Şimdi Ara

Türknet yine zam yapiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Temmuz itibari ile fatura fiyatl 88 tl olarak guncellenecektir,daha ucuz tarifede yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl yani ortalık yıkılıyor bu konuda Türknet kullanıcısı olarak yenimi haberiniz oldu?
    Demekki Hizmetten sıkıntı yok forum facebook gruplarına fazla takılmıyorsunuz buda iyi bişi sıkıntısız kullanmanız :)
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsine takiliyorum yeni haberim olmadi sikintida yasiyorum ama daha kimsenin bu duruma itiraz ettigini görmedim, ya da benmi rastlamadim

• Eshab-ı Kehf’in isimleri;
    Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Debernuş, Şazenuş, Kefeştatayyuş ve köpekleri Kıtmir’dir. Çıkaramadık Hangisi Reis?

Türknet yine zam yapiyor
  • diğer firmalara bakarak fiyatları baz alırsak gayet normal geliyor bana bu zam türk telekom,turkcell veya vodafoneda 100 mbps veya 35 mbps tarifeli bir paket almaya çalışınca 100 küsür üstü oluyor fiyat,türknette 100 mbps hızı tam olarak kullanabilenlerde fiyat için bir sorun yok bence sorun sadece daha düşük hız alan tarifelere özel bir fiyat yapmaları gerekli düşük hız kullananlara 88 lira çok fazla o konuda bir şey diyemem haklılar
  • Aylar öncesinden olacağı belliydi. Türk telekom toplu internet alımına zam getirdi çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusobreak

Eshab-ı Kehf’in isimleri;
    Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Debernuş, Şazenuş, Kefeştatayyuş ve köpekleri Kıtmir’dir. Çıkaramadık Hangisi Reis?

• DISCOVERY SCIENCE kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizde yaşadığınız sorun ile ilgilihttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek bilgi verelim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.