R

Çavuş
23 Nisan 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 297 (Bu ay: 0)
Gönderileri

:

ee için wp grubu telegram grubu falan var mı nerden bakıyoz

Odtü makine mi hacettape ee mi? Makine 2 yıldır geriye gidiyor ee ilerliyor.

sonuc.osym.gov.tr ye girip 2021 yksyi seçin ve sekmeyi yıldızlayın. Her merak ettiğinizde tek tıklamayla öğrenebilirsiniz son durumu burda trollerle uğraşmaya gerek yok.

Bu hesabı yaparken adaptörün üstündeki input bilgilerine mi bakıcaz outputa mı? Mesela inputta 220v 300mA ve outputta 5v 1A yazıyorsa bu adaptör saatte 5w mı harcar 66w mı?

Ankaradayım arızalı laptop bataryalarını nereden bulabilirim? kaça mal olur gören duyan bilen var mı?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/cc/a9/80/cca9807c980ddc59fac19ce058f268a2.jpeg&t=0&width=480&text=1

Motor çalışmıyordu bobin sargılarına bakmak istedim. Belki 1 saat uğraşmışımdır arkasındaki kulakçıkları çok kısa bırakmışlar anca maket bıçağı tutabiliyor o da açamıyordu tüm kasayı yamultarak açtım. Sonra da rotoru çıkartıp bobinleri tekrar sarmam için ucundaki dişliyi çıkarmam gerek penseyle ne kadar zorladıysam da çıkmadı ucundaki hafif çıkıntı kısımlar parçalandı bir milimetre oynamadı namussuz. Bunu nasıl çıkarabilirim kullandığınız bir yöntem var mı?

Sınav bittiğinden beri sanki aklım durdu. Zamanı kullanmayı unuttum akşama kadar ne yapıyorum bilmiyorum. CAD programı öğreneyim dedim günde 30dk falan ona harcıyorum. Siber güvenlik falan öğreneyim dedim yaklaşık 1 saat de ona gidiyor. 8 saat uyuyorum. Kalan sürede ne yapıyorum bilmiyorum. Kitap dergi falan ayarlamıştım sınavdan sonra ama sıcaktan dolayı bıkkınlık var üstümde hareket edesim gelmiyor. Aynı şekilde sıcaktan dolayı spor yapasım da gelmiyor.


Öyle yazayım dedim belki aynı durumda olan vardır nasrettin hocanın attan düşünce bana attan düşmüş birini getirin halimden o anlar hesabı bana da bu durumu yaşamış birileri yardım eder belki.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/45/b8/5e/45b85e131ea30b6251a3eb2cac5466b2.jpeg&t=0&width=480&text=1

Benimkiler böyle. Bir kaynak hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Bizim gözetmen ilk sayfayı azıcık kaldırıp bükerek açın dedi çok kolay oldu.

Hakkında
Meslek: öğrenci
İlgi Alanları: Ders çalışmak
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 54
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.373
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 41 (Bu ay: 498)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 817 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.