Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
5 sn
22.524
Cevap
393
Favori
1.414.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3847
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 394
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sonurakar (2777 mesaj) cancantürk (428 mesaj) -OFLU- (195 mesaj) xweser (192 mesaj) Fr.BJK (186 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8869 mesaj) Mobil (3904 mesaj) Tablet (2586 mesaj) (14 mesaj) Mini (746 mesaj) Uygulama (210 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
Giriş
    1821 Mesaj

Müşteri hizmetleri sizi yanlış yönlendirmiş. İstediginiz kampanyaya başvurabilir ve gecislerde odenmemis faturaniz tutariniza kadar 200 tl indiriminden faydalanabilirsiniz. İlk 3 ay bedava kampanyasini tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ecay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ens1252

Müşteri hizmetleri sizi yanlış yönlendirmiş. İstediginiz kampanyaya başvurabilir ve gecislerde odenmemis faturaniz tutariniza kadar 200 tl indiriminden faydalanabilirsiniz. İlk 3 ay bedava kampanyasini tavsiye ederim

Maalesef öyle değil hocam.Yöneticilere mail attım onların yönlendirdiği müşteri temsilcisi araştırıp döndü maalesef transfer fırsatı kampanyası haricinde yararlanamıyor geçiş yaparak gelenler.İlk başvuruya veriyorlar onları.

50 mbit fiyatlandırmasındaki çarpıklık ta şöyle.

3 ay bedava 24 mbit aylık 99.90 yani aylık 88.8e geliyor.50 mbit 119.90 3 ay bedavayı heaplarsak aylık 106.5 TL ye geliyor.

Transfer fırsatında ise 24 mbit aylık 89.90 yani 3 ay bedava ile yakın olmasına rağmen 50 mbit 113.90.

Upload hızı nedeniyle 50 seçmek durumundayım.100lük ise pahalı geliyor.

Tüm bu sebeplerden dolayı Gibire devam.Zaten memnunum bu şirketten.

GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK
    Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz
    **Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"

• Yarbay
    8189 Mesaj

Hattını iptal etmeden başka bir sağlayıcıya hattını taşıyabilirsin
    Uzun süredir piyasada olan uygun alternatifler
    Türknet
    Millenicom
    Netspeed
    Piyasaya yeni giren uygun alternatif ise
    Gibirnet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Cem300 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj

Türk telekom altyapısı olan evimde 69₺ 24 mbit yürk telekom taahhüt sürem 13.11.2020 de doluyor. Malum telekom fiyatları pahalı. Diğer şirketlerden hangisini tavsiye edersiniz?

|
    |
    mcrew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8189 Mesaj

Türknet netspeed ve millenicom uzun zamandır bu sektördeler. Aşağı yukarı aynı hizmeti veriyorlar pek fark yok. Hattını iptal etmeyip taşıdığın sürece pek bir sorun olacağını sanmıyorum.
    Gibirnet in fiyatı biraz daha uygun ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum. Risk almayı seviyorsan gibirneti dene. Kullananların çoğu memnun gibi.
    Ben netspeed kullanıyorum. Ama Türknet daha iyi gibi eğer canlı müşteri hizmetleri senin için olmazsa olmaz değil ise.
    Abonelik süreci belki bu aralar biraz uzun sürebilir çünkü şu an çok abone olmak isteyen var biraz yogunlar. Ama taşıma olacağı için İnternetin kesilmeyecek.

|
    |
    cturkmen1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    890 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Maalesef öyle değil hocam.Yöneticilere mail attım onların yönlendirdiği müşteri temsilcisi araştırıp döndü maalesef transfer fırsatı kampanyası haricinde yararlanamıyor geçiş yaparak gelenler.İlk başvuruya veriyorlar onları.

50 mbit fiyatlandırmasındaki çarpıklık ta şöyle.

3 ay bedava 24 mbit aylık 99.90 yani aylık 88.8e geliyor.50 mbit 119.90 3 ay bedavayı heaplarsak aylık 106.5 TL ye geliyor.

Transfer fırsatında ise 24 mbit aylık 89.90 yani 3 ay bedava ile yakın olmasına rağmen 50 mbit 113.90.

Upload hızı nedeniyle 50 seçmek durumundayım.100lük ise pahalı geliyor.

Tüm bu sebeplerden dolayı Gibire devam.Zaten memnunum bu şirketten.

Alıntıları Göster

Hocam ben de 3 ay bedava 50mbps tarifesi için taahhütname inceliyordum ve aşağıdakine benzer bir şart vardı. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama buna benzer bir madde.

"Tüketicinin Türk telekomdan başka sağlayıcıya aboneliğini taşımasının üstünden en az 90 gün geçmesi."

Gıbırnet'e geçip, 90 gün sonra geri TTnet'e gelinirse bu tarifeden tekrar faydalanılabiliyor anladığım kadarıyla.

i7 9700K | Corsair H80i V2 | Rog Strix Z370-F | Msi Rtx 2080 | Corsair Vengeance Rgb Pro 16GB 3200Mhz | Samsung Evo | Evga Supernova G3 750W | Corsair Icue 465X | Corsair K70 Rgb Mk.2 | Razer Viper Mini | Corsair Void Pro RGB Wireless | Blue Snowball Ice | Asus VG259QM @280Hz

• DH Yönetici
    6284 Mesaj

Maalesef öyle değil.Benim 3 ayım doldu. Türk Telekom'un istediği diğer firmadaki aboneliğin direk iptal edilmesi Türk Telekom'dan yeni abonelik açılması.Yeni masrafları da 3 ay bedava ile geri ödüyoruz diye kandırmaya çalışıyorlar.

Transfer fırsatındaki 24 mbitlik fiyat bence uygun ama hız bana uygun değil.TL nin değer kaybı düşünüldüğünde 2 sene sabit 89.90 iyi bir fiyat.Yılbaşında fiyatlara zam geleceği aşikar.

|
    |
    Mysa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK
    Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz
    **Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"
  • Binbaşı
    1158 Mesaj

arkadaşlar merhaba. dün biten kampanyam için mh aradım. internettekilerine göre nispeten daha uygun olan 200gb kotalı 24mbps 84.90 tl kampanyasını istedim ve 5 dk içersinde hallettik. ancak daha sonra mobil uygulamada çok çok daha uygun ve hızlı kampanyalar gördüm. fotoğrafları aşağıya ekleyeceğim.

sorum şu. 24mbps paketimin yerine, 35mbps ya da 50mbps paketlerden birine geçersem durum nasıl yürüyecek? bu ay ki fatura ücreti + yeni geçeceğim paketin de fiyatı beraber mi işlenecek? yoksa farkı mı ödeyecem sadece? bir de daha dün kampanyayı başlattım hemen ertesi günde değiştirme şansım olur mu? teşekkürler şimdiden

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/41/14/45/411445cab4869a835e1dc669c062cba9.png&t=0&width=480&text=1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fa/ed/09/faed094cf80c4dcae24a485acbecde49.png&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    6183 Mesaj

Doya Doya 50 mbps sınırsız sözleşme şubat da bitecek

sözleşme bitmeden katkat 100 mbps sınırsız'a geçebilir miyim ? Doya Doya 50 mbps 170 tl katkat 100 mbps 150 tl

|
    |

geçebilirsiniz hocam kat kat hız kampanyasından abonelik yaşı 2 aydan büyük tüm müşteriler yararlanabiliyor.

bu fiyatlardan vdsl olarak yararlanabilirmiyiz

|
    |
    gel pc pc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hat 42mbit destekliyor gozukuyor. 50mbit paketi dusunuyorum.

2 kat var ama katlarda cat6 mevcut. Her kata access point dusunuyorum. Access point kullanan ve tavsiyesi olan var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hat 42 destekliyorsa kasma 35 al

|
    |
    thinkvision kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    831 Mesaj

Şartlarda ekstra 200₺ indirimden bahsediyor baya avantajlı gibi

|
    |
  • Yüzbaşı
    890 Mesaj

Normal aylık abonelik faturasını kapsamıyor dedi yalnız müşteri hizmetleri. Sadece cezai bedel olarak kesilen faturanın 200 tl kadarını karşılıyormuş ttnet.

Yani bir dh ölücüsü olarak evde aktif aboneliğin son 1-2 ayı kala yeni ttnet aboneliğini bağlatıp, bu faturaları da TT ye ödetme olayı olmuyor.

|
    |
    berkay956 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    i7 9700K | Corsair H80i V2 | Rog Strix Z370-F | Msi Rtx 2080 | Corsair Vengeance Rgb Pro 16GB 3200Mhz | Samsung Evo | Evga Supernova G3 750W | Corsair Icue 465X | Corsair K70 Rgb Mk.2 | Razer Viper Mini | Corsair Void Pro RGB Wireless | Blue Snowball Ice | Asus VG259QM @280Hz
  • Yüzbaşı
    831 Mesaj

Şartlar öyle birşey yazmıyor ben normal indirim gibi anladım

|
    |
  • Yüzbaşı
    890 Mesaj

Ben de öyle anladım ama telefondaki hanım üstte belirttiğim şekilde bilgi verdi. Teyit edilebilir tabii.

|
    |
    berkay956 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8113 Mesaj

---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 22 Kasım 2020; 23:20:47 >
    |
    |
    6183 Mesaj

Alo Paket ve Sabit telefonu olanlar için olan paket arasındaki fark ne ? Sabit telefonum var.

Doya Doya 50 mbps sınırsız paketinden KAT KAT HIZ 100 mbps sınırsız pakete geçeceğim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/eb/75/00/eb750029fb07ec9025113b7d9cb902ea.png&t=0&width=480&text=1

Sabit telefon olan paketi seçerseniz internet ve telefon faturasını ayrı ödersiniz.

Alo paket seçerseniz tek faturada hem telefon hem internet faturası ödenir. 250 dk 10 TL en ucuzu sanırım.

-------------

35 mbps + alo paket 81 TL veriyorum. 18 Aralıkta taahhüt bitecek. Aynı pakete 115 TL dediler.

Online işlemlerde 20 Mbps 86 TL görünüyor. Alo paketle 96 TL edecek, gerçekten pahalı.

Alo paket dahil 12 Mbps ise 85 TL.

Alo paket dahil 80-90 TL arası paket alabilmenin bir yolu yok mu? Hızım 20-24 olsa da razıyım :)

Yoksa TürkNet geçmeyi düşünüyorum ama çok sorun yaşayanlar var. Haftalarca internetsiz kalanlar vb...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 10 Kasım 2020; 4:36:2 >
    |
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
ankara gülüş tasarımı
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,719
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.