Yüzbaşı
04 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 85 (Bu ay: 0)
Gönderileri

https://www.a101.com.tr/elektronik/xiaomi-mi-box-s-4k-android-tv/

İlk alışverişe 20 tl indirimle 419a gelir 500 üzeri kombolarsanız 50 de ordan indirim var. Lakinnbunları yapacağım derken ürünü kaçırabilirsiniz. Çok az stok oluyor. Başlığı açtıktan on dk. sonra bitmiş de olabilir.

arkadaşlar jailbreakli(6.1.6) iphone 3gs cihazımız var. bunu yanlışlıkla telefonu sıfırla yaptık kendi içersinden. şimdi donen simgede takılı kaldı.

sorunu çözmemiz için power ve home tuşuna basılı tutmamız lazımmış. bizimkinin power tuşu bozuk.

nasıl halledeceğiz? canavar gibi cihaz(32 gblık model) boşa gitsin istemiyoruz.

bu şekilde itunes da görmüyor tabi.
16 mbps ultranet sınırsız ayda 44,90 ekim 2016'ya kadar taahhütlü
ve ttnet alo 9 tl aylık. Toplam 54 tl aylık geliyor.

Devir vs. ücretlerini ben karşılayacağım.

Bir sorun yaşadığımdan değil, yeni taşındığım yerde Turksat var, ona geçmek istiyorum. Turksat olmayan yerlerde oturan arkadaşlarımız için aylık ücret bu hıza ideal bence Ben kavga dövüş aldım bu fiyatları. Yararlanmak isteyen olursa mesaj atınız.

not: garantisi devam eden airties rt 206 modem de devir alanın olacaktır, herhangi bir ücret alınmadan.
neta mini hd 340 kullanıyorum. trt'nin hd kanalları sorunlu. diğer hd ya da sd hiçbir kanalda sıkıntı yok.

forumlarda, birçok farklı cihaz kullanan insan serzenişte bulunmuş. trt'de sorun olduğunu söylüyorlar.

bunun çözümünü bulan var mı?
hocam birkaç üniversitede var herhalde şimdi.
siz hangi üniversiteyi düşünüyorsunuz?

Not: anadolu üniversitesinin kayıtları 29 eylülde başlıyor herhalde.
Defansı sağlam takımlar hangileri? Hangi liglerde, hangi takımların maçları alt bitiyor?

Birbirimize yardımcı olsak, yol göstersek? Alt oynadığım kuponlar daha çok tutuyor. Bunun üzerinden bir strateji geliştirebiliriz gençler!!!
arkadaşlar turkcell mağazadan aldığım cihaz isteyene satılıktır. 300 tldan. konya'dayım. ptt ile gönderebilirim başka şehirlere. çizik bile yoktur. birkaç kere kullandım. b006 yüklü. telefon özelliği sorunsuz çalışıyor.

isteyenler özel mesaj atsınlar.
Selam;

192.168.0.1 den ulaştığım modem arayüzü "Net Master" logolu ve Türkçeydi. Şimdi girdiğimde değiştiğini "Castlenet" ve ingilizce olduğunu gördüm. Üstelik bazı özellikleri artık kullanamıyorum. Bu sorun neden kaynaklanmış olabilir? Türkçe arayüzü geri getirmek için ne yapmam gerekiyor?

Uydunet kullanıcısıyım. Modem CBW-700V açma kapatma düğmesi yok.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Uydunet kullanıcısıyım. Modem: CBW-700V Kablosuz.

Bildiğiniz gibi bu modemde iki mod var: Router ve Bridge. Sorun modemi Bridge moda geçirdiğimde yaşanıyor. Modem nete bağlandığı anda veri akışını belirten WiFi ışığı sürekli yanı sönmeye başlıyor sanki son hız download yapıyormuşum gibi. Üstelik bilgisayarımı kapatmama rağmen aynı hızla yanıp sönmeye devam ediyor. Sanki başka bir bilgisayardan bağlantı kullanılıyormuş gibi ama Bridge modda benim bilgisayarım dışında hiçbir bilgisayar bağlantıyı paylaşamaz. Kablonet kullanıcıları bilir sadece Router modda birden fazla bilgisayar aynı bağlantıyı kullanabiliyor. Peki sorun ne olabilir. Önceden böyle bir şey yoktu. Bir hafta önce Bridge modda netteyken modem bağlantıyı kaybetmişti. Bağlantı tekrar geldikten sonra bu sorun başladı.

Başına benzer bir olay gelen, nasıl çözülebilir fikri olan var mı?
İki farklı IP'den (modem'in mode'u değiştirildiğinde ya da en basitiyle modem açılıp kapandığında IP numaraları değişiyor bildiğiniz gibi) aynı siteye erişimde problem yaşıyorum. Örneklersem:

46.197.*.* ile X sitesinde sayfalar tıkır tıkır açılırken;

46.196.*.* ve 178.233.*.* ile X sitesinde tıkladığım sayfayı görmek için 1 dk bekliyorum.

Bu sinir bozucu olay ilk defa başıma geliyor. Sonuçta bu IP numaraları otomatik atanıyor. Ben o siteyi rahatça gezmek için 46.197.*.* serisinden bir IP mi beklicem illa? Bu olayın nedeni nedir, nasıl çözülür arkadaşlar?

Not: Uydunet kullanıcısıyım ve DNS ayarları standart.
Hakkında
Forum İmzası:
12 yıldır buradayım. Yüzlerlerce alışverişim oldu. Önemli olanın saygı ve dürüstlük olduğunu düşünüyorum.
Forum İkinci El İmzası:
10 yıldan fazladır buradayım. Yüzlerce alışverişim oldu. Önemli olanın saygı ve insanları aldatmamaktır.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.183
İkinci El Bölümü Mesajları: 108
Konularının görüntülenme sayısı: 15.189 (Bu ay: 271)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 103 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.