Şimdi Ara

TÜRKİYEDE TAVUK YEN-MEZ AÇIK VE NET!(YEMEYİN) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
209
Cevap
5
Favori
8.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Del Toro

600 nedir allah aşkına, vg için kusana kadar tavuk yemeniz gerekmiyor.

Alıntıları Göster
    tavuk yeme hormonlu
    et yeme hormon var
    sebze meyve yeme rusya bile almıyordu bazen
    salatalık antalyada 10 cn istanbula gelene kadar 15 cm.(erman hoca dedi)
    ne yiyelim o zaman
    taş var yersen
    arkadaşım bak millet çagırmış tavul çiftligine git dolaş bak bakalım nasıl oluyor.olmadı bandırma edincik var .bircok tavuk çiftligi var onlara git ögren hem bizede anlatırsın.canan karatay a bakma sen oda uzman ama söylediklerine saglıkcıların çogu karşı cıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

Tavuğum soruları alayım
    sonra derlerki protein tozu öyle yapar böyle yapar çükünüz düşer memeniz sarkar.

Ulan tavuktan alalım proteini diyoruz tavuk tavukluktan çıkmış direkt gdo kemiriyoruz resmen.

Yumurta yiyecez onuda aynı tavuk yumurtluyor yine basıyorlar gdolu yemi hayvan takır takır yumurtluyor.

Et desen aldı başını yürüdü. Paraya kıyıp alsak bile kurbanda köyden alıp kestiğimiz hayvandaki et tadının, lezzetinin 10 da 1 i çıkmıyor kavurduğunda et oluyor kayış

Lor peyniri diyoruz bu sefer başkası hopluyor yok süt pastörize edilmiş içinde yararlı bişey kalmamış bilmemne

ne yicez biz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxpisikopat

3 tl tavuk dürüm + ayran yıllardır yiyorum hiçbirşey olmuyor

Pahalı tüketiyorsun.

İzmir Kemeraltında 2.00 TL

İnsanın yedikçe yiyesi geliyor , çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

quote:

Orijinalden alıntı: xxxpisikopat

3 tl tavuk dürüm + ayran yıllardır yiyorum hiçbirşey olmuyor

Pahalı tüketiyorsun.

İzmir Kemeraltında 2.00 TL

İnsanın yedikçe yiyesi geliyor , çok güzel.

Alıntıları Göster
    tavuk gibisi var mı be
    şu güzelliğe bak ohh mis

TÜRKİYEDE TAVUK YEN-MEZ AÇIK  VE NET!(YEMEYİN)

• Bear grylls in yediklerinden mi yiyelim. Full organik hemide beles

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seven_7343 -- 8 Şubat 2016; 22:11:36 >
  • Toroslardan yiyorum rahatım biz gittik gördük her yerde satilmiyor ama istanbulda cogu yerde var internetten arastirin tavuk 3 4 saatte pisiyor lezzetide farklı. Diger et urunlerimiz hep toros.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heat2797

Beyler Türkiyedeki tavuğun tavukla alakası yok bildiğiniz yaratık resmen. Bunu doktorumlada konuştum, çok iştahli ve çok tavuk eti yiyen biriydim .Türkiyede hayvanları sadece antibiyotik ve sentetik besinlerle şişirip sanki bir ticari maddeymiş gibi yetiştiriyorlar tavukları.Bunu doktorumlada konuştum.Zamanla zehir toksinler birikiyor vüdunuzda ve darbeyi vuruyor .En son evde 600 gram tavuk eti yapıp yedim ve günlerce acı çektim .90 kiloyum ve çok dirençli bir vücudum olduğu için kurtulabildim diyebilirim başka birini rahatlıkla zehirlerdi yaşadıklarım .Günlerce baş ağrısı yaptı ve günlerce neredeyse hiçbir şey yiyemedim 5 kilo verdim .

Beyler gidin sebze yiyin az yiyin et yiyin ama tavuk yemeyin Allah Rızası için,

Bundan sonra ne tavuk nede Tavuk Fastfoodları, hepsinin paradan başka düşündüğü hiçbir şey yok emin olun

HELE KÖY tavuğu diye satılanlarda Külliyen yalan sadece para kazanma stratejisi .

Siz siz olun sağlığınızı kaybetmemeye çalışın beyler, insan kaybetmeden değerinin farkına varamıyor neler çektim, sizde çekmeyin ,

Teşekkürler....

Tamam da sen bozuk tavuk yemiş zehirlenmişsin.Ne alakası var Türkiyede ki bütün tavularla.O kadar tavuk dürüm yerim bir kere bile zehirlenmedim.

• Her markadan yemeyin sizde.
  • quote:

Tavuğum soruları alayım
    Günaydın
  • İyi hoş yemeyelimde ne yiyelim et yencek fiyatlarda değil ayda 4 kere amca yiyebiliyoruz eti
  • quote:

Tavuğum soruları alayım
    ÖZET: "Bunu doktorumla konuştum"
  • Millet aç aç !
  • quote:

Tavuğum soruları alayım
    Kardeşim cidden zehirlenip 5 kilo verdiysen söyle hangi marka tavuksa alayımda ben de zehirlenip kilo vereyim.
  • Yemeyin diyorsun ama alternatif yok gerçektende. Büyükşehirlerde yaşıyanlar illaki bu besinleri alıyor. Sağlıklı yaşamak için öncelikle büyükşehirde yaşamamak lazım.
  • keremak35 K kullanıcısına yanıt
    4 mü sanırım bir şirkette yönetici olarak çalışıyorsunuz
  • Herkes yazmış ne "yiyelim biz"
    Bir anne gibi cevap vericek olursak
    "Zıkkımın kökünü yiyin" derdi herhalde
  • dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    Istırırım senin o serkeş ama bur o kadar da kararlı ve erkeksi tepkini.Fişeklerim seni deli oğlan
  • En sagliklisi koy ekmanin icine şeer ekmani koyup yimek
  • #direntavuk
    #occupychicken
  • Bütün olarak tavuk eti zaten yemiyordum. fakat tavuk döner olsun, burger king'den king chicken menü olsun yersem ancak böyle yiyorum bunlarda birşey yapmaz herhalde...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.