Şimdi Ara

TÜRKİYEDE TAVUK YEN-MEZ AÇIK VE NET!(YEMEYİN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
5
Favori
8.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Türkiyedeki tavuğun tavukla alakası yok bildiğiniz yaratık resmen. Bunu doktorumlada konuştum, çok iştahli ve çok tavuk eti yiyen biriydim .Türkiyede hayvanları sadece antibiyotik ve sentetik besinlerle şişirip sanki bir ticari maddeymiş gibi yetiştiriyorlar tavukları.Bunu doktorumlada konuştum.Zamanla zehir toksinler birikiyor vüdunuzda ve darbeyi vuruyor .En son evde 600 gram tavuk eti yapıp yedim ve günlerce acı çektim .90 kiloyum ve çok dirençli bir vücudum olduğu için kurtulabildim diyebilirim başka birini rahatlıkla zehirlerdi yaşadıklarım .Günlerce baş ağrısı yaptı ve günlerce neredeyse hiçbir şey yiyemedim 5 kilo verdim .

Beyler gidin sebze yiyin az yiyin et yiyin ama tavuk yemeyin Allah Rızası için,

Bundan sonra ne tavuk nede Tavuk Fastfoodları, hepsinin paradan başka düşündüğü hiçbir şey yok emin olun

HELE KÖY tavuğu diye satılanlarda Külliyen yalan sadece para kazanma stratejisi .

Siz siz olun sağlığınızı kaybetmemeye çalışın beyler, insan kaybetmeden değerinin farkına varamıyor neler çektim, sizde çekmeyin ,

Teşekkürler....

• Kardeş ne yicez o zaman, fakirik biz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebze, meyvede gdolu ne yapalım?

• ona bakarsan kola ve meyve suyu da içmemen gerekiyor.
  • Bunu doktorunuzla da konuştunuz mu ?
  • Çoğu islami usullere göre kesilmiyor zaten. Millet haram yiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yarım saat önce bütün bi tavuk yedim. Yukarıdaki arkadaşında dediği gibi 'fakiriz ne yiyelim başka'.

• Arkadasa saldirmis herkes ama tamamen hakli. Civcivi alip icine jel basip atiyorlar. O jel kisa surede et dokusuna benziyor. Cogu hayvanin bacaklari bile dartmiyor kendi agirligini. Tuy yolma islemini ortadan kaldirmak icin genlerinden tuy genide degistirilmis oldugunu okumustum.

Zaten gercek tavugu bunlar gibi 45 dk gibi surelerde pisiremezsiniz. 3 saati bulur. Sert olur eti. Gel gelelim nereden bulacagiz gercegini ? Bulamayiz. En azindan bu kfc popeyes bk mc gibi yerlerden uzak duruyorum.

• kaynak var mı ?
  • Tavuklar çok kısa sürede büyütülüp şişmanlatılıyor. O yüzden ayakları kendi ağırlıklarını taşıyamayacak duruma geliyor. Bu yüzden ayakta duramıyorlar hatta.
    Not: bu durumu veterinerimle konuştum. O da onayladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SudaEriyenAspirin -- 7 Şubat 2016; 22:01:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam gercek bir fakir olarak yazıyorum. En son ne zaman "kırmızı et" yediğimi hatırlamıyorum. Balığın ne zaman düşeceği belli değil. Biz ne yiyelim?

• Kardeş her zehirlendiğimizde atara kalkacaksak işimiz var. Doktor da ne alaka yahu. Sanki tavuktan sorumlu bakan adam.

• Günde 500 gram tavuk yiyorum yaklaşık 3-4 aydır bir zararını görmedim. Düzenli kan tahlili yaptırıyorum

• Günde en az 400g tavuk yiyorum bir şey olduğu yok şu an ama ilerde kanser falan olmayalım da

• Ne yiyem, leylek mi yiyem?

• Her gün 400-500 gr yerim daha ucuz protein yok

• Sen Türkiye'deki eti de mi et sanıyorsun? Bence bunu da doktorunla konuşmalısın.

• yav anlatamıyoruz ki kardeşim şuan ülkenin başındakiler sağlıkta çığır açtı yeminediyorum. Ya bana söyleyin, bi ziraat odası başkanı çıkıp zehirli meyve sebze yedik diyor sen gelmiş burda meyve sebze yiyin diyorsun sendeki de ayrı kafa Bu ülkede birşey yenmez desek yalan olur, tabi ki hala doğal olan şeyler var. Mesela duble yol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 10 Şubat 2016; 12:05:41 >
  • günde ortalama 600 gram tavuk göğsü yiyorum yaklaşık 11 aydır hiç bir sıkıntım yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.