Şimdi Ara

Turknet yüksek kullanım nedeniyle yapılan iptaller - Turknet açıklaması eklendi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
17
Favori
40.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet cidden aşırı bir kullanım olmuş ama bu firmanın hatası. O zaman sınırsız diye reklam yapmayacak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 30 Haziran'da, o ayki kullanımım 1650GB idi. Ancak 666GB olarak yansımış kullanımlara. Sanırım sistemde hata oldu. Var mı başka TT kullanıcısı olup bunu yaşayan? Turknet yüksek kullanım nedeniyle yapılan iptaller - Turknet açıklaması eklendi.

• Abone 7tb kullanır kullanma sizene burara olay SINIRSIZ diyerek satılması bakın limitsiz de diyorlar buna bazı firmalar olay bu

madem bir sınırı bir kotası var nasıl limitsiz ve sınırsız oluyor sınırsız değil 5tb diye satsınlar o zaman 5tb üsttü kullanmak isteyende ona göre alabilir

bende aylık 100gb kullanıyorum bazen evde olamıyoruz o zamanlar aylık 10-20 gb oluyor ama en yüksek simdiye kadar 150 filan yaptık sınırsız/limitsiz diye sattılar bana ben ne kadar istersem o kadar kullanırım madem 5tb mı o zaman 5tb paket diye satsınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu internet oranları gayet normal internette normal takılan birisi olarak bile aylık kullanımım 600-700gb arasında değişiyor bir de ailen de senin gibi 3 kişi olsa 3-4 tb den aşağı çıkmaz aylık artık internet hızları artıyor herşey stream servisine dönüyor bu şirketlerde kendilerince nasıl bu yargıya varıyorlar hayret birşey türknete sıcak bakıyordum bu haberle gözümden düştü.

• ben 100 mbit fiber kullanıcısıyım. Evde kendim 4K remux filmleri indiriyorum zorrentten, evdekilerde 4K stream netflix izliyor. Ona rağmen 2 tb zarzor bitiyor. Siz nasıl becerdiniz 7 tb ı hocam Turknet yüksek kullanım nedeniyle yapılan iptaller - Turknet açıklaması eklendi. 

• Bu arada turknet pişmanlıktır ya. Benimde konum var 5 - 6 yıl önce açtığım. Bu olay, turkcellde varmı acaba önden bilgilenirsek süper olur.

• Konuda yazanlara hiçbir şekilde itibar etmemek lazım. Turknet'in açıklaması bu şekilde:

Turknet yüksek kullanım nedeniyle yapılan iptaller - Turknet açıklaması eklendi.
  • Nibelungen27 kullanıcısına yanıt

1 tb'yi yazılı olarak söylemiyorlar nedense ama telefondaki çalışan üzerine basa basa "1tb'yi geçmeyecekseniz yeniden abone olabilirsiniz" dedi. En yüksek kullanımım olan 7tb üzerinden yazdılar bana ama konuda 3tb'yi geçen bir arkadaşı da aradıklarını biliyoruz.

Edit: Ama doğru yazmışlar, kısıtlama yapmıyorlar, direkt iptal ediyorlar Turknet yüksek kullanım nedeniyle yapılan iptaller - Turknet açıklaması eklendi. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 2 Temmuz 2021; 17:32:37 >
  • Herhangi bir sorun yok bende sınırsız kullanmaya devam . :)

Turknet yüksek kullanım nedeniyle yapılan iptaller - Turknet açıklaması eklendi.
  • peki taahhütlü abonelikerde cayma bedeli ödememek için yüksek miktarlarda indirme yaparak aboneliğimiz kapanıyor mu? bilgisi olan varsa sevinirim.

• dynd kullanıcısına yanıt

çok mantıklı geldi şuan :D

• Der Meister. kullanıcısına yanıt

en baba 4k film ortalama 50 gb için günde 2 film izlesen ayda 3tb yapar. Bunun üstü her türlü kişisel kullanımı geçiyor, 5 tb fazla bile.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Konudaki bilgi kirliliklerini gidermek adına en doğru cevabı siz verebilirsiniz. Böyle bir kota var mı, varsa ne kadar ya da arkadaşın durumunda farklı bir şey mi var, söyleyin ki tahmin yürütmek yerine yetkili birisinden öğrenelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7tb ne kullandın hocam

• Mayista 4 teletabi kullanmisim. Bir uyari gelmedi.

• Telefonla arayıp "orası ev mi yoksa isyeri mi" tarzında bir konuşma olmadı mı hocam?

Önce öyle soruyorlar.

• Benimde öyle haziran ayını az yazmışlar daha yüksekti 500 gb falan indirme yapmıştım 300gb yazıyor. TT de kaç kaç TB tan sonrası bireysel kullanımdan çıkıyor bilgin varmı merak edip araştırdım net sonuç bulamadım 10 TB demiş herkes.

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Turkcell 5TB.

• Paketlerinizdeki sınırsız ibaresi neyi anlatıyor? @TurkNetDestek

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.