Şimdi Ara

Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bunlarin sabit fiyat garantisini ciddiye almayin. 3 ay sonra port zammi diye yine zam yapacaklar. En son hazirana kadar sabit fiyat garantisi diyip 2 defa zam yaptılar adim gibi eminim 12 ay icinde en az 2 defa zam yapacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Niye olumsuz durum yasayalim ki? Nefes aldigimiz surece bu interneti kullanacagiz. Taahut candir gerisi faso fisodur. 12 ay sabit ucret garantisi verip o 12 ay icinde 2-3 defa zam yapan firmasiniz. Yok port zammi yok bilmem ne zammi :)

99 tlyken ilk zamminiz 139 tl olmustu. Olur olmaz sizden kacip 24 ay taahutlu ttnet aldim. Haala 150 tl oduyorum. Daha da 2-3 ayim var. Yine taahutlu internet alacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riquelme76 -- 23 Ocak 2024; 11:16:35 >
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt

Bu yeni sabit fiyat garantisinin o eski lafla yapilan sabit fiyat garantileri ile alakası yok bu arada. Şu anki bildigin taahhüt gibi 12 aylık peşin ödeme kredi kartından. Zaten peşin ödedigin için o 12 ay bitene kadar zam sana etki etmiyor. Bir yanlış anlaşılma var sanırım senin tarafından. 5 ay kullanıp çıkmak isteyince de kalan 7 aylık parayı geri vereceklerini söylüyorlar. Şimdi ben kendim arada iptal etmedigim için ne olur bilmiyorum haliyle. Fakat geçen ay tekrardan 12 ay peşin ödeme yapmadan önce 10 aylık peşin ödemeli kampanyası vardı ondan yararlanmıştım. O zaman 169 TL idi internet, sonradan artıp 299TL olunca fiyat değişmedi yani normal olarak. Şimdi peşin ödeyip yararlanmak isteyen direk 299TL den 12 ay peşin odeyecek, tabiki olmasın da olur da 5 ay sonra da bir kez daha zamn yapip 399 dan 499 a çıkarırlarsa yine değişmeyecek.

• yapılan zamlardan sonra 200 civarına geldiğinde turknetten arkadaşlarımla beraber başka issye geçtik çünkü anlamıştık bunlar bu zammı köklüyorsa böyle durmazlar diye ilk çıktılarında kullanıcı dostu gösterip sonradan kökleyen firmalardan biri.

Merhaba, biz de bu durumdan hiç memnun değiliz ama değişen koşullarda güncelleme yapmak durumunda kaldık. Peşin ödeme kampanyamızdan yararlanmanız durumunda 12 aylık fatura dönemi içerisinde herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmiyorsunuz. Ayrıca 12 aylık süreci tamamlamadan iptal ettiğinizde kullanmadığınız ayların parasını iade edeceğiz.

Ttnet'in taahhütsüz fiyatlarına baktınız mı?

2 sene önce ki taaahüt fiyatıyla bugün ki fiyatı da karşılaştırdınız mı?

Taahhütlü tutsaklık yerine, peşin ödemeli özgürlük daha mantıklı.

Taahhüt borçlu, peşin ödeme alacaklı yapar.

• namor N kullanıcısına yanıt

Niye peşin oduyorum ki? Onu anlamadim? Bu islerde pesin odememi olurmus? Gidip nakit paramı neden toplu odeyeyim. Aydan aya oderim

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Hocam guncelleme degil zam diyeceksiniz once bu konuda bir anlasalim. O zaman haziran ayina kadar sabit fiyat garantisi diyipte Haziran'a kadar 2 defa zam yapmayacaksiniz. Bir laf vardir soz vermek gt vermeye benzemez diye.

• 2 senede 99 tlden 399 tl ye cikan turknetten mi bahsediyorsunuz? Ben haala 139 tl oduyorum😁 2-3 ay daha taahutum var. Simdi taahut bitince kac parayda yine taahutu verecegim. 400 tlden 2 sene saha kullanacagim

Bu 2 senede turknet en az 600-700 lira yapacağına eminim

Benim anlamadigim bu kullanicilar beni desteklemesi gerekirken neden Türknetin surekli zam yapmasini savunuyorlar anlamıyorum?

2 ihtimal var

1) sirket calisanlarinin hesaplari

2) kraldan cok kralci olmalari

Cikipta zam yapmayacagiz diyipte o 1 senede 2-3 defa cart curt port zammi diye zam yapan firmayi savunurlen utanır insan

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

Zaten herkes uzun süre önce enflasyon yüzünden pahalı ucuz kavramını yitirdi. Ben de bir tüketici olarak bu algı yok artık. Firmalar da artan maliyet karşısında ayakta durmaya çalışıyor. Tüm bunlara rağmen Turknet'in uygun fiyatta en iyi hizmeti vermeye çalıştığını görebiliyorum yani hissediyorum. Ek çözümler sunuyorlar, bence fiyat sabitleme kampanyası bunun en büyük örneği, müşterilerini hem özür bırakıyor hem de 1 yıl boyunca fiyatınız kampanyaya katılmanız durumunda sabit diyor.

• 99 tlden 139 tlye çıkartiklarinda Haziran 2023'e kadar sabit fiyat garantisi vermislerdi Haziran 2023'e kadar kac defa zam yaptilar?

Kraldan çok kralci olup sirketi savunanlar bir yazin bakalım. Muhtemelen bu yazilarimi sildirecekler
    Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı

https://www.donanimhaber.com/turknet-fiyatlara-haziran-2023-e-kadar-zam-yapmayacak--145959

Okuyalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riquelme76 -- 23 Ocak 2024; 10:36:4 >

Zammı savunma değil, alternatif seçenekler varken neden şikayet edip, hala alternatifleri tercih etmiyorlar.

Ayrıca taahhütsüz fiyatı neden karşılaştırmıyorsunuz;

tahhütlüyle o zaman peşin ödemeyi mukayese edin.

Hangisi daha ucuz ve özgür.

Taahhütü savunanlar yoksa taahhütlü firmaların çalışanı mı?Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

Düşündürücü.Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

• 3 gundur konuda firma sahibi gibi millete laf yetiştiriyorsunuz. Firmayı firma sahibi bu kadar savunmamıstir😁 arada bi hesap degistirip turknet hesabiyla da yaz böyle cok belli oluyor. 🤣

Ben burda firma ismi yazmadim. Taahutlu internet kullanin kafaniz rahat olsun yazdim. Senin gibi olmus olsam üstüne bastıra bastira sirket ismi onerirdim surekli🤣 sen kraldan cok kralci degil sanki direk şirket icin çalışıyor gibisin. Konuda turknete laf ettirmiyorsun masallah ama belli oluyor soyleyeyim🤣

• TürkNet sadece bir reklam balonu. Aynı apple gibi, her şeyi ilk kendisinin yaptığını savunan, her fiyata kılıf bulan bir firma.
    Senelerdir burada yazıyoruz, çok bariz bir şekilde GigaFiber müşterilerinin maliyetini VAE müşterilere yansıtıyorlar. Reklamlara iyi oynuyorlar bunu da kabul etmek lazım, yoksa şu enflasyonda simetrik 1000Mbps internetin maliyetinin 400₺ olduğuna kim nasıl inansın. Adam 16-24-50-75Mbps kullanıyor ödediği fiyat telekomla yarışıyor.
    Telekom alsa daha karlı, İstanbul hariç diğer şehirlerde telekomun altyapıyı yenileme ihtimali TurkNet Fiberin gelme ihtimalinden daha yüksek, direk muhatap bulması da artısı.

Bu işin bir de daha ironik tarafı var, adamın evinde TT Fiber altyapısı var ve TürkNet kullanıyor. 400₺ verip 100Mbps niye alır bir insan? 200Mbps'e 300₺ ödüyorum, muhtemelen 400-450₺ olacak zamla. TürkNet'in 100Mbps verdiği fiyata 200Mbps alıyorum başka firmadan.

• Sadece bir cirpida üstünkörü gözüme carpan bu firma yetkilisi arkadasin yazdiklari. Hesabinin yanına firma yetkilisi yazdirmayi unutmussun. Arada turknet hesabindan da birsey yaz da belli olmasın. Boyle cok dikkat cekiyosun

Bir insan neden her sirketi elestirenin mesajina alıntılayip savunmaya gecer ki? Hem de haksiz bir sekilde

Firma yetkilisi diye blokladim türknet yetkilisi asagidaki sahisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riquelme76 -- 23 Ocak 2024; 11:14:28 >

• İddia sahibi iddiasını ispatlamakla yükümlüdür. İspatlayamayana ne denir? Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

Taahhütle hizmet verenler belli; sizde belli ediyorsunuz. Niye peşin ödeme yapmıyorsunuzda; taahhüt yapıyorsunuz? O zaman taahhütte yapmayın , firmanızdan taahhütsüz hiznet almayı deneyin.Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

Firmanız neden taahhütsüz fiyatları sabitleyemiyor da; zam yapıyor? Sordunuz mu? Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

Her türlü alışverişte peşin ödeme; iskonto yani indirim demektir.

Peşin ödeme sabit ve daha düşük fiyattan kullanım imkanı veriyorken; neden taahhüt denilen mali yükümlülükleri olan ve özgürlüğünü kısıtlayan borç senedine ortak olsun ki kullanıcı.Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

Düşündürücü.Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

Bloklarsın tabii, farklı düşünenlere tahammül yok; ama itham var.Bloklamaya devam.Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

• Ifsa ettigim trolu blokladim. Yatırım tavsiyedir bloklayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riquelme76 -- 23 Ocak 2024; 11:26:58 >
  • Biz bu iftiralara alışığız, istediğin kadar blokla.

Kişke firma çalışanı olsak; kişke.Turknet 2024 yılı yeni internet abonelik fiyatlarını yayınladı 

Şu forum yönetimi hiç değişmiyor. Seneler önce netspeed trolleri vardı, her olumsuz mesaja saldırıyorlardı (halen aynı kişiler netspeed troll'lüğü yapıyor), şimdi yenileri eklendi. Keyfi bana attıkları banları forumu temizlemek için kullansalardı keşke.

TurkNet, Comnet, netspeed, poyraznet.. hepsinin troll'leri var. Üstelik Poyraz'ın ki direk firma çalışanı.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.