Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam speedtest ve nperf den hız testi yapıp atabilir misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netgalaksi kullanıyorum Normal taahhüt yok cayma yok ancak şöyle bir şey var bu ücreti de karşılar mı aktivasyon ücreti olarak geçer muhtemelen kesin karşılarsa geçiş işlemi başlatalım.

quote:

6 ay kalma sözünüze istinaden, 96 TL olan aktivasyon ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Ancak belirtilen süreden önce iptal ettirirseniz, hediye edilen ücret çıkacak olan son faturaya yansıtılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alemist -- 12 Eylül 2020; 1:35:58 >
  • Ya en sonunda be

• Daha 1 ay öncesine kadar türknet kullanıcısıydım. İkamet ettiğimiz site komple fibere geçince iptal edip netspeed e geçmistim. Taahhüt ücreti yok ancak 120 lira aktivasyon ücreti var. Türknet bunu da karşılıyorsa geçiş yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BST_06 -- 12 Eylül 2020; 2:12:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millenicom kullanıyorum, tt altyapısıyla 100-10 fiberi 110 tl artı 15 tl aylık modem kirası şeklinde ödüyorum. Şimdi turknete geçince bu modem kirası işi nasıl olacak? Bir de 4 upload çok saçma geldi, altyapı destekliyorsa ki fiber destekliyor neden 4?
  • MReyiz M kullanıcısına yanıt
    Turknete geçersen toplamda her şey dahil 85 lira ödeyeceksin.
    Uploadlar geçici olarak yükseltildi o yüzden paket hızına geçici hızları yazmak istememişler sanırım ama hat açıldığında muhtemelen millenicomla aynı indirme ve yükleme hızlarını alacaksın.
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak büyük avantaj o zaman ancak ben pandemiden önce de 100-10 şeklinde kullanıyordum bende bir değişiklik olmadı. Upload aynı olursa durmanın bir anlamı yok ml de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MReyiz -- 12 Eylül 2020; 4:2:19 >
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom müdürlüğüne gitmeniz gerekiyor, dilekçe şart değil. Binadaki diğer kişilerde bu tarz şikayetlerde bulunurlarsa gelme olasılığı artabilir.
  • canergiray77 C kullanıcısına yanıt
    Fiber olarak alamazsınız, VDSL olarak alabilirsiniz. 35Mbps için 85 TL +10 hattınızın desteklediği maksimum hız için toplam 95TL vermeniz gerekiyor.
  • Benim binamda Türk telekom fiber var ama altyapı sorgulamada gözükmüyor neden acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çikkarito09 -- 12 Eylül 2020; 10:20:48 >
  • Daha dün Türknet abonelik işlemini iptal ettim 85+10+13 TL toplam 108 TL hattın desteklediği maks hız ve sabit ip için ödeyeceğim miktardı. CGN IP üzerinden hizmet veriyorlarmış artık modemin dönem dönem ip alamamasından tutun ping ve paket kaybına kadar yolu var. Önlemi ise aylık 12-13 TL fazla verip sabit IP almak.
    Konuya tam hakim değilim ama CGN IP üzerinden fiber verecekse yine bir esprisi yok işin. Alana şimdiden hayırlı olsun.
  • Beyler acil yardım
    Evde 3 senedir gpon ile radyo link olarak net var radyo link bana uymaz Ev telefonu kullanıyoruz
    Şu an 2018 den beri aynı fiyat olan 50mb e kadar internet (akk li idi simdi sınırsız) + 500 dk her yöne ev telefonu TTNET Alo diye geçiyor ttnet imişim TT de değil neyse ama Türktelekom hariçi kullanamıyorum 85₺ ödüyorum
    Türk net e geceyim mi 50 mb de tam 50 degil zaten hissedilen 16 testlerde 50 yim.
    Ne dersiniz geçireyim mi ama ev telefonu aynı numara olarak kalmalı

• Yapa olan santralden fiber hat gelen hanelerde sistem nasıl oluyor ?

• 75 MBit VDSL abonesiyim. 85 TL ücret ediyorum. hattım 100mbite kadar destekliyor bizim hızlar +10 TL fark olmadan 100 mbit e çıkacak mı? (4 senelik eski aboneyim.)

(Sözleşmem 100Mbit e kadar)
  • daquied kullanıcısına yanıt
    onların vereceği modemi.................. şey edim bro keenetic modem varken bunların yada ttnetin verdiği modem çin malı modemlerinden bile kötüdür
  • Fiberde gerçek ip veriyorlar.

• SAYE ile upload işi de çözülürse tadından yenmez.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Fiber de en fazla verebileceğiniz hız 100 megabit mi? Tt gibi 1000 megabite kadar hız sağlamıyor musunuz?

• An itibari ile sözleşmelerimi mng kargoya teslim ettim. Millenicom 100mbit fiberden geçiş yapacağım. Hadi bismillah umarım utandırmazsınız.
  • ahmet1001 kullanıcısına yanıt
    SAYE'nin esprisi ne hocam ? Yine tt'nin fiber kablosundan hizmet alacaksam ne değişecek ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.