Şimdi Ara

TÜRKNET YENİ FİYAT 500 TL OLDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kara haber tez duyulur. Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepimize geçmiş olsun; beklemede ki firmalar zam yaparlar hemen.TÜRKNET YENİ FİYAT 500 TL OLDU 

• 500 değil yav 499.90

• 300 çok oldu diyordum 100Mb için ben de cigasıpide. Birden artması kötü oluyor ama yine en ucuzu gibi.

1000Mbit altyapı olsa verilir belki 500 de ama 100mbit için çok yaw.

• vdsl için çok uçuk rakamlar. tabi burda suç turknetin değil de turknet de istanbul dışına çıkamıyor ki. sembolik istanbul dışı 1 2 şehirin 1 mahallesindeler. haydi istanbul gigafiberlensin diye pamuk eller cebe.

• TÜRKNET YENİ FİYAT 500 TL OLDU

Başlığı gördüm de içim cız etti neden derseniz

24 Eylülde TT olan sözleşmem bitiyor.

(((En uygun fiyatlısı))) 16 mbps ilk 6 ay 260 TL, sonraki 12 ay 520 TL.

2. seçenek de ilk 3 ay 300 TL sonraki 9 ay 480 TL. Akıl karı olmayan fiyat benim için

Temmuz sonu Ağustos başı Türknet'e 12 aylık peşin parayı verip 35 mbps seçecektim. Arkadaşını getir kampanyası ile indirim kazanacaktım ama şimdi öğrendim ki iki kampanya birleşmiyor.

Görselde taahhütsüz kampanyasız aylık fiyat 500 TL sanırım. Sabit fiyat kampanyasının fiyatı değişmemiş şimdilik. Belki Ağustos'ta fiyat güncellenir

Bu şartlarda 12 ay peşin (4.800 TL) 35 mbps bana şahsen mantıklı geliyor.

Cayma bedeli ne kadar çıkar bilmem, 600 TL'ye kadar Türknet ödüyormuş.

Ne dersiniz Temmuz sonunu beklemeden geçilir mi sizce?

• Adamlar ne para kırıyor. Turktelekomun yapmadığı karı yapıyorlar belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzüyorsun Türknet.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aboneliği başlattığımızdan beri aldığım hız aynı...
    Fiyat tahminen 4-5 ayda bir zamlanıyor.
    Fiyatın artmasına sözüm yok.
    1000 mbps gigafiber zart zurt diye onlarca "Sponsorlu" reklam ve tanıtımlar yapacaklarına, Bi zahmet mevcut altyapıyı güçlendirsinler. (Altyapıyı güçlendirmiyorlar! Demiyorum, ben hizmet aldığım abonelik üzerinden yaşadığım tecrubeye göre yorum yapabiliyorum.)
    Yaşadığım yer, kısmen merkezi bir yer olmasına rağmen,
    62-75mbps download, 10-12-15mbps arası upload değerlerim var. Teorik olarak bakacak olursak hız değerleri ortalama, belki ortalama üstü. Ama Aynı ücrete 1000mbps alan kullanıcılar varken bu adil olmuyor maalesef. 1000mbps gelmesi için yakınımızda illa ki bi Türknet'in sponsor olduğu ve işbirliği yaptığı Youtuberlar falan mı olması gerekiyor? Düşüncesi kafamda dolanmıyor değil. Uzun lafın kısası,
    BEN TÜRKNET'İ ÖNERMİYORUM Belki 1-2 kişi bile okur yazımı. Aklında bir Türknet'e geçme düşüncesi vardır, belki vazgeçer. Onun mutluluğu yeter bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolyShop -- 5 Temmuz 2024; 3:30:44 >

• Bu firma arkadaşın dediği gibi 1 avuç gigafiberin ücretini 16 mbps hız alana yansıtıyor benim maaşıma artık senedeki bir zam gelecek el insaf birdaha geri gelmemek üzere aboneliğmi iptal ediyorum artık bu fiyata 5 ortak danaya girer gibi girecek millet

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    suan vodafone net vodafone faturalilar icin 200 mbps 509 tl

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • phorever kullanıcısına yanıt
    temmuz sonuna kadar sabit fiyat 399 tl

• eminne2828 kullanıcısına yanıt
    100 mbps alti hizlar icin hic uygun fiyat degil 500 tl ben kullamiyorum turknet

• kasımda 399 tl ye turk telekomla tahaadüt yenilerken

herkes çok dalga gecmişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telekom altyapısını kullanarak turkcellden vdsl aldım 50 mbit fiyat 430

• Ayıp ediyorsunuz ama. Gigafibere para lazım, hadi pamuk eller cebe seri abone olun. Arada gönlünüz olsun diye duvarında deniz kabuğu olan binalara da fiber çekerker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 5 Temmuz 2024; 12:26:26 >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Turknet'in TT altyapısında 1000 Mbps hız vermemesinin önündeki tek engel kendisi. Tek paket tek fiyat mantığından vazgeçmedikleri için. Sürekli reklamını yaptıkları gigafiber'i ise her zaman eleştirdikleri yerleşik operatöre göre yıllardır yaygınlaştıramadılar. Bir avuç mahalleden ötesine geçmiyor. Bazı kutu koydukları yerde 2 senedir aktivasyon bekleyen müşterileri var.

• HolyShop kullanıcısına yanıt
    Selamlar, TurkNet GigaFiber altyapısını yaygınlaştırmak adına yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Mümkün olan en fazla haneyi yüksek hızlar ile buluşturmak için özveriyle çalışıyoruz. Altyapının desteklediği maksimum hızları kullanıcılara sunarak paket değişikliği ücreti gibi durumları ortadan kaldırdık. Yerel sağlayıcı altyapısı üzerinden hizmet alan kullanıcılarımızın yapılan port fiyat güncellemesinden minimum düzeyde etkilenmesi adına süreci hassasiyetle ele aldık. Ek olarak Sabit Fiyat kampanyasından faydalanarak 399,90 TL'den 12 ay boyunca hizmet almaya devam edebilirsiniz. Kampanya 31 Temmuz'a kadar geçerli.
    turknet
    İnternette Peşin Ödeme Fırsatı — TurkNet
    https://turk.net/internette-sabit-fiyat-firsati
    bağlantısı üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

• iki yıl önce Turknet deneyimim oldu.taahhütsüz diye geçtim.her üç ayda zam üstüne zam yapmaya başlayınca aboneliği sonlandırdım.bir dönem taahhütsüz cazipti şimdi işler tersine dönüştü sözleşme yapmak şu an kendinizi korumak adına daha mantıklı diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikonder -- 5 Temmuz 2024; 14:13:35 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.