Şimdi Ara

Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
27
Favori
55.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu taktik hala mevcut mu ? Yakın zamanda yapan var mı?

• teastrainer kullanıcısına yanıt

hocam scribd i iptal edelim mi daha sonrasında?

• MasterofSpears kullanıcısına yanıt

Ben henüz iptal etmedim ama edeceğim Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği 

• konuyu açan ve diğer bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler .ben de mubi.com üyeliğini ücretsiz ararken sayenizde buldum.hem de 1 senelik.

• Güzel filmler var ama chromeda çözünürlük çok düşük

Youtubeda 1080p ama mubide resmen 240p, çözümünü bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enfes bir platform, netflix saçmalıklarından sonra ilaç gibi geldi. Tabi yazılım hatalarını hızlı bir şekilde düzeltmeleri lazım.

• xweser X kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam 2 aylık scribd ve 1 yıllık mubi üyeliği aldım

• Merhaba. Mubi'de yönetmen koleksiyonları var mıdır? Örneğin Federico Fellini, Stanley Kubrick, Ingmar Bergman tüm filmleri var mıdır? Kategori mantığı var mıdır? Deneyimleyen varsa yanıtlayabilir mi? Böyle bir şey varsa ilerde abonelik düşünebilirim.

• fellini kullanıcısına yanıt

fellini'nin ruhların giulietta'sı, tatlı hayat, aylaklar, bergman'ın kış ışığı ve yaban çilekleri filmi var. kubrick'in herhangi bir filmi gösterimde değil şu an. böyle bir fırsat varken üyelik başlatın bence, sonra fırsat kaçabilir.

bu arada mubi sabit değil, ara ara farklı yönetmenlerin filmografileri oluyor. nuri bilge ceylan var şu sıralar, siteye incelerseniz tüm listeleri görürsünüz.

• Top 1000 kısmı çok güzel ama arşiv boş geliyor oraya bakınca. Gene de bilgi edinmek için güzel bir site.

Netflixten buraya gelince kültür şoku oluyor ayrıca Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği 

• kirikambar K kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocamÜcretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği İlk girdiğimde sayfada bir şey görememiştim, üye girişi gerekli sandım ama sonradan liste kısmını farkedebildim. Yönetmenlere bakınca anladım ki ganimetmiş resmen.

• Scribd üyeliğini iptal edince Mubi üyeliğide gidiyor mu?

• Scribd ile başarılı bir şekilde aldım.

Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği
  • Yeni gördüm konuyu teşekkürler.

Edit: Mubi üyeliğini başlattım ancak 1 yıllık olduğu nerede yazıyor?

Edit 2: Şimdi gördüm. Settings sayfasında yazıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mag13 -- 19 Ocak 2021; 10:5:17 >
  • bu tarz fimler daha başarılı ama film piyasasi yüzünden alıştığımız aksiyon, macera, gerilim tarzı şeyler olmayınca sıkabiliyor insanı. 24 kanalında çıkardı bu filmler, denk geldikçe izlerdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir defaya mahsus, 14 Ocak 2022, Cuma tarihinde sona erecek VIP üyeliğin bulunuyor. Zamanı geldiğinde otomatik olarak yenilenen ücretli üyeliğe geçebilmek için şimdiden bir plan seçebilir ve ödeme bilgilerini girebilirsin. Bu sayede MUBI'de bir gün bile kaçırmayacaksın. Ancak, hesabının anında ücretlendirileceğini hatırlatmak isteriz.

ÜYELİĞİNİ YÜKSELT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 19 Ocak 2021; 10:31:33 >
  • Turkce altyazi var mi. Bir ara kaldirmislardi. Varsa cok iyi fiyat. İran sinemasi da vardir umarim

• Keşke buraya yazmasaydınız 1 yıllığı herkes şimdi üyelik alacak ve kullanmayacak ve 2.el bölümünde para karşılığı satacak faydalanmak isteyenler faydalanamayacak. Herkesin sevebileceği filmler yok, sanat değeri yüksek filmler var :) Keyifle izliyorum.

• scribd üyeliğimi hemen iptal etsem Mubi üyeliğinde sorun yaşar mıyım?

• siteye girmiyor ki

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.