Şimdi Ara

Turknet yüksek kullanım nedeniyle yapılan iptaller - Turknet açıklaması eklendi. (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
17
Favori
40.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tek kullanıcı 100 Mbps hız 7 terabayt interneti ne ara kullandın diye sormuyor değilim nasıl Asım yaptınız 700-800 GB I geçemiyorum ben turknet kullanırken

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tek kullanıcı 100 Mbps hız 7 terabayt interneti ne ara kullandın diye sormuyor değilim merak ediyorum nasıl Asım yaptınız 700-800 GB I geçemiyorum ben turknet kullanırken

Edit: herkesin hayatına kimse karışamaz 😂😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreylcn06 -- 25 Temmuz 2021; 6:12:27 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu yüksek kullanınca kapanma olayı yurtdışında var mı diye merak ettim. Hollanda'daki kuzenime sordum. 5 TB'yi geçince soruyorlarmış ne yapıyorsun diye. Gerekli görürlerse kapatıyorlarmış.

• Kolonyalı kullanıcısına yanıt

Ben de Almanya'da yaşayan arkadaşıma sordum. Böyle bir saçmalık yok canım sıkıldıkça dosya indiriyorum dedi.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Der Meister. kullanıcısına yanıt

O kadar haklısın ki. Evimde 75inc qled tv ve hatri sayilir sinema sistemi var. Netflix ip tv amazon prime hepsi var. Bu 500gb yeter diyen adamlar bir filmin 80gb olmasini ve nedenini anlamalari için gerekli donanimlari olmasi gerekir. Laptop ekranindan 3gb lik film izleyip keyif alan insanlar bunlar. Anlayamazlar. Su an westworld dizisini izliyorum 4k remux bir bolum 50dk 20gb. Oturunca basina 7 8 bölüm izleniyor. Bu sadece benim izlediğim. Eşim nöbetli çalışıyor ben evde yokken o evde olduğunda o da hakkini veriyor🤠 Diğer bütün ev kullanıcılarının cihazlarini yüksek kalitede yayın gösterimine ayarladım. Neden cam gibi görüntü varken camur banyosu yapayım ki.. Bunları da koyun bir kenara. Sınırsız dediğiniz bir şeyin sarti surtu yoktur. Aldatmacadir. Isyanimiz buna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.