Şimdi Ara

Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
27
Favori
55.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, konu sadece 4-5 sayfa. Bütün iletileri okusanız bile 1 dakikanızı almaz.

Scribd üyeliğini kapatmanız Mubi üyeliğini etkilemiyor.
    Şunu da not edeyim tekrar, Mubi'de herkesin izleyeceği filmler yok. Ücretsiz olsa da üye olmadan önce içeriği kontrol etmenizi öneririm. Üyelik alıp kenara atmak, ileride gerçekten izleyecek arkadaşların bu fırsattan faydalanamamasına neden olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • üyelik almıştım ama iptal oldu galiba? Sizde durum nedir bir yıllık aldığınız üyelikler iptal mi? Daha önce üyelik sayfasında 2022 ocak ayına kadar derken 25 tl ye aylık al yada 7 gün ücretsiz dene diyor.

• konuyu yeni gördüm, teşekkürler. 1 yıllık üyelik aktif oldu.

• Baxı kullanıcısına yanıt
    2022 den nisan 2021 e çekilmiş benimki de.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı şekilde...
  • Al işte demiştim, herkes üyelik açtı ve sonunda bitirdiler :)

• :SworD: kullanıcısına yanıt

Bende hala 13 Ocak 2022 gözüküyor

• Benim üyelik halen Ocak 2022 görünüyor. Değişiklik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teastrainer -- 5 Şubat 2021; 21:10:50 >
  • Sanırım bitti :(

• hala devam ediyor. 1 yıllık aldım az önce...

• konu için teşekkür ederim, 1 yıllık üyelik aldım.

• sicribd üyeliğinizin iptalini ara ara kontrol edin. Kapattım zannetmiştim meğerse iptal prosedürü sayfalarca sürüyormuş.

Gelen mesajla sonuna kadar gidip kapattım.

• Ben de üyelik açtım, bir yıl aktif oldu fakat scribd'i iptal edince yanıyor mu promosyon? Son durum nedir? Tam anlayamadım yazılanlardan.

• benim Nisan 2022 olan üyeliğim 2021 e çekilip sonlandırılmış sanırım herkesin başına gelecek bu durum

• benim de sonlanmış

• Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkler çok eskiymiş yeni üye oldum üyeliği kapattırdım değişik bir site. İçerik türkçe bile değil konuyu açan arkadaş için teşekkür etmeyeceğim malsef

• içeriğin türkçe opsiyonu var, sinefiller için iyi bir sitedir, arşiv niteliğindedir.

değerini bilene lugat oalrak değerlendirilebilir.

• Scribd şöyle diyor:

When your Scribd membership is canceled, any Scribd Perks that you redeemed will either self-expire after a period of time or automatically cancel at the same time that your Scribd subscription is canceled. Scribd Perks are only available for as long as your Scribd subscription remains active.

Kısacası scribdi iptal ettirirsen mubi de aynı zamanda veya bir süre sonra iptal olacaktır diyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.