G

Teğmen
10 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Faaturali yım.inteernet paketim bitince otomatik olarak 1 GB 19.38 TL den yükleme yapılıyor.yaparkemde hiç sormuyor bile.direk hatta yükledim diye mesaj geliyor...bu konuda ne yapabilirim.bunu kapatmanın bir ayarı varmıdır...

Arkadaşlar ix35 2014 otomatik var .benzinli lpg yok.aracımda 2 hafta önce yolda 80 ile giderken düz yolda gaz yememe ve bir titreme gibi bir sorun oldu yaklaşık 2 kilometre sonra motor arıza ışığı yanıp sönmeye başladı.servisi aradım benzinden yapabilir dediler.gidecegim yer deki servise girdim benzinden dediler çıktım geri dönüş yolundada yanınca ıarıza ışığı,yaşadığım şehirdeki servise soktum aracı.onlarda benzin dediler bujidende olabilir dediler..neyse bujileri değiştirdik.fakat problem devam ediyor servise yeniden gittim .bu sefer endiksiyon bobinini değiştirdiler.servisten çıktım 4_5 km sonra araç yine titremeye başladı ve ımotor arıza ışığını yaktı.döndüm yine servise 4 saat baktılar ama birşey bulamadılar.aracı presi getir 2-3 gün kalacak dediler. Dönüş yolunda sürekli titremeyi yaptı araç düz yolda ve 80 üstünde yapıyor .sanki benzin pis gelince yaparya titreme öyle yapıyor.not:benzini aynı firmadan ve bildiğim yerden alıyorum..
1-arkadaşlar böyle bir problem yaşayanımız oldumu.nasıl çözdü
2-yorum yapabilecek kimse varmı.
3-serviste nasıl bir yol izlemeliyim .yarın Birgül bir problem çıkmaması için.tşkler

İsteyene
102 4-6 GOL
150 2.5 ÜST
239 0
103 2.5 ÜST
MİSLİ BASAN 102 1 GİRSİN

YARİN ERKEN GEL ERKEN BAK
ZELLLENBUR
evet arkadaşlar bu iddaya iyice kızıyorum.artık soygun zamanı geldi

GRANADA-SEVİLLA 0/0

LUTON -SHREWSBURY 0/0

BARCELONA-ELCHE 1

MARITIMO-NACIONAL +7

İSTEYEN SİSTEM YAPSIN.

ŞİMDİ SOYGUN ZAMANI
Arkadaşlar cafemizde Windows 7 Ultimate SP1 64Bit kullanıyoruz. Geçtiğimiz günlerde bilgisayarlarımızı değiştirdik. Şu anki sistemimizde Asus M5A97 LE R2.0 Anakart, AMD FX-4130 3,80 GHz İşlemci, 8 GB Kingston 1600 MHz Ram, GeForce GTX560 Ekran Kartı, 60 GB Kingston V300+ SSD ve Seagate 1 TB Hard Disk şeklinde bir konfigürasyonumuz var. Şu an benim sorunum; sistem normal bir şekilde çalışıyor, fakat bazen açılışta chkdsk yapıyor. Bu taramada bazı dosyaların dizine geri yüklendiği uyarıları veriliyor. Deep freeze desteklemediği için Shadow Defender ile sistemi korumaktayız.Tarayıcılarımdan da Chrome ve Opera'nın simgesi .lnk dosyasına dönüşüyor. Chrome de varsayılan profiliniz yüklenemiyor gibisinden bir hata veriyor. Masaüstünde anamakineden alınan film müzik vb. kısayolları beyaz .lnk dosyasına dönüşüyor ve açılmıyor. Kısayılları tekrar düzelttiğimde de bir süre sonra yine aynı sorunla karşılaşıyorum. 200'ün üzerinde oyun kurduğum sistemi tekrar hazırlayıp clone'lamak imkansız gibi birşey benim için. Donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama tam olarak sıkıntının nerden olduğunu da çözmüş değilim. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Masaüstünün en son sorun çıkarmış halini de upload ettim.
http://postimg.org/image/feoz2wcsj/
Hakkında
Forum İmzası:
ölüm yaşam
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 319
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.029 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 60 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.