Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asla veremez ttnet ne çakallıklar yaparda hızda alt yapıda türkneti rezil eder türknet daha 1 aydır benim internetimi bağlattıramamıştı bir tane tt ekibi gelip kabloyu bağlamamıştı sonra ttnete geçinde ertesi gün geldiler :S
  • Boşa sevinmeyin. Çünkü teklifleri aynı paraya hızının yarısı:
    Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syntax Erol

Netspeed tt altyapisindan fiber veriyor mu?
    Evet veriyor ben uzun zamandır kullanıyorum kullandığım paket artık satışta bile değil. 50Mbps kullanıyorum 98 TL geliyor fatura bu modem kirası vs çıktığından beri bu mantıklı geldi 85 TL iki kat hız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syntax Erol

Bizim binanın dış kapısının girişinde fiber kutusu var ama sitenizde alt yapı sorgulayınca çıkmıyor. Fiber almak için eve kadar fiber kablo mu gerekli?
    Aynı soruyu sormaya gelmiştim. İzninle buraya park ediyorum hocam. Aynı şekilde bizim sitenin dış kapı girişinde Türk Telekom'a ait fiber kutusu var fakat siteden altyapı sorguladığımda göstermiyor. 5 gün önce TürkNet'e geçiş yaptım. Şu an VAE - VDSL altyapısındayım. @TurkNetDestek
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaneolacaagdi

Bu mesaj silindi.
    Altyapı yok maalesef :(
  • Hayırlı uğurlu olsun umarım bu fiyatlandırma hiç değişmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar ttnet sozlesmem bitiyor 50mbit sinirsiz var ttnet hic indirime bile yanasmadi. Evimizde turknet 100mbit mevcut 85 tl ancak eksisozluk’de yorumlar hic icime sinmedi, kullanicilar hat kopuklugu falan yasiyor mu?

• killerwhitewhale kullanıcısına yanıt
    Hocam konulara bakarsan görürsün. Girene kadar her şey mükemmel. Girdikten sonra çıkamıyorsun da.

• bakalım geçiş yapacağım hakkımda hayırlısı xdsl numaramı almak için millenicom 'un telefona cevap vermesini bekliyorum
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2449494E0 -- 1 Ekim 2020; 18:9:17 >
  • Bana verdikleri 85 TL ye 35mbps 50 verebilirlermiş 10 TL daha verirsem. Artı kurulum ücreti artı bilmem ne ücreti istiyorlar. Gittim vodafone dan aldım (Vodafone mobil kullanıyorum) 50Mbps VDSL 6 ay 44,90+7,90(modem) 18 ay 99,90+7,90

Vodafone ile 24 ayda ödeyeceğim tutar = 2260 TL Modem ile beraber

Turknet ile 24 ayda ödeyeceğim tutar (50 MBPS VDSL 95TL)= 2280 TL + 66TL kurulum ücreti hatta 99da işte kredi kartına 66

Vodafone artıları;

Vodafone TV ücretsiz 24 ay (kullanırsanız güzel yanları var)
    Her ay 4 kez 24 saat geçerli 4GB internet mobilde hediye
    Müşteri hizmetleri
    300 TL diğer operatörlerden geçişlerde cayma bedeli karşılama tutarı

Turknet artıları;

Sözleşme yok

Vodafone eksileri;

Modemi zorla veriyorlar almıyor olsak 24 ayda 190 TL daha ucuz aslında başka bir eksi bilmiyorum kullananlar memnun gibi

Turknet eksileri;
    Her yerde yazılıp çiziliyor zaten en önemlisi müşteri hizmetlerinin olması ticket üzerinden istedikleri gibi takılmaları tamam ticket sistemi yapıyorsun bari düzgün kullan. Ve yalan bilgi vermesi 100mbps vereceğiz diye bağlattım 9mbps verebildiler :D

Dip Not: Yaşadığım semte yeni VDSL geldi ADSL takılıyorduk 1 haftaya kadar hemen yapıştırdım VDSL paketi Vodafone ile gayet uyguna geldi bana. Gönül istediki fiber olsun 100MBPS yapıştırayım ama maksimum bunu verebiliyorlar şuanki VDSL durumunda alt yapım 69MBPS VDSL destekler duruma gelmiş sevindim açıkcası 8MBPS ADSL ile ilgili konuda açmıştım. Türkiye genelindeki internet problemlerini buna bağlıyorum senelerdir yatış modunda olan türk telekom isterse VDSL veya Fiber çekebiliyor kısa sürede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 11 Eylül 2020; 19:10:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Satoshi Nakamoto

Türk Telekom 2 ay kullandığım 12 ay taahhütlü pakete 986 TL cayma bedeli çıkardığı için geçemiyorum...
    Hocam adamı öldürdünüz, kan parası gibi bişey bu :)

• hocam bi araştırın 15 gün içinde cayma hakkınız olabilir sorun çıkartırlarsa tüketici hakem heyeti yoluyla çözebilirsiniz diye biliyorum
  • uğur37 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size diğer konular üzerinden de belirttiği gibi altyapınız 100 Mbps' te kadar destekliyor. 50,75 ya da 100 Mbps' te kadar olan Özgür İletişim Ekstra Paketimize geçiş yapabilirsiniz.
  • Hali hazırda Turknet 100mbite kadar yalın internet kullanıyorum ve faturam 95 TL. Bundan sonra faturam düşecek mi acaba?
  • Merhaba.

Test için 1-3-6-24 saatlik gibi pppoe şifresi verebiliyor musunuz ?

Teşekkürler.
  • poybot kullanıcısına yanıt
    Merhaba, binanızda fiber altyapı olması gerekiyor ama şu anda mevcut ADSL ya da VDSL müşterilerimiz için Türk Telekom altyapısından fiber dönüşümü yapamıyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Şeyi eklemeyi unuttunuz ek şu kadar para kısmını.

• fozdemir kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer Özgür İletişim Ekstra paketimizi kullanıyorsanız +10 TL onun için geliyordur. Bu paket fiber abonelikleri için geçerlidir.
  • 25 dk dır millenicom müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum bi xdsl numarası öğrenmek bu kadar zor olmamalı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.