Yüzbaşı
21 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 194 (Bu ay: 0)
Gönderileri
sabah 360 lira iken almayı düşünüyordum daha da düştü.

ihtiyacı olan kaçırmasın bence bu fiyata.

https://www.hepsiburada.com/ultimate-ears-wonderboom-bluetooth-hoparlor-phantom-984-000851-p-HBV000006KNSX?magaza=Hepsiburada
Merhaba banyoda bir aplik var ben bir türlü çıkaramadım içindeki lambayı. Çevirdim ettim 1 saat ancak mümkün olmadı. Nasıl çıkarırım ve yenisini nerede bulurum fikri olan var mı acaba? Teşekkürler

Özcan Aydınlatma Odesa Model 5533

Merhaba.

D sınıfı bir araç bakıyorum temiz bir tane Insignia denk geldi ve satıcıyla görüştüm. Araçtan memnun olduğunu ancak aracın turbolu olduğu için çok yaktığını ve bütçesine fazla geldiğini söyledi bu yüzden de satmak istiyormuş fabrika verisi bile şehir içi 11 litre. Bekar olduğu için de araç fazla gelmiş kendisine.

Ayrıca araç yeni plakalı bir otomobil. 3 harf ve 3 rakamdan oluşuyor.

Her neyse arkadaşlar araç ile ilgili soru işaretleri kaldı aklımda.

Fikir verebilir misiniz acaba? 2 ay fazla kısa değil mi alıp satmak için? Aracı almaya niyetlenirsem nelere dikkat etmeliyim? Teşekkürler
Merhabalar.

Şofbenim Baymak BH13. Kafasına göre bazen 10 günde bir bazen her gün bazen de 3-4 güne bir A01 arızası veriyor. Reset atınca genellikle düzeliyor ancak bazen düzelmiyor ve su bir soğuyup bir ısınıyor sürekli olarak. Bir şekilde idare etsem de artık iyice çekilmez hale geldi. Baymak yetkili servis geldi ancak bir sorun bulamadı 50 TL mi alıp gittiler. Doğalgaz bazen verimli gelmiyor kış sebebiyle v.s. dediler ama ikna olmadım.

Geçen yıl cam balkon yaptırdım bu sırada şofbenin havalandırma borusu çıkarılıp takıldı birkaç kez. Sonradan hatırladım bu problem cam balkon sonrası başıma gelmişti. Bu sorunun cam balkondan kaynaklanma, borunun yanlış takılmasından kaynaklanma ihtimali var mı acaba?

Diğer sorum da şu ben bu sorunu nasıl çözerim ? Ankara Batıkent civarından işinin ehli bir Baymak Servisi önerebilir misiniz? Şofben 4 yıllık. Acaba değiştirsem mi diye de düşünmüyor değilim açıkçası.

Teşekkürler...
Merhabalar.

Kanada’dayken iPhone XS max alacağım ancak satıcının elinde global versiyon olan A2101 yok.

A2104 olan versiyonu var Çin ve Hong Kong versiyonu bu cihaz ve almaya niyetliyim.

Acaba garanti ve kullanım konusunda sorun yaşar mıyım? Teşekkürler.

Bu da açıklama linki:

https://www.techwalls.com/iphone-xs-max-model-number-a1921-a2101-a2102-a2104-differences/
Merhabalar Kanada’da araç alacağız kız arkadaşımla.

Alternatifler :
1- Mazda CX3
2- Toyota C-HR
3- Nissan Qashqai
4- Hyundai Tucson
5- Subaru XV

Diğer alternatifleri de değerlendirebiliriz duruma göre. 4x2 bir SUV ya da C sınıfı bir araç işimizi görür diye düşündük ancak sonrasında; sert kışlar olduğu için 4x4 bir SUV en iyi işimizi görür diye düşündük. Yine de %100 emin değiliz. Aracı leasing ile alacağız. Araçlar her halükarda benzinli ve otomatik olacak.

Önceliklerimiz:

1- Sorunsuzluk. Servise gitmeyelim mümkünse.
2- Buz, kar performansı.
3- Kış şartlarına uyum.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Size Özel 50 TL ‘ye Varan ParafPara Kampanyası!
Kampanya sadece kendisine kampanya ile ilgili SMS gönderilen müşteriler için geçerlidir.
Kampanya kapsamında 31 Ağustos 2017 tarihine kadar Paraf/Parafly ile yurt içi tüm banka poslarından yapılan 20 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL toplamda 50 TL ParafPara verilecektir.
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL yazıp 3404 ‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların yalnızca ilki kampanyaya dahildir.
Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 10.09.2017 olup kullanılmayan ParafParalar 11.09.2017’de geri alınacaktır.
Kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kazanabileceği toplam ParafPara en fazla 50 TL olacaktır.
Kampanya katılımı, Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS’i ücretsiz olup SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
Business kartlar , ticari kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir.
ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
Düzenli ödeme talimatları, kira eğitim aidat ödeme talimatları kampanyaya dahil değildir.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir.
Arkadaşlar merhaba.

ABD İstanbul Konsolosluğundan başvuruda bulundum.

14 senedir kamuda çalışıyorum. Brüt Maaşım 8 bin. 20 bin TL hesapta gösterdim. Evim, arabam var.

10 günlük tek başıma gezmek için vize talebinde bulundum ama red verildi.

Bekarım, çocuğum yok. Daha önce 4 ülkeye gittim. Schengen almıştım geçen sene. Bordo pasaportum var.

Geri döneceğime dair bir kanaat oluşmamış v.s. diye bir kağıt verdiler.

Nerede hata yapmış olabilirim fikri olan var mı acaba?
Merhaba 10 yıldır trafikteyim. Düzenkli araç kullanıyorum. Sakin araç kullanıyorum radar cezam dahi hiç olmadı. Açıkçası ileri yaşlarımda Kamyon/Tır/Çekici sürme, hatta bu işi profesyonel yapma niyetindeyim.

Çevremde kime sorsam farklı bir şey söylüyor. İnternette de güncel bilgi bulmakta zorlanıyorum.

Şimdi merak ettiğim şu ; hangi sınıf ehliyet almalıyım? Kimisi D diyor, kimi önce C sonra CE. Hatta E almalısın diyen de var.

2. Olarak şunu merak ediyorum, renk körüyüm bu işi profesyonel olarak yapmamda bir sorun olur mu bu ?

3. ve son sorum şu, 10 yıllık B sınıfı araç kullanıcısı olarak zorlanır mıyım bu tip araçları kullanmayı öğrenme hususunda?

Teşekkürler...
Arkadaslar boyner den indirimli gözlük aldım. Ancak kutusu hasar görmüş, cizikler icinde bir gozluk geldi. İade edecegim tabiki. Ancak bilginiz olsun arkadaslar, boyner eski dürüst boyner degil. Gözlügun etiket fiyati 760 tl idi ben 400 tl ye aldim gozlugu bu arada.
Hakkında
Forum İmzası:

MITSUBISHI COLT INVITE 1.3 AMT 2011

Hp Elitebook 6930p
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım :

Satın alma işlemlerim : frosine
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.108
İkinci El Bölümü Mesajları: 129
Konularının görüntülenme sayısı: 392.553 (Bu ay: 2.553)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.144 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.