Şimdi Ara

TÜRKNET ESKİŞEHİR GİGAFİBER [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
4
Favori
10.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Planlamada dedikleri mahalleler planlamadan çıkarıldığı için listeyi sildim.

Adresinize GigaFiber talebinde bulunmak için:
    https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir. -- 1 Temmuz 2022; 8:46:35 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhaba, evet ilettiğiniz mahalle gigafiber planlaması içinde yer almaktadır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

eskişehir'de hangi mahalleler planlamada acaba? odunpazarı yıldıztepe mah. durum nedir?

mahalle merkeze yakın, etrafında fiber dolu ama hem superonline hem de telekom fiberi yok. girseniz dümdüz edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loiloyse -- 9 Mart 2022; 20:17:36 >
  • loiloyse kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Yıldıztepe mahallesi planlama içinde yer alıyor. 2022 senesi içinde bölgenizde çalışmanın tamamlanması ön görülmektedir ancak net tarih iletemiyorum.
  • Konuyu Eskişehir GigaFiber için rehber olması amacı ile Anakonu olarak güncelledim. Gelen bilgilere göre liste güncellenecektir.

• @TurkNetDestek Tepebaşı Çamlıca mah. planlarınızda var mı?

büyükdere var mı?

HAHAAAAAA günün en güzel haberi oldu.

tüm yıldıztepeye gelecek değil mi, yıldıztepenin tam sınır sokağında oturuyorum. dibime kadar gelmezse oturur ağlarım :D

ben geçiyorum o zaman şimdiden türknete

Merhaba, evet ilettiğiniz mahalle planlamada bulunuyor ancak henüz çalışma tarihi net değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 11 Mart 2022; 8:33:38 >

Merhaba üstte arkadaşlar sormuş ama gözden kaçtı sanırım. Tepebaşı/Çamlıca (Nüfus:45.443) ve Odunpazarı/Büyükdere (Nüfus:29.307) planda mıdır?

• kadir. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet ilettiğiniz iki bölge de 2022 planlaması dahilindedir.

Merhaba, Batıkent Mh. planlama dahilinde midir ?

• Arkadaşlar selam. Ben Eskişehir / Tepebaşı - Fatih mahallesinde oturuyorum. Bu mahalle için yeni bir gelişme var mı? @TurkNetDestek

-----

Bahçelievler'e altyapı gelecekmiş. Benim Bahçelievler ile aramda sadece bir cadde var. Caddede yolun bir sırası Bahçelievler, diğer sırası Fatih diye geçiyor hatta. Ben Fatih tarafında kalıyorum şansıma. Keşke Bahçelievler'e kadar GigaFiber gelecekken bize de gelse. Ayrıca müşteri hizmetlerinden öğrendiğim kadarıyla Tepebaşı ilçesi için Bahçelievler, Eskibağlar, Yenibağlar mahalleleri de planlamaya dahilmiş. Bunlar da ilk mesaja eklenebilir.

• AFX26 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Tepebaşı Batıkent mahallesi planlamada yer almaktadır.
  • Ulpian kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz bölge henüz planlamada yer almamaktadır. Talep olarak proje ekipleri ile paylaşacağım.
  • benim anlamadığım, bu kadar büyük bölgeye 1 yılda nasıl fiber çekilecek? ne zaman başlanıp ne zaman sinyal verilecek?

turknet fiberi havai kabloyla mı çekiyor yoksa kazıyor mu?

Havai kablolama yapılmaktadır.
  • Ulpian kullanıcısına yanıt

Liste güncellenmiştir.

• Merhaba, Odunpazarı ilçesindeki Alanönü mah.'de planlamaniz dahilinde midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehir Odunpazarı Emek mahallesinde Türknet Gigafiber olmasını istiyoruz @TurkNetDestek . Mahalledeki çoğu yerde fiber yok gibi bir şey(tek tük Türk Telekom fiber var) Vdsl altyapı ise portlar dolu. Yani bu mahallede Türknet gigafiber abone kazanma potansiyeli var. Değerlendirmenizi rica ediyorum. Emek mahallesi nüfusu: 56.365

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saidosman188 -- 12 Mart 2022; 1:31:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.