Şimdi Ara

TÜRKNET ESKİŞEHİR GİGAFİBER [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
4
Favori
10.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba,

2022 Planlamasında aşağıdaki mahalleler için planlama geçerli midir? Konuyu ona göre güncelleyeceğim:

Tepebaşı:

-Ertuğrulgazi (Nüfus:16.980)

-Çamlıca (Nüfus:45.443)

-Batıkent (Nüfus:30.878)

-Eskibağlar (Nüfus:6.321)

-Yenibağlar (Nüfus:15.419)

-Bahçelievler (Nüfus:11.344)

Odunpazarı:

-Yıldıztepe (Nüfus:13.578)

-Büyükdere (Nüfus:29.307)

• kadir. kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz her mahalle güncel planlamada yer alıyor.
  • @TurkNetDestek Yenikent, Gökmeydan, Vadişehir mahallelerinde var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nowitzer -- 19 Nisan 2022; 19:43:35 >
  • Nowitzer kullanıcısına yanıt
    Merhaba, il ve ilçe bilgisi de iletmenizi rica ederim.
  • @TurkNetDestek Eskişehir / Odunpazarı

İlettiğiniz mahallelerde planlama gözükmemektedir. Talep olarak ekiplerimiz ile paylaşacağım.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Eskişehir için çalışmalar başladı mı? Bu sene için planlamada olan mahallelerin tamamlanması konusunda bir sorun var mıdır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Merhaba, Eskişehir için şu anda tam olarak süre bilgisi veremiyorum.
  • Turknet web sitesinde GigaFiber istiyorum bölümü açıldı. Adresimiz için talep girerek GigaFiber'in Eskişehir'e gelişini hızlandıralım. Komşularımıza, çevremize duyuralım.

Site:

turknet
    Gigafiber İstiyorum — TurkNet
    https://turk.net/gigafiber-istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TürküDiyarı -- 17 Mayıs 2022; 15:10:15 >
  • TürküDiyarı kullanıcısına yanıt

Eskişehir üvey evlat hocam, TurkNet'in önceliği Türk Telekom/Superonline fiber olan adreslere gidip müşteri koparmak. Eskişehir gibi müşteri potansiyeli öğrenci yoğunluğu sebebi ile yüksek olan şehre gelmeleri 2024 ü bulacak gibi.

• Doldurmak için son adıma kadar geldim. İki tane tik var üsttekine tamam dedim ama alttakini zorunlu tuttu, kaydı almadı. Bir şeyi de düzgün yapın ya.

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tekrar kontrol ederek bilgi verir misiniz?

Hocam bende 2024'den önce geleceği sanmıyorum. Hatta bu hızla 2024 iyimser bile olabilir :)

Hocam Yenikent Mahallesindeki birçok eve Superonline Fiber geldi yakın zamanda. Binalarda ayrıca Kablonet DOCSIS de var. Acaba Turknet de girişir mi buraya?

Merhaba, ilçe bilgisi de iletir misiniz? Talep olarak proje ekiplerine ileteceğim.
    Hatırladığım kadarıyla Yenikent sorulmuştu şu anki planda olmadığını iletmişlerdi.

Odunpazarı ilçe. Zaten size söylemiştim talep olarak iletmiştiniz. Sadece ileride gelip gelmemesine etki eder mi bu durum diye merak ettim.

Evet hocam ben sordum. Bu mahallenin plana dahil olma şansı ne kadar onu merak ettim.

Tekrar yaptım.

Gelecekte TurkNet ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü tanıtım, pazarlama ve reklam faaliyetleri amacıyla SMS, arama veya e-posta ile iletişime geçilmesi ve bu amaçla yurt içindeki tedarikçilerine aktarılmasına izin veriyorum.

İkinci tiki işaretlemeden talep oluşturamıyorum. Gelip gelmeyeceği belli olmayan bir hizmet için peşinen kişisel verilerimi başkaları ile paylaşmak istemiyorum. Bu izni vermeden de talepte bulunamamak çok tuhaf.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.