Şimdi Ara

Uncharted The Lost Legacy (Playstation Exclusive) [Ana Konu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
18
Favori
45.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uncharted = Nathan Drakedir, Chloe dlc icin guzel secim ana oyun icin olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zaman çıkacağı belli mi ?
  • Geçtiğimiz senenin sonlarına doğru düzenlenen PlayStation Experience 2016'nın belki de Last of Us 2'den sonra en çok ses getiren oyunu olan Uncharted: The Lost Legacy için sonunda yeni bilgiler akmaya başladı. Oyun hakkında konuşan Naughty Dog çalışanları bu kez nasıl bir yol izledikleri ve yeni Uncharted oyununun nasıl farklara sahip olacağından bahsetti.

Oyunun yaratıcı yönetmeni Shaun Escayg, The Lost Legacy'nin çok farklı bir tona sahip olacağını, ancak yine de Uncharted dünyası ile bağlarının aynı kalacağını vurguladı. "Hindistan gerçekten güzel bir görünüme sahip: gizli tapınaklar ve garip ilahi varlıklar gerçekten işimize yarayabilir, bu yüzden burası Uncharted: The Lost Legacy için harika bir olay yeri."

Oyun yönetmeni Kurt Margenau da oynanışın asıl Uncharted serisine göre çeşitli farklara sahip olacağını belirtti. "Bu sefer biraz daha geniş sulara açılıyoruz diyebilirim. Çok da fazla bir şey söylemek istemiyorum ama oynanış açısından biraz heyecanlıyız. Kentsel bir olay yeri ve kırsal bir olay yeri arasındaki farkı düşünün. Dar bir tecrübe ve çok daha geniş bir tecrübe."

Escayg buna ek olarak oyunun neden bir Uncharted 4 DLC'si değil de, direkt olarak ayrı ve yeni bir oyun gibi çıkarılmak istendiği sorusuna da tatmin edici bir cevap verdi. "Aslında bu projeye bir DLC olarak başladık ama... hikayenin derinleşip gelişmesi için daha fazla zamana ihtiyacımız olduğunu anladık ve bu yüzden de şimdi The Lost Legacy'nin aslında bir hikaye genişlemesi olduğunu söyleyebilirim. Bu adı vermeyi uygun gördük."

Uncharted: The Lost Legacy bu sene içerisinde henüz belli olmayan bir tarihte PlayStation 4'e özel olarak çıkacak.

Kaynak: Merlininkazanı

• naughty dog grafiklerine hayranım. anladığım kadarıyla ek paket olmasına rağmen ana oyun gerekli olmayacak. 3-4 saatlik bile olsa güzel bi oyun olur.
  • CHLOEEEEEE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • E3'te Temmuz yada Ağustos 2017 diye duyurulur büyük ihtimalle.
    Charlie Cutter'da kesin bu oyunda olur,Uncharted 4'te yoktu çünkü
  • Bu oyunda Chloe'un multiplayer replikleri gerçekten komik, daha önceki Uncharted oyunlarını oynamamış olmama rağmen sadece mp oynayarak karakteri sevdim. Chloe'un bu dlc sini merakla bekliyorum.

• güzel haber

• Oww 10 saat çok iyi rakam, yeni bir uncharted oyunu diyebiliriz o zaman dlc den çok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlı başına bir oyun bu.

• 10 saat mi? Harika haber.

• Naughty Dog herhangi bir oyununa yalnızca kongoca dili eklese gidip o dili öğrenirim arkadaş. Bu insanların yapımına değer.
  • Dlc dedik ama başlı başına bi oyun olacak bu 10 saat güzel rakam ND gene çoşturacak buraları.

• İyiki Deluxe sürüm almışım zamanında. Dublaj da olur muhtemelen

• Adamlar yapıyor ya. Psn'e ön sipariş açılsada alsak
  • Deluxe sürüme bedava he...

Bana böyle bir bilgi gelmedi, bana böyle bir şey soylenmedi. Söylenseydi ben de Deluxe sürüm alırdım...

• En zorda oynarız yine maximuma çıkar oyun süresi
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    nasıl söylenmedi uncharted 4 zamanında dlc haberlerin hepsinde deluxe edition alanlara ücertsiz verilecek dediler

sen takip etmemişsin haber vermediler diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

nasıl söylenmedi uncharted 4 zamanında dlc haberlerin hepsinde deluxe edition alanlara ücertsiz verilecek dediler

sen takip etmemişsin haber vermediler diyorsun

İroni yaptım kardeşim.

Bkz : Erdal Bakkal

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.