Şimdi Ara

Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
4.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugun 299'dan giriyoruz 2-3 ay geçmeden üst üst'e zam vuruyorsunuz bundan sonra sözleşme ile internet veren şirketler tercih sebebimizdir tahaddütsüz olayı artık bizi korumuyor.

• Merhaba, En uygun fiyatlı kampanyalarımıza https://www.milleni.com.tr/?utm_source=social_media&utm_medium=response

adresimizden ulaşabilirsiniz. Sizi ailemizde görmekten mutluluk duyarız, desteğe ihtiyacınız olduğunda biz buradayız💜💛🚀

Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladıwww.milleni.com.tr
    Millenicom: Taahhütsüz Fiber Ev İnterneti Deneyimi
    https://www.milleni.com.tr/?utm_source=social_media&utm_medium=response

• millenicom kullanıcısına yanıt
    Sizin bu yaptığınız halis mi? Öyle yırtık dondan çıkar gibi TurkNet konusuna daldınız 😃 bunu bir kere yerler, geçiş için böyle aboneleri toplayacaksınız, sonrasında zammı dayayacaksınız değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • lordert kullanıcısına yanıt

Türk Telekom 16 mbps için 459 TL fiyat istiyor. Piyasadan bi habersiniz sanırım.

• Turkiye'de ADSL veya Fiber veren tek firma TurkNet kalsin yine de gider Dial Up kullanirim ama turknet asla. Adamlar bildigin dolandirici. Istanbulun gobeginde (Bahcelievlerde) 3 ay boyunca hem interneti baglayamadilar (baglayacaklari bildigimiz ADSL) hemde 1 Byte bile kullanamadigim internetin (modemide gondermediler) hemde modemin ucretini tehdit ederek kustahca tahsil ettiler.
    Akli olan uzak dursun bu firmadan. Son care olarak deneyebilirsiniz ama pisman olmaya hazir olun.

Yine de yazayim sarfettikleri cumleyi buraya:
    Cok birsey cikmasada hakkinizi arayabilirsiniz Tuketici Heyetinde mahkemede vs ama biz yinede her turlu bu fatura ucretini sizden tahsil edecegiz.

• Eğer Gigafiber yok ise aşırı pahalı ama Gigafiber varsa hala daha fiyatına göre rekabet yok.

Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı
  • ThEagles kullanıcısına yanıt

sade telekoma takılı kalmışsınız siz kablonet var modemi olana ilk 12 ay 355 ikinci 12 ay 455 tl buyrun link turknet haziran gibi tekrar zam yapacaktır

• Türknet 100 Mbps kullanıyordum(altyapı FTTH eve kadar fiber) yaz ayında iptal edip Türk Telekom'a 1000 Mbps + WiFi 6 modem ayda 550 TL 2 yıl taahhüt ile geçiş yapmıştım. Ne kadar mantıklı karar verdiğim ortada.

Türknet'in kendi fiber altyapısı gigafiber yoksa uzak durun “taahhütsüz” pazarlaması bildiğin tuzak.

• Artık fiyat algımızı kaybettik 400 tl ucuz mu pahalı mı anlamak çok zor

• Haberdeki “zam” başlığı “2024 yılı fiyatları” olarak değitirilmiş Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı  Dh Reklamnet’i üzmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eve VAE Fiber altyapı geldi 100 mbps pakete bu fiyat bari şu 100 mbps paketleri yükseltin 250-500 Mbps paketler çıkarın.

VDLS adsl olanlar zaten öldü gitti 50 mbps e kadar der 25 alırsa öp başına koy. Adsl de 8 mbps var hala onlara da bu para. Altyapısına göre Ferrarisi olana da at arabası olana da aynı tutarda vergi, peeeeh.

• 2023 Ocak ayı 139.90 TL 2024 Ocak 399.90 TL fark fark 260 TL %200 yakın zam bir yılda bir yılda maaşlarınız %200 artımı enflasyon bile tuik dışı %120 açıkladı Türk net artık zıvanadan çıktı hiç kusura bakmasın özsermayesi olmadan müşterisin fahiş fiyat ve kazançla alt yapı yapıyor bütün işlemler dijital ortamda bayi yok abonelik merkezi yok canlı destek yok bu artık saçmalama durumunuza keriz yerine koymaya döndü

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Turknette ne iş yapiyorsun ama şöyle bi olay oldu milenicomdan geçiş yaptım ,oda ayrı bi hikaye gecisten sonra 1ay normaldi sonra hız düşümü oldu kayıt bıraktık modemin arızalı dediler aynı modemden 2 tane var 2side mi arizali dedim eve teknik ekip goderdiler sorun sendeyse servis parası alırız dediler.
    teknik ekip geldi sorun portta dedi port değişik ligi istedi Telekom geldi port değişik ligi yaptı sonra 1,.2 gün internet iyiydi sonra internet 2 gün gitti zar zor internet geldi modem kurulumu yapman gerekiyor dediler modem kurulumu nu eve gelen turknet teknik destek ekibi yapmıştı bi daha yaptık internet geldi ama bana sor nasıl yaptirdim ömrum gitti , 2 günlük internet paramı iade edin dedim sabit fiyat kampanyası dan 1 senelik peşin odemistim iade etmediler .kurulum hatalı olmuş dediler kendileri yapmıştı modem kurulumu nu hep kendilerini haklı çıkardılar . sıfır modemde bile internette hız düşümü veyahut kesinti olabilir dediler .yokmu beni paramla rezil etmeyecek stresten yaşlandirmayacak dürüst bi firma türk Telekom altyapısınını kullanmayan .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Çevremde vea alt yapısı ile türknet abonesi 4-5 arkadaş nereye geçebilirim arayışında turknet Türktelekom altyapısı müşterilerinin %30 -%40 arasında kaçış olacaktır fiberde de 2024 yılı içi ilave fiyat değişirse %10-15 iptal eder buraya not düşüyorum

• Türknet 349.90 açıklasaydı yıl içinde duruma göre temmuz yada ağustosta 399.90 yapsaydı bu kadar zarar görmezdi bence

• Şubesiz bankacılığa geçiliyorken; abone merkezi ve bayiden bahsetmek tuhaf.

Bayi deyince insanın aklına S....Bayiline geliyor. Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

• fiber olsa tamam da.. yok ki kardeşim. 35mps vaat ediyosunuz en fazla, getirin 1000mps hemen başvurayım @TurkNetDestek

• türknet fiyatı fiber 500 ve üzeri olanlar için çok iyi.vdsl 75 görmeyen ve telekom bu 17a vazgeçmediği gibi 35b frekans geçmedikçe kötü bir fiyat.eski teknoloji kullan icin bu fiyat verilmez.

• ThEagles kullanıcısına yanıt

Aynen öyle bu ekonomide gigafiber kullanıcılarına bedava turknete devam

• Fiyat artışında maliyet unsuru olabilirdi bayi irtibat bürosu vb.. onun da olmadığını vurgulamak için yazdım fahiş fiyat artışında mekan kirası sigortası mekanda çalışan insan kaynağı yok çoğunlukla robot müşteri hizmetleri copypage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talip68 -- 20 Ocak 2024; 0:46:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.