Şimdi Ara

Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam gigaspeed e geçebilirsiniz türknetin yarı fiyatından da ucuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • stableRevulation kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizleri sınır tanımayan Giga hızlara kavuşturmak en büyük hedefimiz ve bu hedefte birlikte olmayı çok isteriz.
  • lordert kullanıcısına yanıt
    Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı

Bu kampanyayı mı övüyorsunuz Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

16-35 alıp hala turknette duran adamın bek aklına...

• dodofran D kullanıcısına yanıt

Düşük hız-yüksek fiyat diye şikayet etmek yerine, alternatif firmalara bakmak lazım. Nasıl olsa taahhütsüz, herhangi bir engel yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThEagles kullanıcısına yanıt
    Yazımı tam okusaydınız keşke modemi olan için yazdım 40 tl cihaz ücreti ödemeyecek ayrıca Turknet e hazirandada zam gelecek gene kablonet her halükarda ucuz kalacak

Hocam karşılaştırma yanlış, taahhütlü ile taahhütsüz ayrı. Taahhütsüz fiyatlara bakarsan oldukça yüksek, ayrıca ona da zam gelecek.

• Hocam şuan uygun mu uygun turknetten çıkmak isteyen için avantajlı ona bakmak lazım yani bugüne yarına değil anlatmak istediğimi anlamışsınızdır umarım

Çokta uygun değil. Sonuçta al-sat, kendi altyapısı değil.

100 Mbps / 20 Mbps Sınırsız 460 TL 560 TL

Taahhüt bana uygun tercih değil (şahsi); herkesin kendi tercihi.

• Türknet üyesiyim hattım 100 mbbs kadar destekliyor 4 yıldır taahütsüz sorunsuz kullanıyorum modem parasıda yok 3 ay önce yıllık peşin ödeme kampanyasına katıldım 6 taksitle haziran sonuna kadar aynı fiyattan yani aylık 270 ye geliyor kullanmaya devam edeceğim ben memnunum.

• aspendos1 A kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dileriz. ✨
  • Hocam düşük hız için alternatif arayanlar için demiştim 100 mobs kastetmedim 16 mpbs falan için 😂

Yine de pahalı, peşin ödemede 16-24 için peşin ödemede daha uygun fiyat veren var.

16 Mbps Sınırsız 355 TL 455 TL çok, hem de 2-3 upload için.Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

Adam en azından çıkıyor bir şekilde milletin izleyeceği yerlerde, Diğer herhangi bir firmanın herhangi bir temsilcisini ne tanıyor ne biliyoruz.

Az veya yetersiz olarak yatırım konusu eleştirilir kesinlikle lakin diğer firmaların fiyat politikasından bence çok daha iyi altyapı ne kadar veriyorsa o kadar hızı tek fiyattan sunması.

• Comnet ön ödemeli türknetin yarı fiyatına

• ali guler kullanıcısına yanıt

Türknet'te ; kalan günlerin geri iadesi garanti. C..net'te; geçiş ve iptalde iade yok. Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

• müthiş pahalı.
    tek kelime ile pahalı.
    diğer internet firmaları da pahalı.
    cep telefonu paketleri de pahalı.
    pahalı.
    gereksiz pahalı.

• Taahhüt'e atıp tutuyorsunuz da ben onun sayesinde 100mb vdsl internete 30 ay 155 tl ödedim, bir iki aya kampanyadan dolayı 310 lira olacak? Halen daha sizden ucuz. Bu adam 18 ay daha bana zam yapamazken senin 3 ay sonra zam yapmayacağının garantisi ne?

• o zaman size 17 bin tl de 1700 tl gibi geliyordur ? bu kadar turknet sevici olmayın.

100 mbps 180 tl ?

Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladıpoyraz net | evde internet, işte internet | hızlı, özgür, uygun
    Poyraz Net | Evde İnternet, İşte İnternet | Hızlı, Özgür, Uygun
    https://poyraznet.com/paketler/internet-tarifeleri

100 mbps 180 tl ?

Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı
    Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladıcomnet datacenter
    Comnet - 100 Mbps'e Kadar Fiber, Kotasız ve Taahhütsüz İnternet
    https://www.comnet.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 21 Ocak 2024; 5:19:58 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.