Binbaşı
09 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 314 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba. Telefonumun kamerasını değiştirmek istiyorum. Garantisi bitti ve servis 1200 TL ücret istiyor. Aliexpressten kamerayı temin ettim fakat güvenebileceğim bir telefon tamircisi bilmiyorum. Bursa merkez ilçelerde önerebileceğiniz güzel bir tamirci var mı acaba? Sadece kamera değişecek başka bir şeye ihtiyacım yok. Teşekkürler şimdiden

Merhaba

Havalar ısınmaya başlıyor malum. Sabahları güneş odaya tam karşıdan vuruyor. İçerisi hamam gibi oluyor. Pencereye oto güneşlik almak istedim ama görüntü olarak çok kötü duracağı için vazgeçtim. Evde klima var ama elektrik faturası...

Odayı ya da evi hafif de olsa soğutacak soğuk hava makinesi tavsiyesi verecek olan var mı?

Ayrıca fon perdeler denildiği kadar işe yarıyor mu? Sokak lambası evin tam karşısında. Gece içerisini çok aydınlık yapıyor, sabahları da güneş tam karşıdan vurduğu için uyunmuyor.

Düşük maliyetle bu işi çözmek mümkün mü sizce?

Şimdiden teşekkür ederim...

Merhaba.

5 Şubat tarihinde hafif soğuk algınlığı tarzı belirtilerim başladı. 7 Şubat akşamı test yaptırdım ve 8 Şubat sabahı Pozitif çıktım.

Evde diğer 2 kişiyle aynı sofrada yemek yedik, aynı odada oturduk ama negatif çıktılar.

İlçe sağlık müdürlüğünden aradılar. Bugünden itibaren 7 gün say, sonra normal hayatına devam edebilirsiniz dendi.

Boğaz ağrım çok vardı epey azaldı, şimdi burnumun içi çok yanıyor gözümden yaş geliyor nezle gibi...

15 Şubatta iş başı yapacağım.

Peki 15 şubata kadar yeni bir sürüntü testi yaptırmam gerekiyor mu? Beni tekrar arayacaklar mı bilmiyorum. İlk defa pozitif çıktım...

Merhaba.
Mevcut botlarımin altı felaket kayıyor. Kaydırmaz taban ya da fiyat performans ürünü olarak bot tavsiyesi verebilecek olan var mı acaba.

Merhaba.

Dizüstü bilgisayarı yılladır pil ve prize takılı bir şekilde kullanıyorum. Uzun süredir devam eden bir sıkıntı var.

Sürekli elektrikler gidip geliyormuş ya da fişi takıp çıkarıyormuş gibi oluyor. Temassızlık vb. söz konusu değil gibi ama ne yapsam sorunun ne olduğunu hala çözemedim. Bu mesajı yazarken bile defalarca aynı sorunu yaşadım.

Sorunun kaynağını bulmada yardımcı olabilecek var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba.

Elimde Max. 2000 Watt kapasiteli elektrikli fanlı ısıtıcı var. Isıtması güzel ama hafif plastik kokusu yapıyor ve elektrik tüketimi nispeten fazla.

Aliexpress'ten araştırırken bu tür az güç çeken ısıtıcılardan buldum.

1- https://tr.aliexpress.com/item/1005003412500938.html

2- https://tr.aliexpress.com/item/1005002926344939.html

3- https://tr.aliexpress.com/item/32696178307.html

4- https://tr.aliexpress.com/item/1005001666956655.html

Özellikle 4. linktekini merak ediyorum. Bir odayı tamamen ısıtamaz ama sıcaklığını çok az da olsa artırabilir mi sizce?

Merhaba.

Asus zenfone 5 (ZE620KL) telefona sahibim. 6.2 inç boyuta sahip ve jiroskop özelliği var.

360 derece youtube videolar ve küçük çaplı VR oyunlar için gözlük önerisine ihtiyacım var.

Gözlere zarar vermeyecek kadar fiyat performans ürünü olarak öneri verebilecek var mı acaba?

Uzun süre kullanmayabilirim, gözleri bozmadan hevesimi alacak kadar olsa da yeter.

Şimdiden teşekkürler

Merhaba.

İşbankasından mevcut (manyetik okuyuculu) kartımı iptal ettirip temassız ve çipli banka kartımı aldım.

İlk işlemi EFT-POS cihazından çipli olarak yaptım, şifre girmeye gerek kalmadan işleme onay verdi.

Fakat temassız işlem olmuyor. İşcep'ten ve internet bankacılığından da baktım fakat temassızı aktif etmeye dair bir şey bulamadım. Nereye tıklasam kredi kartınız yoktur diyor.

Bu temassızı nasıl aktif edeceğim? Şimdiden teşekkür ederim.

Bir süredir Simtech marka fanlı ısıtıcı kullanıyordum fakat benim hatam yüzünden bozuldu.

Yeni model araştırırken fark ettim ki Seramik modeller de varmış. Önceki kullandığım model plastik olduğu için 2000 W güç çekerken kötü koku yapıyordu. Seramik modeller sizce 1500-2000 Watt güçte koku yapar mı?

Keşke metal modeller olsa da alsaydım ama seramik var..

Merhaba. İşbank ve KuveytTürk banka kartım var. Kredi kartım yok. Fakat ikisinde de Çip ve Temassız yok.

Pos cihazları kartları okumamaya başladı. Sadece banka kartı özellikli çipli ve temassız kart istiyorum.

İşcep'te sadece kredi kartı başvurusu var. KuveytTürk'te Sağlam Kart var fakat kredi kartı özelliği de var.

Kredi kartına hiç bulaşmak istemiyorum. Sadece banka kartı olarak kullanmak için başka bankaya mı başvurmam gerek ?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.519
İkinci El Bölümü Mesajları: 110
Konularının görüntülenme sayısı: 40.343 (Bu ay: 1.248)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 369 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.