Şimdi Ara

Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
4.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene iletişim ücretleri neden patlama yaptı? Geçen senelerde enflasyon daha çok olduğu halde bu kadar değildi.

• Lacano kullanıcısına yanıt

30 ay önce ki 155 TL bugün neye denk geliyor. Taahhütte zammı peşin tahsil ediyor. Taahhütlü fiyatla taahhütsüzü karşılaştırmak yerine; taahhütsüz fiyatı neden karşılaştırmıyorsunuz. Misal 100 veya 35 vdsl ne kadar? Karşılaştırdığımızda Türknet daha ucuz. Alınan yüksek modem kirasını da eklemeyi unutmayın. Taahhüt yerine Türknet gibi iade garantili peşin ödemeli neden vermiyorlar da; taahhüte teşvik ediyorlar? 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet zam yaptı diye eleştiren arkadaşlar; diğer firmaları da şu konularda eleştirmeniz gerekmiyor mu?

Xdsl-hizmet numarasını aboneden gizleyen, talep ettiğinde vermeyen, oim veya faturaya yazmayan.

İptal formunu siteye koymayan.

Faturaları pdf olarak telefona ve maile göndermeyen, oimde paylaşmayan.

Geçiş veya iptal yapmak isteyen aboneye zorluk çıkaran.

Agresif abone deyip; aboneliği şak iptal edip, geri iade yok diyen.

• Lacano kullanıcısına yanıt
    Merhaba, taahhütlü bir paket tercih etme sebebinizin fiyat değişiklerine karşı önlem almak olduğunun farkındayız. Ancak yaşayacağınız herhangi bir olumsuz durumda iptal etmek istediğinizde yüksek rakamlarla cayma bedeli ödemeniz cebinizi daha çok zorlayacak. Çünkü taahhüt sadece fiyat üzerinden yaptığınız bir anlaşma. Taahhüt süreniz içindeyken üst pakete geçmek isterseniz kafa karıştırıcı ve yüksek fiyatlı paketlerle devam etmek zorunda kalabilirsiniz. Bizde bunların hiçbirisi yok tek paket ve fiyat üzerinden sizler için en sade hizmeti en kaliteli şekilde sunuyoruz. Beğenmediğiniz bir hizmeti zorunlu olarak kullanmanızı istemiyoruz.
  • Başlıkta zam yaptı dememek için takla atmışsınız. Sponsorunuz olmayan bir firma olsaydı kocaman yazardınız başlığa %35 ZAM diye

• Turksat 150? iken şubemize ve eve taahhüt verdim. Şubeyi kapattık, turksat kapatmıyor 12 ayı bozarken 1700? istiyor vs. Dedim dondurun 10 ay :) Aylık 50? alacaklar belki ama, evin taahhüdü bittiğinde, internet 500?ye çıktığında eski fiyattan devam edeceğim. Kümülatif maliyetim aylık 220? olur maks.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Sayın Türknet, fiyatlandırma şöyle olsa daha makul olur gibi.

50'ye kadar 349

100'e kadar 399

Gigafiber 449

• Turk Telekom olsa zam olurdu değil mi ?

@Metin Yasir Akpınar

• Merhaba, buradan iletilen her öneri ve talebi ilgili birimlerle paylaşıyorum.
  • cihat52.5 kullanıcısına yanıt

Yalnız sen 100 alırken türknet altyapının desteklediği son hızı veriyor. O yüzden fiyat şuanlık normal. Ben superonline da 200 mbps lere baktım 500 tl ye yaklaşmış.

• BumberShoot B kullanıcısına yanıt
    adı üstünde sponsor olmuşlar oğuzhan hocam. bize ücretsiz hizmet verebilmek için reklam almışlar. burası e devlet değil. çok normal.

• türknet bu var, hızı düşük olan abone ile hızı cok yüksek olan abone aynı fiyat ödüyor. aslında düşük hızı olan yüksek hız alanın faturasına destek oluyor.

• bulomen B kullanıcısına yanıt

Asansörlü apartmanda alt katta oturup asansörü kullanmadığı halde aynı aidatı ödemek ve asansör bozulduğunda tamir masrafına eşit oranda ortak olmak gibi mi? 

Daha önce size sormuştum; hangi firmadasınız diye. Cevap alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady-Of-Ice -- 21 Ocak 2024; 15:50:45 >
  • Turknetten milenicoma geçerim diyenler bir kez daha düşünsün buyrun duyurular kısmındaki fiyatlara baksın

https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/duyurular

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok daha ucuz servis sağlayıcılar varken turknette körü körüne kalmak ne bileyim sanki abartı gibi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben senelerdir türknet gigafiber kullanıyorum, oldukça memnunum. Bu fiyata bu hizmeti kimse veremiyor, milli denilen araplara satilan telekomu saymıyorum bile. 3-4 cihazdan 4k film izlesen de donma yok. Gigafiber yoksa belki pahalı gelebilir, ama yine de fiyatları rakiplerine göre baya uygun.

• Ben daha oncede turknetle calısıyordum hıc Bi sekılde suanda kadar Bı sorun yasamadım evet Bı kac ay ıcınde zam geliyo bahlı evet ama ıntert olarak yardımcı olmaları olsun musterı hizmetlerine her konuda hızlıca bagkanabılme her sorununuzfa size yardım etmeye calsımaları ben gıga fiber kykaıyroum benim ev yabım bunu saglıyo sadece. Evet zam oranları yuksek Bı kac ayda oluyk bende anlamdım nedenini bu konuda bısey diyeceğim yok ama turknet firması bana gore ıyı

• Arkadaş bu güzel vatanımızda dürüst düzgün iş yapan yokmu çıkmayacakmı bu internet işleri için

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.