Şimdi Ara

Türknet e ZAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
869
Cevap
6
Favori
44.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
224 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 Temmuzdan itibaren Özgür paket karşılığı 98TL imiş..

Özgürlüğün bedeli

YAPA dakiler 88TL imiş..

Türknet e ZAM

EKLEME: 02.06.2020 21:25 Online işlemlerden faturaya tekrar baktım. Açıklama silinmiş. Sanırım tepki çekti ya zam iptal ettiler yada zammı sonra açıklayacaklar

EKLEME 03.06.2020 09:20 Ana Sayfada ZAM pardon fiyat değişikliği var diyor hadi geçmiş olsun..
    Türknet e ZAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 3 Haziran 2020; 15:28:51 >

• Anladığım kadarıyla ADSL ve 35 Mbps'e kadar VDSL paketleri 88TL, ekstra dedikleri hizmet olan 75Mbps ve üstü VAE paketleri 98TL olmuş. YAPA'da olanlar da 88TL. Bir de aklımızla alay eder gibi telefon istemeseniz 3 liracık indirim yaparız demişler.

Ben 75 Mbps hız alıyorum, hizmetten memnunum ama her sene fırsattan istifade zam yapmaları illallah ettirdi. 59TL oldu 65, 76 ve son olarak 88TL-98TL!

Yahu tek bir bayiliğin yok, müşteri hizmetlerinde istihdam sağlamıyorsun ne masrafın oluyor ki her sene zam geçirip insanların sırtına yük bindiriyorsun!!!
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:23:38 >
  • Yanlış anlamadı isem Telefon hizmetine indirim gelmiş. Eskiden 10TL idi şimdi 3TL ye inmiş. İstenirse 3 TL indirim karşılığı yalına geçiliyormuş.
  • Elveda turknet saçmalıklarını asla unutmiycam bekle beni Türk Telekom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut abonelere bu yönde bir bildirim geldi mi? Daha önce zam yaptıklarında yanlış hatırlamıyorsam 2-3 ay önceden bilgilendirme yapmışlardı. Eğer doğruysa Millenicom Prestij İnternet Kampanyası ile aynı fiyata çekmiş oldu Türknet kendini ve fiyat avantajını kaybetmiş oldu. Ama yinede Türk Telekom'a kıyasla fiyat olarak avantajını koruyor, Türk Telekom'da
    50Mbps 120 TL
    100Mbps 155 TL
    Türk Telekom biraz fiyat kırsa alternatif İSS'ler baya zorlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joster35 -- 2 Haziran 2020; 17:19:17 >
  • Bilgilendirme yapacak mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2 hafta filan oldu. Türk Telekom zaten 2016'dan bu yana zam yapmamıştı ama alternatifler yapmaya devam etmişti şimdi gerekçeleri varken tabii ki zam yaparlar. Lakin bu alternatif firmaları biraz zorlayabilir. 2016'daki düzenlemede transmisyon tarafında indirim, port ücretlerine zam gelmişti şimdi ikisine de zam geldi. Yeni fiyatlara buradan bakabilirsiniz.https://toptan.turktelekom.com.tr/port-transmisyon

Bu ücretler vergi hariç fiyatlar + %18 KDV, %7.5 ÖİV, ve ÖTV ekleyin. Transmisyonda ise ücreti hesaplamak biraz zor çünkü abonenin peak saatlerde kaç Mbps kullandığını tahmin etmek zor.

100mbitin 150tlye çıkacağı vs konuşuluyordu.Özgür tarifeler! artık saatler arası kullanım,hıza göre farklı ücretlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkkkkan -- 2 Haziran 2020; 17:24:1 >
  • Bu zam işi doğru mu?27 haziranda turknete geçmek istiyordum kötü oldu.
  • sitelerinde halen 76 lira gözüküyor. net bir bilgi nereden alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert574

sitelerinde halen 76 lira gözüküyor. net bir bilgi nereden alabiliriz?
    Faturalarda yazıyor, haber doğru yani.

Düşük hızlarda Türk Telekom kullanmak artık daha mantıklı oldu gibi, tabi TT'de zam yapmazsa.
  • benim son çıkan faturamda böyle bir bilgi yok
  • joster35 kullanıcısına yanıt
    Aslında Türk Telekom'un fiyatları kampanyaya göre değişiyor. Gençlere özel, kamu çalışanlarına özel kampanyalar var. Örneğin gençlere özel kampanya fiyatları şöyle:

16 Mbps: 79,90 TL (Türknet'ten 8 lira ucuz)
    24 Mbps: 87,90 TL
    35 Mbps: 94,90 TL (Türknet'ten 7 lira pahalı)
    50 Mbps: 108,90 TL (Türknet'ten 11 lira pahalı)

Türknet'te 1 Temmuz'dan sonra 35 Mbps'e kadar paket fiyatı 88 lira, 35 Mbps üstü paket fiyatı 98 lira olacak. Kamu kampanyasının fiyatları da şöyle:

12 Mbps: 71,90 TL (Türknet'ten 16 lira ucuz)
    16 Mbps: 79,90 TL (Türknet'ten 8 lira ucuz)
    24 Mbps: 87,90 TL
    35 Mbps: 97,90 TL (Türknet'ten 10 lira pahalı)
    50 Mbps: 111,90 TL (Türknet'ten 14 lira pahalı)

Bunların dışında kampanya fiyatları maalesef pahalı:

12 Mbps: 79,90 TL (Türknet'ten 8 lira ucuz)
    16 Mbps: 87,90 TL
    24 Mbps: 95,90 TL (Türknet'ten 8 lira pahalı)
    35 Mbps: 105,90 TL (Türknet'ten 18 lira pahalı)
    50 Mbps: 119,90 TL (Türknet'ten 22 lira pahalı)

• 02.06.2020 21:25 Online işlemlerden faturaya tekrar baktım. Açıklama silinmiş. Sanırım tepki çekti ya zam iptal ettiler yada zammı sonra açıklayacaklar
  • Türknette sabit fiyat için tahattüt vb verilmiyor demi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    hayır, hiçbir şekilde taahhüt yok
  • LittleEinstein L kullanıcısına yanıt
    Bunlara ek bide hoşgeldin 200tl online başvuruda 50tl gibi bir sürü ek indirimlerde var aslında bu fiyatla gelirse türknet telekoma geçmek en mantıklı yol gözüküyor. Hem müşteri hizmetleri var adamların.
  • Mr.Qwerty kullanıcısına yanıt
    Hocam telekom'a herkes geçerse alternatifler zarar eder telekom tekel olur sen o zaman gör hoşgeldin paketini ek indirim mi bindirim mi oluyor :)
  • yusobreak Y kullanıcısına yanıt
    Hocam alternatifler umrumda değil. Ben hizmetime bakarım telekomla imzalarım 2 yıllık sözleşmeyi ne zam gelir ne başka birşey. 2 yıl sonunda telekom güzel bir ikna kampanyası adı altında güzel bir teklif yapar yoluma bakarım. Ben aslında telekomu seviyordum. Ancak zamanında AKK dan dolayı bıraktım. Her an dönebilirim. Zaten türknet telekoma iş yaptıramıyor hatta sorun bitmiyor bıktırdı beni.
  • Türk Telekomda Hala Upload konusunda AKN var değil mi ? 20 GB gibi birşeydi sanırım
  • Online işlemlerde zam geleceğini yazmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.