E

Yüzbaşı
05 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 199 (Bu ay: 0)
Gönderileri
telekomun fiber kablolar için çektiği kanal düşmeye başladı içinde fiber olduğu için çivide çakamıyorum kanalın dışından neyle sabitleyebilirim bunu

ZTE ZXHN H298A modemin root şifresini bilen varmı. qos ayarlarını açıcam telekom kaldırmış modem ayarlarından birsürü özelliği kapatmış
Ftth kabini takan kisi suan aktif zaten sinyal gidiyo demisti ama altyapi sorgulamasinda daha gozukmuyo kabin bu

Turknet hattını iptal edicem. Sitesinde iptal dilekçesinde kimlik fotokopisi gerekiyor diyor bazıları sadece yazı göndermiş daha önce yapan varsa yardımcı olabilirmi
başlıkta yazdığım gibi MILLENICOM 100 mbps fiber paketi alıp hızını düzgün şekilde kullanabilen varmı forumda Telekom fiber altyapısı gelicek yakın zamanda MILLENICOM 100 mbps yada tt 50 mbps arasında kaldım
Arkadaslar iphone 8 plus cihazim . Ios 13 guncellemesi ciktigindan beri sarji cihaz kitliyken kullanmadigim zamanlarda bitiyor gece %100 biraksam 7-8 saat sonra sabah %60-65 arasi oluyor gece genelde ucak modunda birakiyorum pil kullaniminda hic bir uygulama gozukmuyor cihazin pil sagligi %89 cihazi sifirdan dfu modda kurdum yeni bir iphone olarak kurdum sorun devam ediyor cihazin garantiside bitti. Daha once cihazda hic islemde yapilmadi yaptirmakta istemiyorum ayni sorunu yasayan varmi acaba

en yoğun saatlerde hattım bu şekilde oluyor hafta sonları ulaşılabilir hız 23500 civarı oluyor sizce vdsl alabilirmiyim şuan kullandığım iss vdsl portu sağlayabildiklerini söylüyolar fakat mesafe ve altyapıdan dolayı sinyal alamadığımı söylüyolar doğrumudur sizce
Türknet bu bakım çalışmalarını iyice abartmaya başladı son iki haftada 5 gün 6 saat internet yoktu gece 2 6 arası bakım çalışması diyolar da hat değerleri düşmeye başladı napıyolar anlamadım. bugünde internet yavaştı modeme res attım ip gelmedi
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 685
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 47.039 (Bu ay: 595)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 76 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.