Şimdi Ara

Ücretsiz 1 Yıllık Mubi Üyeliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
27
Favori
55.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Scribd ile 1 yıllık Mubi üyeliğini ücretsiz alabiliyoruz. Önceliklehttps://www.scribd.com/ adresi üzerinden deneme üyeliği açıyorsunuz(1 aylık bedava, 1 ay sonunda sizden ücret tahsil edebilirler ondan sanal kart kullanın!!!), üye olduktan sonrahttps://www.scribd.com/login?return=%2Faccount-settings%2Fbundles linki üzerinden get Mubi Free butonu ile 1 yıllık hesabınızı alabilirsiniz.(Eski Mubi üyeliğinizle de giriş yaparsanız 1 yıllık üyeliği veriyor.)
    Bilgilendirdiği için @SelimeG ye teşekkür ederim.
    Not:Scribd üyeliğimizi iptal edince MUBI üyeliği devam ediyor.

Merhabalar bilenler bilir mubi.com Netflix, BluTV, Prime Video gibi ağırlıklı olarak ödüllü ve festival filmlerine barındıran bir platform. Aşağıdaki link ile kayıt olduğunuz takdirde ayda 26TL olan MUBI üyeliğini 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz(Sadece yeni üyeliklerde geçerli).3 ay sonunda üyeliğinizi iptal etmeyi unutmayın!https://mubi.com/promos/sinebu

Filmler:https://mubi.com/lists/the-top-1000

Edit:
    @kef in yöntemiyle +1 ay daha üyeliğinizi uzatabilirsiniz.
    quote:

Sonradan Edit: Aboneliği hemen iptal ettirirseniz ücretsiz promosyonu da geri alıyormuş, bunu göz önüne alarak işlem yapın.

Haberiniz olsun, abone olduktan sonra hemen iptal ederseniz 90 günün üzerine bir 30 gün daha ekliyor. Bu 30 günü alıp yine iptal etmeyi denerseniz de "gel iptal etme, bir yıl boyunca ayda 15,99₺ ye kullan" diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antrenmanKoçu -- 19 Ocak 2021; 21:22:51 >

• Evet çalmazdım, elimden geldiğince dürüst yaşamaya çalışıyorum hayatımı. Bu filmler diziler içerikler para harcanıp üretiliyor ve bizlere satışa sunuluyor. Tıpkı marketteki tüm ürünler gibi. Onların sanal olması çaldığınız gerçeğini değiştirmiyor üzgünüm. Ülkeyi ve diğer insanları emsal göstermek çok kısır bir yorum olmuş kusura bakmayın. Hayatınızda başarılar

Sonradan Edit: Aboneliği hemen iptal ettirirseniz ücretsiz promosyonu da geri alıyormuş, bunu göz önüne alarak işlem yapın.

Haberiniz olsun, abone olduktan sonra hemen iptal ederseniz 90 günün üzerine bir 30 gün daha ekliyor. Bu 30 günü alıp yine iptal etmeyi denerseniz de "gel iptal etme, bir yıl boyunca ayda 15,99₺ ye kullan" diyor.

Normalde böyle şeyleri unutmamak için hemen iptal ederim ama 4 ay sonrasına alarm kurdum, beğenirsem aboneliği devam ettiririm, beğenmezsem de o zaman iptal ederim.

Eğer hala devam ediyorsa 1 yıllık mubi hesabını ücretsiz alabilirsiniz. Ağustosta ben almıştım.

Scribd sitesinden 1 aylık deneme hesabı açıp(kredi kartı istiyor), hediyeler bölümünden 1 yıllık mubi üyeliğini ücretsiz alabilirsiniz. Sonra scribd üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Burada yazılmış:https://teknoseyir.com/durum/1268570
    Arkadaşlar, konu sadece 4-5 sayfa. Bütün iletileri okusanız bile 1 dakikanızı almaz.

Scribd üyeliğini kapatmanız Mubi üyeliğini etkilemiyor.
    Şunu da not edeyim tekrar, Mubi'de herkesin izleyeceği filmler yok. Ücretsiz olsa da üye olmadan önce içeriği kontrol etmenizi öneririm. Üyelik alıp kenara atmak, ileride gerçekten izleyecek arkadaşların bu fırsattan faydalanamamasına neden olabilir.
  • Teşekkürler dostum. Festival filmlerinin bir yerde toplanması oldukça güzel olmuş.

• teşekkür ederim.

• Stand Alone kullanıcısına yanıt

Tek nedeni rahat kullanım. Başka bir nedeni yok. Birazdan aynı kitle seni de linç ederler emek hırsızlığını meşrulaştırma diyerek..

Örneğin ben eve gittiğimde tek tuşa basayım oyunumu oynayayım çıkayım diye Xbox aldım, PC kadar uğraştırdı direk sattım kurtuldum. Bazı ürünler pratik olmalı ki alındığına değsin..

• Mubi'yi denemek istiyordum ama 7 gün deneme süresi de çok az geliyordu, bu şekli ile çok iyi oldu. Teşekkür ediyorum

• Sonradan Edit: Aboneliği hemen iptal ettirirseniz ücretsiz promosyonu da geri alıyormuş, bunu göz önüne alarak işlem yapın.

Normalde böyle şeyleri unutmamak için hemen iptal ederim ama 4 ay sonrasına alarm kurdum, beğenirsem aboneliği devam ettiririm, beğenmezsem de o zaman iptal ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kef -- 5 Ekim 2020; 12:23:10 >
  • Basligi acan arkadasa cok tesekkurler ama 3 aylik ucretsiz uyelikten sonra, unutma tehlikesine karsi simdiden iptal edeyim dedim (netflix, spotify da vs hep boyle yapiyorum), iptal ettim ancak bu sefer de ücretsiz üyelik gitti. Şimdi film acmaya calisiyorum, paralı üyelik teklif ediyor. Bu ne saçma iş anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hemen iptal edildiğinde ücretsiz üyelik de gidiyormuş, aşağıdaki üyenin anlattıklarına göre. siz emin misiniz 90 günün üstüne bir 30 gün daha eklenildiğine?

rahatlık.

normalde online dizi sitelerini bile kullanmam tek tek diziyi ve altyazıyı indirir, tv'ye atar öyle izlerim. sırf bununla uğraşmamak için netflix kullanıyorum, netflix'de olmayan diziler için aynı işlemi yapmaya devam ediyorum..

• s1LENT kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadasimizin anlattigi dogru. Ucretsiz 3 ay iptal edilmeye calisildiginda 1 ay daha teklif ediyor. Ben onu da kabul etmistim, 4 aya cikmisti sure. Daha sonra unutmayayim diye simdiden iptal edeyim dedim, iptal etti ama ucretsiz uyelik de gitti. Simdi film acmaya calistigimda para istiyor

İs yerindeki bos vakitlerimde dizi vs izlemek icin kullaniyorum. İndirme secenegi, buyuk avantaj

• Beyler 3 aylık üyeliği alabilen var mı? maile aktivasyon geldi fakat hiçbir ibare yok?

• Eğer hala devam ediyorsa 1 yıllık mubi hesabını ücretsiz alabilirsiniz. Ağustosta ben almıştım.

Scribd sitesinden 1 aylık deneme hesabı açıp(kredi kartı istiyor), hediyeler bölümünden 1 yıllık mubi üyeliğini ücretsiz alabilirsiniz. Sonra scribd üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Burada yazılmış:https://teknoseyir.com/durum/1268570

Rahatlığının yanı sıra, yeni ve kaliteli içeriklerin gelmesi için bu platformları desteklemek lazım.

• Öğrenci e postası ile kayıt olursanız 2 yıl ücretsiz kullanabilirsiniz. Benimki 2022 Haziran ayına kadar geçerli mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plt13 kullanıcısına yanıt

Hocam websitesinde öğrenciye 16TL olarak yazıyor.

https://mubi.com/student

• Ben kullanmadığım içi boş ininal kartımı kullanıyorum böyle beleş üyeliklerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: antrenmanKoçu

Rahatlığının yanı sıra, yeni ve kaliteli içeriklerin gelmesi için bu platformları desteklemek lazım.

Doğru ama para vermek saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.