Yarbay
04 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 292 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Ne getirir, ne götürür? Gerek var mı? Varsa hangi mod daha mantıklı (çok janjanlı olmamak kaydıyla)? Yoksa bir ssd, bir hdd kullanıp kritik verileri düzenli hdd ye yedeklemek mi daha mantıklı? Tercih 2. olursa dahili hdd mi harici hdd mi daha mantıklı?

Kabaca ana bileşenler için tavsiye verebilir misiniz? Ekran kartlık işi yok. Dahili ekran kartı olan bir şey olması yeterli. Teşekkürler.

Doğru düzgün düz panel yok ya da stok yok. Va düşünüyorum ama sıkıntı.

Erken tanı önemli diyorlar ya sanki tedavi mi var da böyle diyorlar? Verilen ilaçlar işe yarıyor mu yoksa ilaçsız 7 gün ilaçla 1 haftada mı geçiyor?

Sanki gitgide geri plana atıyorlardı ve camiye dönüşeceğini biliyormuş gibi son oyunda civopedia'ya şunu yazmışlar.


"It is a beautiful and important monument and an international, intercultural treasure...Unless and until it can be shared by both religions in harmony--which would be a grand idea--it should remain a secular building honoring both religions who have made it beautiful."

–Ljubo Vujovic

Devlet bedava veriyor, ilk bakışta iyi bir şey gibi görünüyor ama, öğretmenlere sorarsan da içi boş kitapların, yetersiz. Devlet ek kitap aldırmamak için baskı yapıyormuş bir de. Belki onun da suistimal edilme ihtimali var ama kalitesiz içerik çok daha büyük sıkıntı. Bu vasıfsızlık mı, kasıt mı şimdi? Eğitim kadar önemli birşey var mı ya?
Bizi çok seven dostlarımız ve müttefiklerimiz, bizim özgürlüğümüz için bir araya gelip Türkçe kanal kurmuşlar. BBC, VOA, France24, DW ortak Türkçe youtube kanalı açmış. Ne hikmetse bu arkadaşlar bizim gibi ülkelerin bütün gerçek sorunlarına kör, sağır kalırken, hatta problemin kaynağı bizzat kendileri iken, sorun bizim özgürlüğümüz!, demokrasimiz! olunca çok acayip hassas kesiliyorlar, yardımsever oluveriyorlar, hatta bize kızıyorlar tatlı tatlı!!!

Bu işin arkasından pis kokular geliyor maalesef. Sorunlarımızı kendi içimizde çözmeliyiz bence. Bunlar %99.99 doğru bile konuşsa niyetlerinin bozuk olduğuna eminim. Bir süredir açıktan saldırmak yerine sesi kesip yeni bir taktikle davranılıyor çünkü. Eskiden bilinen ve başarılı olan yöntemlerle ülkeyi yeniden resetlemek, dizayn etmek istiyorlar. İşin kötüsü eskiden dış sorunlar daha uzaktaydı şimdi dibimize girdi hatta içimize kadar girdi. Şu an ortam da oldukça müsait. Bu paradokstan ve tuzaktan nasıl çıkacağız bilemiyorum.
İş için kullanmak üzere 27-28 inch civarlarında 4K, görüntü kalitesi iyi, göz yormayacak, problem çıkarmayacak, YANSIMA yapmayacak, monitör tavsiyesi alabilir miyim? Piyasadaki monitörlerde
glossy olma durumu nasıl? Panele göre değişiyor mu? Mesela IPS paneller glossy midir genelde?
Yakında kesin zam gelir ve görünüşe göre en az 2 kat olur. 2 defa 12 aylık üyelik alınsa mesela, sıkıntı olur mu şimdiden?
İstanbul bilişimde vehttp://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-55mu9000-mu8002-55-140-ekran-4k-premium-ultra-hd-uydu-alicili-wi-fi-smart-led-tv-303061940 adresinde mu9000 demiş ve fiyatı daha uygun. Yine bir samsung aldatmacası mı? Neden şu kodu tüm dünyada aynı yapmazlar ki?
Hakkında
Konum: Konya
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 2.921
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.083
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 13.788 (Bu ay: 295)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.297 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.