Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuzenim 4. Ayındaydı, caymak istedi 980 TL cayma bedeli çıkardılar. Senin de aynı olacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 aylıkmı
  • Evet

• Siz yine arayıp sorun, belki farklı fiyat verirler

• oha ya bu fiyatı neye belirliyolar bari biraz paket indirimi yapsınlar telekomda kalalım
  • Benim bildiğim kalan ay veya kullanılan ay hangisi daha azsa onun cezasını ödüyorsun, ama müşteri hizmetlerini arayıp sorunca bizde şok olduk. Bizim beklediğimiz 4 ay için ortalama 200 250 TL civarıydı

• bende öyle biliyorum 200tl falan çıkar 120tl turknet veriyo zaten diye plan yapmıştım müşteri hizmetlerinide bağlanamadım 10dk bekliyorum
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Anladım, peki fiber+ telefon için ne kadar ödeyeceğiz? Bakır altyapıdaki mevcut aboneler şu an 88 TL'ye kullanıyor. Fiberde ücret farkı olacak mı?

• isyancı2 İ kullanıcısına yanıt
    Bende bendeki modemi satarım artık ne yapalım ama vdsl olarak Vodafone Faturalı iseniz Vodafone avantajlı 2 yıllık süreye bakınca

• armax kullanıcısına yanıt
    hocam siz yanlış yapmışınız millenicom aktif hizmetiniz varsa kurulun ücreti ödemeden geçiş yapabilirsiniz
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    İndirme ve yükleme hızları yükselmedikçe size abone olmam.

Bu iyi haber fakat bu trafik türknet’in omurgasından mı gidecek yoksa Türk tekekom’dan mı?

Biz artık yüksek indirme ve yükleme hızları istiyoruz bunu çözün abone olalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fyilmaz kullanıcısına yanıt
    66tl dediğiniz bedel eğer bir internet aboneliğiniz yoksa geçerli bir firmadan geçiş yapıldığında ücret alınmıyor
    modem konusunda firma değişikliğinde mevcut modemi kullanmaya devam ediyorsunuz iptal durumunda iptal ettiğiniz şirkete geri gönderiliyor diye biliyorum
  • telekom işin çakallığında sözleşmesinde kurulum bedeli aktivasyon bedeli gibi şeylere indirim yapmış gibi gösterip ücretsiz diye satıyor sonra iptal etmek istediğinde biz bunları indirim yapmıştık tam bedelini isteriz diyip 980 lirayı dayıyolar
  • alizeo kullanıcısına yanıt
    ev telefonu fiber hizmette istersen +10 tl isteniyor
  • hrnatcn H kullanıcısına yanıt
    Bakın millenicom un işi belli olmaz modemini gönderene bile modem parası çıkarmış. Evet biz taşıma yapıyoruz ama sonuçta millenicom da aboneliğimiz iptal olmuş oluyor sadece biz ugrasmiyoruz TurkNet taşıdığı için. Yani millenicom Aboneliği sonuç olarak sona eriyor adamlar da sitelerinde yazmış abonelik iptal olursa modemi bize gönder diye.

• Ben şuan Türknet adsl kullanıyorum. evin yanındaki ve karşısındaki binada fiber var hatta geçen evin önündeki yola fiber döşüyorlardı. bu fiberi benim binaya nasıl getiririm fikri olan var mı? turknet e başvursam onlar halledebilir mi ?
  • hrnatcn H kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim rakam başvuru ekranındaydı, sözleşmede yazmıyor muhtemelen tahsil edilmeyecek, başvuru sırasında mevcut abone numaramı girdiğimde sözleşmede millenicom aboneliğimin devir formu yer alıyordu.

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

• Bende millenicom kullanıyorum aslında hızdan memnunum ama Türknetin fiyatı daha uygun geldi. Daha her şey çok sıcak bir iki hafta geçsin her şey kesinleşir.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Paketteki download 100 upload 4
    En yüksek upload 8 ile mlcom da olmalı

• armax kullanıcısına yanıt
    O zaman başka firmadan internet taşıyanlar modem iade etmeli. Turknet kedine ait modem verecek anlaşılan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.