Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şanlıurfa siverek ilçesine hizmet veriyorsunuz değil mi oraya atandım da? Sisteminizden sorguladım 35 mbps ye bazı yerlerde hız verebileceğinizi gördüm. Bu hızlar veriliyor değil mi?
  • Sayın yetkili evrakları kargo vermeden önce imzalanıp internet üzerinden hizmeti başlatarak aktif etme şansınız yokmudur? Zaten evraklar her türlü size ulaşacaktır. Ulaştıktan sonra hizmet verilmesi işleri baya aksatıyor.

Daha anlaşılır yazmak gerekirse size geçmek isteyenler tüm evrakları imzalayarak internet üzerinde gönderdiği andan hizmeti başlatmanızı ve belli bir sürede ise fiziki olarak evrakları göndermelerini sağlayarak abone geçişlerini hızlandırabilirsiniz. Bunu yapan firmalar var die biliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arseyus -- 11 Eylül 2020; 21:26:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serji

Teyiit etmek açısından soruyorum, şu an ses hizmeti aldığım fiber aboneliğim var ve size geçip aynı şekilde devam etmek istiyorum. Bu durumda size ses olmadan direkt geçiş yapıp sonrasında ses hizmetini aktif edebilir miyiz? Telefon numarasının aynı kalması vs önemli değil, sadece size kesintisiz geçiş yapmak ve modem iade, iptal işleriyle uğraşmak istemiyorum.
    @TurkNetDestek Hocam bunu teyit edebilir misiniz? Abonelik için çağrı merkezini aradığımda oradaki arkadaş sorunsuz şekilde geçiş yapabilirsiniz dedi. Dediğim gibi numaranın aynı kalmasına falan gerek yok, size kesintisiz geçiş yaptıktan sonra ses hizmeti almam yeterli. Geçmeden önce yalına çevirmem gerekiyor mu?
  • 35mbps sınırsız fibere 78TL veriyorum. Altyapı sorgulamasında 100mbps destekli 85TL görünüyor. Kasım gibi bitecek ttnet taahhütü. O zaman değerlendiririm bu fiyatı.

Aslında 35mbps'den memnunum ama 100'ü de denemek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben online olarak başvuruyu yaptım, evrakları pazartesi göndereceğim. Şu anda millenicom ftth kullanıyorum. Kredi kartı bilgilerimi girdim kurulum ücreti 99 dan 66 a düştü. Modemi millenicom geri isteyecek mi, istemeyecek mi her ne kadar TT mülkiyetinde olsa da merak konusu şu anda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 29 TL lojistik hizmet bedeli nedir anlayamadım?

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

• armax kullanıcısına yanıt
    Başvuru yaptığında evraklar mail ile sana gelir ve onu indirip doldurup kargolarsın. Ancak uğraşamam dersen kapıma gelsin diyorsan 29 TL onun için kesiyorlar.
  • Benim mahallede ttnet fiber var. Kullanan komşum var. Turk net altyapı sorgulamada ttnet fiber yok görünüyor. 35 mbit Vdsl verelim diyor :)

Neyse Allahtan Superonline fiber taahhütün bitmesine daha var. Anlaşırız umarım. Turk. net den hayır yok belli oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay önce turk telekom taahhüt verdim,geçiş yapsak kaç lira ceza çıkar acaba ? 50 mbps ye 150 tl veriyoruz.
  • Arkadaşlar binamızda ttnet fiber kutusu var, hat değerlerim bu şekilde fakat, bizim adres için 35 mbit görünüyor sorun nedir anlamadım.

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

• başvuru linki var mı ?
  • O fiyatta ücretsiz modem pek sanmıyorum,3 ay önce 75 TL bu paketi aldım,modeme 350tl aldılar,bir ay sonra tarife 87 TL dendi,TLF kullanmasan 85 dediler.35mbps.bakacam şimdi 85 e 100 var mı gerçekten

• alt yapı sorgulamada 16 MBPS'E KADAR diyor ben ttneten 50mbps alıyorum niye turknet düşük hiz veriyor
    milinicom Alabileceğiniz Hız: 81 Mbps diyor

netspeed
    Santral/Saha Dolabı Tahmini Mesafe_ 93 Metre
    Adresinizde Alabileceğiniz Maksimum Hız 81 MBPS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 11 Eylül 2020; 22:13:54 >
  • Bulunduğum adreste milleni fiber kullanıyorum. Daha önceki adresimde turknet kullaniyordum ama tasindigim yerde hizmet veremedikleri için mecbur gectim. Simdi yine sorguluyorum ama santralde calisma var diye basvuru yapamiyorum. Her bolge icin aktif degil mi su an bu başvuru?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • superonline 200 mbps down up belli değil 150 tl. yeni kampanya... geçsem mi diye düşünüyorum. binada olmayan kutu yok.
    76 mbps eski turk.net kullanıcısı olarak 85 tl ye alıyorum. yetmiyor :D
  • Çok şükür sonunda TurkNet telekom ile anlaşmış.
    Bir kaç ay önce taşındık ve taşındığımiz adreste fiber olduğu için Türk neti mecburen iptal ettirmek zorunda kalmıştık. O zaman millenicom a abone olduk mecburen ama şimdi milleni 35 mb İnterneti za yaparak 110 TL ye çıkardı. O yüzden bu habere çok sevindim ve kısmet olursa tekrar Türk nete geçmek istiyorum.
    Bu aşamada
    Milleniden TurkNet e geçiş te herhangi bir ücret var mı 66 tl neyin nesi?
    Millenide şuanda kullandığım fiber modem var abonelik iptali halinde millenicom bu modemi geri istiyor eğer göndermezsek 250 TL ücret çıkarıyor, evet modemi tt ekibi getirip kurmuş olabilir ama bizim muhatabimiz ve sorumlu olduğumuz firma millenicom yani ben zaten tt altyapısi ile devam edeceğim dersek milleni bizden modem parası talep edebilir. O yüzden doğru olanı modemi Millenicom a göndermek ve TurkNet in yeni modem getirip takması bence.
    TurkNet in taahhütsüz olmasi iyi ama Bunun en büyük dezavantajı fiyatın her an artabilir olması buda insanı korkutuyor tabi.

• Bu 85₺ yle Ekstra modem kirası verecek miyiz?
    Birde nakil yaptırmak mantıklı yoksa eski adres kapattirip yeni adresse başka bir firmadan ücretsiz abonelik başlatıp turknet hizmet aktarmak mı mantıklı?

• fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Olası senaryo, uygun fiyattan müşteri çek ve belli süre sonra zammı yapıştır.

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Abonelik sözleşmesinde modem kira ücreti yok.

Ayrıca;

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.