Binbaşı
29 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 197 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Eskinin zenginleri toprak sahibi derebeyleriydi. Emirlerindeki serflerden yaşantısal olarak farkları daha iyi ve çeşitli beslenme ve daha geniş ve ferah bir yer olan kalelerde yaşamaktı fark sadece cidden buydu.


Şimdi zenginsen yapabileceğinin sınırı yok yatlar katlar partiler dünya turları özel uçaklar ve aklınıza gelebilecek her türlü ekstrem şeyi yapabilecek şeye sahipler aklınıza gelebilecek her eğlenceyi. Zenginsen bir gününü Himalaya'da paragliding yaparak geçirip diğer bir günde özel uçakla İbiza'ya gidip gün batımını seyredebilirsin.


Gelecekte sibernetikler ve transhümanizmle zengin olmanın avantajlarının iyice artacağını düşünüyorum.


Hatta bir noktada zenginler ölümsüz olacaklar fakirler ise ölüp gidecekler.


Zengin değilsen artık boşa yaşadığın bir dünyadayız bence artık

Öğretmen olmak akıl karı bir iş değil. En iyi senaryosu atanıp Doğu'nun ücra köşelerinde bekçiden az maaşa çalışmak yani intihara eş değer bir durum.


Okuyanlar varsa mezun olunca ne olmayı düşünüyorlar?


Ailem beni yok sırf cebinde diploma olsun vs diye zorluyarak okutuyorlar ve eğitim uzaktan olmasına rağmen bana bu bölümü okumak tamamen boş bir uğraş gibi geldiği için artık ilgilenmiyorum. Bölüm uzun zamandır kafamda bitik.


Devlet okulundaysanız zaten okul kariyerinize en ufak yol gösterme çabasında bulunmuyor.

Merhaba, Ön taraftaki jak girişlerim tamamen bozuk bir şey taktığımda tanımıyor bunun için bilgisayarcıya benim kasa gitti ancak adamlar tamirin anakarta müdahale gerektirdiğini ve riskli olabileceğini söyleyip geri yolladılar. Bu sorunu daha önce yaşayıp tamir ettiren oldu mu? Gerçekten riskli mi?

Controller'ı alalı daha bir ay olmadı oyunlarda sorun yaşıyorum. Hem Sekiro hem Hades'te aynı sorun var. Sekiro'da zıplamaya bastığımda istediğim yön dışında öne otomatik olarak karakter zıplıyor. Hades'te ise dash atarken aynı sorun mevcut. Böyle cins bir sorunu yaşayan oldu mu? İlla garantiye mi gidecek?

Öncelikle mevzubahis hoca sınav yapmıyor. Sunum yaptırıp o sunumları da oldukça yanlı bir biçimde değerlendirip not veriyor. Hocanın bana kasti düşük not verdiğinden eminim bunu nereye şikayet edebilirim. Hocanın kendisi benim mesajlarıma filan bakmıyor bu arada. Şikayetlik tam yani kendisine ulaşıp görüşemiyorum.

https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-wireless-controller-siyah-9-nesil-microsoft-turkiye-garantili-p-HBV00000XWRM8?magaza=Nethouse&wt_gl=cpc.6833.shop.nelk.video-games-ssc&isFashion=true&gclid=CjwKCAiApNSABhAlEiwANuR9YJ7i65R762HVbp1RNnPxBKbKKoAwGmDRrIpvcx_38DXbjiOWMa2QohoC_lIQAvD_BwE


Ürün gördüğünüz gibi çok pahalı ve benim FIFA olsun Dark Souls olsun vs oyunları daha rahat oynayabilmem için controllere ihtiyacım. Alacağım ürünün belli bir kalitede ve dayanıklılıkta olmasını istiyorum. Sizce alınır mı? Daha ucuz alternatifler nasıl olur?

Bu 1 sene kesin uzaktan eğitim diyebilir miyiz? Yoksa üniversiteler uzunca bir süre uzaktan mı olacak?

Yurtdışına gidip oraya yerleşebilmiş İngilizce öğretmenleri var mı? Eğer şansım yoksa bölüme gerçekten devam etmeyeceğim

Havacılık elektrik elektroniği ve uçak gövde motor bakım gibi uçak teknisyenleri yetiştiren bölümler var ve uçak teknisyenlerinin iyi kazandığı ve iyi iş imkanı olduğu söyleniyor. Modüllerini vermiş olanlar için 10-20k arası ücretlerin bahsi geçiyor. Ben bu meslek hakkında internetten yeterli bilgiye ulaşamadım. Bu mesleği icra eden var mı?

Şimdi benim e-mail hesabım breachlendi ve Rockstar hesabım çalındı. Steam hesabıma da Kore IP'li bilgisayardan giriş denemesi yapıldığı görülüyor.

Şu an Rockstar Games'e ticket attım ve Rockstar hesabımı kurtarmaya çalışıyorum. İçindeki RDR 2 GTA V filan şu an gitmiş gözüküyor asıl hesabıma mevcut e-mailim ile giriş yapamıyorum.

Öncelikle e-mail hesabıma mevcut şifremle giriş yapabildim ancak e-mail hesabımın üstüne olan Steam, Rockstar vs hesaplar gitmiş.

Bu olay başıma nasıl gelmiş olabilir ve bu olaya karşı nasıl önlem alabilirim. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

E-mail şifresini direk karma karışık bir şey yaparak değiştirdim.https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/08/1a/ae/081aaefd650ba5e44d7a3d4f44481620.png&t=0&width=480&text=1
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 1.002
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.778
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 46.131 (Bu ay: 985)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 565 (Bu hafta: 13)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.