Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
Giriş

Türk Telekom Kendi altyapısında diğer servis sağlayıcılarına 1 gigabit hız veriyor. Acaba Türknet Türktelekom altyapıs ile 1 gigabit hızı vermeyi planlıyor mu?

• Intruder kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • semihsahin45 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, henüz bu durum için bir süreç başlamadı. Gelişme olması olması durumunda sizi mutlaka bilgilendireceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Türk Telekom Kendi altyapısında diğer servis sağlayıcılarına 1 gigabit hız veriyor. Acaba Türknet Türktelekom altyapıs ile 1 gigabit hızı vermeyi planlıyor mu?

Bu konuda bir gelişme olmasını temenni edenlerdenim. Bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhan5069 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an için paketlerimizde bir değişik bulunmuyor. Paketlerimizde değişiklik olması durumunda sizlere bilgi vereceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Adresime yeni turk Telekom fiber bağlandı. Şuan VDSL den 75 paketi kullanıyorum turknet'ten, tekrar gelip kutuya kabloları bağlayıp oradan da fiber destekli modeme bağlanacakmış. Şimdi sorum şu siz bana gigafiber mi vereceksiniz yoksa 100mb'lik paketi mi sunuyorsunuz acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thanatooos T kullanıcısına yanıt
    Yerleşik operatöre ait altyapı ise 100 mbps hizmet verilecektir. Kendi altyapımız olana GigaFiber hizmet için sitemiz üzerinden adresinizi talep olarak iletmenizi rica ederim.
  • 25 Haziran’da uygulamanızdan bildirim geldi, altyapınızda fiber varsa bize bildirin, 3 ay internet kazanın diyordu. 1,5 ay oldu hala dönüş yok, işin trajikomik yanı altyapı geçen seneden beri fibere döndü ve ben bunu nakil sırasında ds belirttim, hem TT hem SOL ile teyit ettim her ikisi de var ancak bir türlü sizi ikna edemedim. Siz beni Turkneti iptal etmeden ikna etseniz nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwtr -- 10 Ağustos 2022; 16:57:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wwtr W kullanıcısına yanıt
    Merhaba, PM üzerinden müşteri numaranızla birlikte konu linkini iletir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.