidiyor. Vay vay o da ne etraf kiz dolu. Guzel bir kizdan etkileniyor hormonlari yuzunden. Sonra sevgili oluyor. Aşkım bir dahaki yaz denize gitme kiskaniyorum diyorum. Hadi ordan kardeşim yine sinifta kaldin

DOGRU ÖRNEK : Bir kiz goruyorsun. Sen hayatinda olmadigi halde edepli, adapli, erkeklere karsi mesafeli. Sen böyle biri oldugu icin seviyorsun. Evet kizin yüzünü de begeniyorsun ama iliski kurma sebebin senin icin dogru insan olmasi, HAYVANİ hisler degil ! Bu kiz zaten kıskançlıga sebep olmaz, cunku sen yokken bile duzgundu.

ÖZET : Neden kiz arkadas istiyorsun ? Nasil bir kiz arkadas istiyorsun ? Ayran gonullu musun ? Denize gitmesin, orada burada kosmasin diyorsun ama tam aksini yapip plajdaki kizlardan mi etkileniyorsun ? Yani dediklerinle yaptiklarin birbirini tutmuyor mu ?

O halde acilen KENDİNİ TANI ya da ACI ÇEKEREK kim olduğunu öğren.

ALTIN tavsiye : İşiniz, paraniz ve gücünüz hazir olmadikca bir kiza açılmayın. Tabi amaciniz evlenmekse. Cunku 3-5 senelik sevgililik sevgiyi tuketiyor. Tecrubeyle sabittir.
19.99 tl tutarinda para çekilmiş. Hiçbir kart bilgim hesapta kayitli degil, hep silerim. Plus yenileme imkani yok, herhangi bir bilgilendirme maili bile almadim. Sanirim Sony yuzunden kart bilgileri baskasinin eline gecti.

Bugun İş Bankasina gidecegim iade istemek icin. Su Psn'de bir dolandirilmadigimiz kalmisti, o da oldu.
Biraz once mesaj geldi ve gunluk 2 TL'ye LiveTV'ye abone oldunuz diyor.

10 dakika once telefonuma reklam virusu girdi ve ne yaptiysam çözüm olmadi. Ana ekrandayken bile reklam aciliyor : S5'iniz yavasladi falan filan tarzi reklanlar.

Biraz once de gunluk 2 TL cekilecek diye mesaj geldi ve 2 TL cektiler.

Yardim edin arkadaslar bu virusu nasil bertaraf ederim ve 2 TL'mi nasil geri alacagim ?

Hicbir sey yapmadan 2 lira cektiyse bir kez daha cekmemesine nasil engel olacagim ? Iptal icin 6670'e yaz gonder diyor ama ya bunun bedeli de 10 pira filan ise ?

Avast, doctor web, clean master fayda etmedi.

Eve gidince formatlarim diyordum ama ****ler 2 lira parami cekince ne yapacagimi sasirdim.

Ayrica bunlari nereye sikayet etmeliyim ?
.
Arkadaslar share tusuna basmak yayin icin yeterli mi ? Yayin yaptigimi saniyorum ama supheliyim.

Yayin yapmak icin ekstra bir donanim gerekli mi ? Yayin adini versem uzaktaki arkadasim yayini seyredebilir mi ? Yoksa illa ki capture cihazlarindan mi almaliyim...
Lisedeki hocamiz sari kapakli, eglenceli bir felsefeye giris kitabi aldirmisti. Kitapta gecmisten gunumuze dogru filozoflari konusturarak geliyordu ve karikaturumsu bir havasi vardi. Felsefenin kisa tarihi tarzinda bir adi vardi ama tam hatirlayamiyorum. Yardimizi bekliyorum arkadaslar
Arkadaslar Ps4'u alali ( 1200 serisi ) 45 gun oldu ve herhangi bir sorun olmadan oyunlarimi oynuyordum. Ancak bugun batman ve fifa oynarken gerek goruntude gerek seslerde takilmalar yasiyorum. Internet baglantisini da kapattim ancak sorun çözülmedi. Neden kaynaklaniyor acaba
Oncelikle iyi gunler. 200 tl butcem var ve fiyat performans orantili bir yazici ariyorum. Hangi yaziciyi onerirsiniz arkadaşlar ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.609
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 108.632 (Bu ay: 804)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.261 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.