Yüzbaşı
10 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 80 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar şarjlı güçlü dayanikli bir model tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bilet alırken hata mesajı ile karşılaşanlar alttaki linkteki konuda yazılan adımları uygulasın hemen düzeliyor.
http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=137364846

Kampanya Linki
https://bkmexpress.com.tr/kampanya/filmzamani/

Kampanyadan faydalanmak için Film Zamanı’na üye olun
https://cuzdan.bkmexpress.com.tr/#/filmzamanigiris

Film Zamanı üyeliğinizi takip eden 1 aylık süre içerisinde BKM Express’le 5 işlem yapın, tüm sinemalarda geçerli çift kişilik sinema biletini kapsayan 1 aylık Sinemia paketi üyeliği kazanın (aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerin sadece biri kampanya kapsamında değerlendirilecektir).Kazanılan Sinemia üyeliği ile 2D, 3D her türlü film izlenebilir. 3D gözlükler üyeliğe dahil değildir.

Kampanyaya BKM Express ile yapılan alışveriş işlemleri dahildir. Bağış, para gönder ve para iste işlemleri kampanyaya dahil değildir. İptal edilen işlemler geçerli sayılmayacaktır.

Film Zamanı’na üye olan BKM Express kullanıcıları Film Zamanı üyeliğinden çıkmadıkları sürece, üyelikleri her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Film Zamanı’na üye olduktan sonra, kampanya üyeliğiniz ile ilgili detaylara BKM Express hesabınıza giriş yaparak Film Zamanı menüsünden ulaşabilirsiniz.

1 aylık kampanya dönemi sonunda 5 alışveriş yaparak ödül kazanmanız durumunda, BKM Express’e kayıt olduğunuz e-posta adresine hediye kodu gönderilecektir. Hediye kodunuza BKM Express hesabınıza giriş yaparak Film Zamanı menüsünden de ulaşabilirsiniz. Hediye kodunuzla www.sinemia.com/kullan adresinden yeni Sinemia üyeliği oluşturabilir ya da kodu mevcut Sinemia üyeliğinize tanımlayabilirsiniz.

Ödülünüzün sizinle paylaşılabilmesi için Film Zamanı üyeliğinizin devam etmesi gerekmektedir.

Ödülünüz, 1 aylık kampanya döneminizin sonunda paylaşılacaktır. Örneğin 15 Kasım’da Film Zamanı’na üye olduysanız ve 15 Aralık’a kadar 5 alışveriş yaparak kampanya şartlarını yerine getirdiyseniz, 5 alışverişi 15 Aralık’tan önce tamamlamış olsanız bile, 15 Aralık’ta bilgilendirme e-postası gönderilecek ve ödülünüz e-posta mesajında belirtilen şekilde paylaşılacaktır.

Sinema salonunda Sinemia kartınızı kullanarak veya Sinemia mobil uygulaması üzerinden check-in yaptıktan sonra uygulamanın yönlendirdiği şekilde telefonunuzu görevliye göstererek sinema biletinizi alabilirsiniz. Sinemia, mobil uygulamayı kullanacak olsanız dahi Sinemia kartınızı da yanınızda bulundurmanızı tavsiye eder.

Sinemia üyeliği, üyelik başlangıç tarihinden 1 ay sonra otomatik olarak yenilenir ve otomatik yenileme işlemini takip eden her ay devam eder. Film Zamanı kampanyası kapsamında her ay 5 alışveriş yapılarak ödül kazanıldıktan sonra gelen kod Sinemia üyeliğine tanımlanmadığı veya Sinemia üyeliği iptal edilmediği durumda Sinemia’ya tanımlı kredi kartınızdan mevcut paket fiyatı tahsil edilir.

Paket fiyat bilgisi sinemia.com’dan kontrol edilebilir.Sinemia üyeliğinizi istediğiniz zaman üyelik panelinden iptal edebilirsiniz.BKM, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Arkadaslar arada 400 450 tl fark var mi6 128gb lik olana 450 tl fark vermeye degermi yoksa mi note 3 mu almaliyim degerli fikirlerinizi paylasirsaniz cok sevinirim..
Arkadaslar gta5 i steamdan kurdum. Oyunu baslat diyince rocstar club ekraninda calismayi durdurdu hatasi veriyor. onceden korsan surum kurmustum ve silmistim acaba neden yapar rockstar clup un eski surumunu kurdum yine ayni. Lutfen yardim edin oyunu zaten 4 gunde indirdim.
Arkadaslar bu islerden pek anlamam yillar once cekilisten bir ps4 kazanmistim ilk zamanlar 1 2 kez kullandim evimizde 1 tv oldugu icin ps4 u kullanmama olanak yok. Ps4 u elimde bulunan samsung sycmaster 19 b+ monitorume dvi cikisindan donusturucuyle baglasam sonuc alabilirmiyim arti monitorde dahili hoparlorde yok ses isini nasil hallederim bilen biri varsa yardim ederse cok sevinir duacisi olurum.
Arkadaslar isbankasi kredi kartimdan 1250 civari alisveris yapmislar saat 14 civari bankadan mesaj geldi xxx nolu alisveris yapildi haberiniz yoksa kart kapatmak icin su noya kapat yazin gonderin diye hemen kapat yazdim gonderdim. Sonra bankayi aradim durumu anlattim onlarda karti bloke edelim. Siz o meblagi odememek icin itiraz dilekcesi olusturucaksiniz faxla gonderin yada subeye gelin dediler. Benim anlamadigim madem mesaj atiyorsunuz haberiniz dahilinde degilse kapat yazin 4420 mesaj atin diye demekki bir katakulle oldugunu anliyorlarki o mesaji atiyorlar. Buzamana kadar sadece n11 gg ve hb den alisveris yapmisligim var bilgilerim nasil gecti bu adamlarin eline birde banka alisveris yapilirken cep telefonuma onay kodu gonderiyor bunda gondermedi. Yarin bankaya gidecegim neler yapmami onerirsiniz yardim edin arkadaslar..
Arkadaslar onceki 8 yillik coolermaster 600w lik psum sogutmayi kestigi icin gittim bir aerocool kcas 600w psu aldim urunu n11 de teknobiyotik diye bir firmadan aldim sifir ambalajindan cikardim taktim guzelce neyse pc acildi fanlar calisiyor denemek icin cocuklara bir vta 5 actim ve 1 saat oynadilar sonra ellerinizden oper benim kiz baba dondu die geldi gittim baktim pc donmus ekran reset te atamiyoruz kasanin reset tusundan resetledim pc anakart gigabyt logosunda kaldi tekrar reset yine ayni bios ekraninada girilmiyordu. Neyse biraz arastirdim ve kablolari tekrar sokup anakarttaki vs taktim. Actim acildi bakalim ve dun birkac saat denedik. Simdi bilen bir arkadas yeni psuda sorun olabilirmi icimde bir suphe var tekrar bu olay yinelermi veya baska bir sorunmu olur yardim ederseniz sevinirim.
Arkadaşlar zamanında aldığım coolermaster kasamdaki daki 600w lik psum önce bir yanık kokusu hissettim ve baktığımda faninin çalışmadığını gördüm içini açıp temizledik baya toz doluydu neyse geri taktım buseferde pc açıldıktan bir süre sonra fani çalışmayı durduruyor eğer oyun felan açmazsam çalışmaya devam ediyor ozellikle gta 5 gibi oyunlarda 15 dk sonra fan duruyor. Sistemim e8500 işlemci 8gb ddr2 rem ve atı 6790 ekran kartı bu psu tamir ettirilirmi veya yenisini alsam kaçlık bir psu almam lazım yardım acil
Cooler Master Storm Devastator ile Bloody B120 arasında saglamlık estetık performans olarak hangisinı almalıyım kullanlar fikir verirse sevinirim arkadaslar butce bukadarına yetiyor bu arada
Galaxy S6 Edge' yi ön siparişle 10 Nisan 2015 de büyük bir hevesle 3000 TL gibi fiyatla Kayseri' de büyük bir teknoloji mağazası olan mediamarktan aldım. Telefonu kullanmaya başladıktan sonra karanlık çekimde ön kamerada mavi pembe noktaları fark ettim.

İnternetten araştırdığımda bir çok kişide bu sorunun olduğunu öğrendim. İşim gereği garantiye gönderemedim. 20 temmuzda gonderdigim urunu kemerasini degistirip tamir gormus olarak gonderdiler. mediamark denen firma beni arayip urununuz geldi gelip alin dediler bende gittim ve telefonum acilmis tamir gormus olarak teslim etmeye calısan elemanlara ben bunu almıyorum dedim ve mudurleri geldi teslım kagidi ni imzalamam iicn diretti bende kagida ben degisim istiyorum tamir gormus cihaz istemiyorum yazarak imzaladim.. mudur bana tamam sen haklısın
6 ay dolmamis ayıplı ozurlu mal degisim olur yardim edeyim sana dedi ama oda etmedi sonra samsung yetkılı servisine kendim goturdum 8 agustosta ve bugun telefon geldi urununuz degisim olmuycak diye..... soruyorum kronık sorunlu bır telefon hangi akla hızmet deismez lg iphone kronik sorunları drek deisiyorken.. bugunde mahkemeye gidecegim bakalim.. samsung bu kanunu ben cikarmadim al oku.....

Teslimden itibaren altı ay içinde ortaya çıkan ayıpların teslim anında var olduğu kabul edilir. Sözleşmeye aykırı bir malın ifa edilip edilmediği teslim anına göre saptandığından, tüketicinin ayıptan doğan haklarını kullanabilmesi, ayıbın o anda var olduğunu, malın açık veya gizli bir ayıbı o anda taşıdığını ispat etmesine bağlıdır. Fakat özellikle malın bu ayıp nedeniyle telef olduğu hallerde, ispatın getirilmesi muhakkak ki güç olacaktır. Dolayısıyla Kanun, ilk altı ay için ispat yüküne yer değiştirtmiştir. Bir malın altı ay boyunca sorunsuz çalışması, hayatın olağan akışına uygun olarak kabul edilmiş ve bu süre içinde mal yine de bozulmuşsa, kaynağında yani teslim anında var olan bir ayıbın yattığı sonucuna varılmıştır
Hakkında
Forum İmzası:
sss
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
İşlemci
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.648
İkinci El Bölümü Mesajları: 174
Konularının görüntülenme sayısı: 16.326 (Bu ay: 262)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 951 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.