Yüzbaşı
27 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Trendyol üzerinden philips mg7720 traş makinesi aldım, kutusunu açtım fakat 1 kere çalıştırmak dışında traş, kıl vs alma gibi bir işlem yapmadım. Bıçak ağzının küçük olması ve motor gücünden dolayı hoşnut kalmadım.

Daha iade talebi açmamış olmama rağmen, internetten okuduğum kadarı ile kişisel bakım ürünlerinin kutusunun açılması ile iade hakkının ortadan kalktığını okudum.

Şimdi asıl soru ben bu ürünü nasıl iade ederim?

Herhangi bir öneriniz yada fikriniz var mıdır dostlar?

Satıcı ile boğuşmadan cayma hakkımı kullanarak iade edip deneyimlediğim daha pahalı bir ürünü almak durumundayım, bu ürüne verdiğim para da yansın istemiyorum.

Varsa bu işin yormadan çözülecek bir yolu ona göre iade açayım.

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürşer.

Üstad'lar hepinize öncelikle hayırlı ramazanlar ve mutlu günler dilerim. Kısaca konuya geçeceğim:

Yeni Lenovo C940 ve Dell Xps 13 (2020) modellerine her ne kadar hayran kalmış olsam da fiyatları da bir o kadar bütçemi aştı.

Max bütçem 7.000-8.000 TL civarı. Tabiki 4.000-5.000 bandında bir ürün bulursam daha iyi olur.

-Öncelikle gerçekten ama gerçekten OLABİLDİĞİNCE KÜÇÜK bir ultrabook istiyorum. Örnek olarak 2020 senesinin Dell Xps13 ü yada Hp Spectre 360 modeli kadar küçük olmalı en azından.
-İşlemci yönünden sizin her türlü tavsiyenize açığım ama yeni nesil bir işlemci istiyorum. Ryzen 5 olur 7 olur i3 10.nesil i7 9 yada 10. nesil artık siz neyi önerirseniz.
-Touch screen olsun istiyorum (eşim facebook oyunları vs oynuyor arada birşeyler çiziyor, açıkçası seviyor).
-Kesinlikle FHD istiyorum hem benim için yeterli olduğu için hem UHD QHD OLED gibi ekranlarla pilden yemek istemiyorum.
-Ekran nit değerleri en azından 250 üstü olsun, gönül ister ki 400 civarı olsun, ekran sağdan soldan bakıldığında ve güneşte de rahatça görülecek gibi olursa iyi olur.
-En az 8gb ram 256gb ssd li olması lazım (Bu ilisinden biri yada ikisi de düşükse en azından slotların kolay değiştirilecek yerde olması lazım).
-Varsa paylaşımsız ekran kartlı bir model yoksa en azından upgrade edilebilir ekran kartı takılabilir bir model olursa iyi olur olmazsa da sağlık olsun.
-2.el ürünlere açığım, bu katagorideki tavsiyelerinizi de değerlendiririm.
-Derseniz ki bir ürün var dediğin tüm özellikleri barındırıyor hatta verdiğin modellerden daha da küçük sadece touch screen yok, o modeli de görmek isterim.

Şimdiden okuma zahmetinde bulunan vaktinden çaldığım üstadlara çok teşekkür ediyorum. Her bir tavsiyeniz benim için çok değerli olacaktır.
selamlar. başlıktan anlaşılacağı gibi msi z97 mpower anakartımda pc kapalıyken usb'lerden nasıl güç alabilirim. bunun için bios'tan mı yoksa ana kart üzerinden mi herhangi bir ayar yapmam lazım? bu konu hakkında yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Sevgiler.
Mutlu günler arkadaşlar. Başka marka model öneri istemeden tam olarak Sony FDR-x3000r aksiyon kamerası arıyorum. 2. el olarak satan arkadaş varsa iletişime geçsin lütfen.
tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Mutlu günler arkadaşlar. Aşağıda vereceğim ölçüler İNCE metal rengi ALÜMİNYUM radyatör arıyorum. F/p ürünü istiyorum ve Kocaelide ikamet ediyorum. (Anadolu yakasından ürünleri teslim alabilirim.) Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

DAİREDEKİ TÜM PETEKLER 50 CM YÜKSEKLİĞİNDE OLMALIDIR. (54 CM'E KADAR SORUN YOK)

3*120 CM
3*140 CM
2*160 CM
Mutlu günler. Kesinlikle otomatik ve cam tavanlı olan,
2007 üstü değişeni olayan (lokal boya olabilir sıkıntı yok) ve ağır hasar kaydı bulunmayan,
tercihen sarı (olmasada olur) mini cooper 1.6 coupe aranıyor..

Hayal ettiğim araba aslında şu şekilde

Mutlu günler arkadaşlar. Başlıktanda anlaşıldığı gibi pioneer x9650 teyp aldım ve taktırdım. taktırdığımda her aksamı sorunsuz çalışmasına rağmen her kontağı kapadığımda teyp kendini sıfırlıyor ve araba stop etsebile teybin ayarlarını yeniden yapmam gerekiyordu, birde direksiyon kumandasından teybi kontrol edemiyordum. Gelen her aramayı cevaplayabiiliyor yada aradığım kişi ile araç içinden rahatça konuşabiliyordum. Dün bir direksiyon kumanda kolu için aparat aldım birde şu teybin her defasında yeniden reset atıp başa donme olayını ayarlatmak için oto ses sisteml yapan biryere gittim ve aparatı bağlatıp reset olayını düzelttirdim. Buraya kadar herşey tamam. Teybin bluetoothunu kullanarak telefondan araç hoparlorlerine ses verebiliyorum muzik dinleyebiliyorum telefon rehberime bakabiliyor vs. anlıyacağınız telefon geldiğinde yada birini aradığımda karşı tarafın sesini araç hoparlorlerınden duymak dışında görüşme esnasında teyp mikrofonundan bile ses karsı tarafa iletiliyor bir tek karsı tarafın sesi bana gelmiyor. Daha once boyle bir sorun yaşamış olan var mı yahut konu ile ilgili bir bilgiye sahıp olan kimse var mı ?
Karakter anlizi yaptım;

-Akp'lisin
-Fener'lisin
-Iphone kullanıyorsun
VE
-Fakirsin
Mutlu günler arkadaşlar. arabamın orjinal kolonlarını en iyi kullanıcağım şekilde mixtrax özellikli basınca dvd çıkanlardan da olabilir PiONEER marka iyi bir teyp tavsiyesi istiyorum. Mümkünse girişleri çıkışları iyi olsun ve olursa bluetooth özelliğide olsun. yardım ederseniz çok mutlu olurum. Mutlu günler.
Hakkında
Forum İmzası:
Love Comes Again..
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mini Cooper Limited Edition
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 854
İkinci El Bölümü Mesajları: 81
Konularının görüntülenme sayısı: 60.241 (Bu ay: 266)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 84 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.