Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bendeniz61 , murat5552 , Real_Spawn Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.780
Cevap
577
Favori
2.027.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar taahhütümün süresi aşağıdaki gibi gözüküyor. Ben 35mbit internet abonesiyim. TT'den çıkarak netspeed'e geçiş yapmak istiyorum. Aynı paketi 76 TL'ye taahhütsüz olarak orada kullanacağım. Sizce hangi tarihte başvuru yapabilirim en erken? Ceza ödemeden?

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/sayfalar/internet-paketleri.aspx

Hipernet vdsl mi oluyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thinkvision -- 4 Kasım 2020; 20:3:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 28 Aralık ttnet taahüt bitiyor. 59 liraya 24 mbs fiber kullanıyorum. Bana kampanya diye sundukları 119 lira 16mbs. Tabiiki kabul etmedim.
    Turknete geçmeyi düşünüyorum acaba sorun yaşar mıyım? Gerci taahut yok sorun olursa değiştiririm.

• thinkvision T kullanıcısına yanıt

evet

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky_balbao

evet

Çok teşekkürler.

Son sorum olacak.

Altta yer alan adresdeki kampanyalarda hep fiber internet yazıyor. Bu kampanyalar vdsl(Hipernet) için de geçerli oluyor mu?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/kampanyalar.aspx

• thinkvision T kullanıcısına yanıt

evet fibernet hipernet fiyatları aynı

türktelekom yerine başka firmadanda alabilirsin gibirnet var mesela 100 mbit 85 TL turknet 95 TL telekomda nerdeyse 2 katı

• Beyler taahhütüm bitti 70 TL lik fatura 161 TL ye çıktı nasıl bu faturayı düşürtebilirim ?

• Kendi soruma kendim cevap vereyim.Diğer firmalardan Türk Telekoma geçmek isteyenler sadece "transfer fırsatı" kampanyasını kullanabiliyorlar. O kampnayada da 50mbit fiyatında diğer hızlardaki indirimler yapılmamış.Geçecek olanlar dikkatli olsunlar.Ben geçmekten vazgeçtim Gibirnet devam.

• ecay kullanıcısına yanıt

Müşteri hizmetleri sizi yanlış yönlendirmiş. İstediginiz kampanyaya başvurabilir ve gecislerde odenmemis faturaniz tutariniza kadar 200 tl indiriminden faydalanabilirsiniz. İlk 3 ay bedava kampanyasini tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

Müşteri hizmetleri sizi yanlış yönlendirmiş. İstediginiz kampanyaya başvurabilir ve gecislerde odenmemis faturaniz tutariniza kadar 200 tl indiriminden faydalanabilirsiniz. İlk 3 ay bedava kampanyasini tavsiye ederim

Maalesef öyle değil hocam.Yöneticilere mail attım onların yönlendirdiği müşteri temsilcisi araştırıp döndü maalesef transfer fırsatı kampanyası haricinde yararlanamıyor geçiş yaparak gelenler.İlk başvuruya veriyorlar onları.

50 mbit fiyatlandırmasındaki çarpıklık ta şöyle.

3 ay bedava 24 mbit aylık 99.90 yani aylık 88.8e geliyor.50 mbit 119.90 3 ay bedavayı heaplarsak aylık 106.5 TL ye geliyor.

Transfer fırsatında ise 24 mbit aylık 89.90 yani 3 ay bedava ile yakın olmasına rağmen 50 mbit 113.90.

Upload hızı nedeniyle 50 seçmek durumundayım.100lük ise pahalı geliyor.

Tüm bu sebeplerden dolayı Gibire devam.Zaten memnunum bu şirketten.

• Cem300 kullanıcısına yanıt
    Hattını iptal etmeden başka bir sağlayıcıya hattını taşıyabilirsin
    Uzun süredir piyasada olan uygun alternatifler
    Türknet
    Millenicom
    Netspeed
    Piyasaya yeni giren uygun alternatif ise
    Gibirnet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Türk telekom altyapısı olan evimde 69₺ 24 mbit yürk telekom taahhüt sürem 13.11.2020 de doluyor. Malum telekom fiyatları pahalı. Diğer şirketlerden hangisini tavsiye edersiniz?

• cturkmen1453 kullanıcısına yanıt
    Türknet netspeed ve millenicom uzun zamandır bu sektördeler. Aşağı yukarı aynı hizmeti veriyorlar pek fark yok. Hattını iptal etmeyip taşıdığın sürece pek bir sorun olacağını sanmıyorum.
    Gibirnet in fiyatı biraz daha uygun ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum. Risk almayı seviyorsan gibirneti dene. Kullananların çoğu memnun gibi.
    Ben netspeed kullanıyorum. Ama Türknet daha iyi gibi eğer canlı müşteri hizmetleri senin için olmazsa olmaz değil ise.
    Abonelik süreci belki bu aralar biraz uzun sürebilir çünkü şu an çok abone olmak isteyen var biraz yogunlar. Ama taşıma olacağı için İnternetin kesilmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Maalesef öyle değil hocam.Yöneticilere mail attım onların yönlendirdiği müşteri temsilcisi araştırıp döndü maalesef transfer fırsatı kampanyası haricinde yararlanamıyor geçiş yaparak gelenler.İlk başvuruya veriyorlar onları.

50 mbit fiyatlandırmasındaki çarpıklık ta şöyle.

3 ay bedava 24 mbit aylık 99.90 yani aylık 88.8e geliyor.50 mbit 119.90 3 ay bedavayı heaplarsak aylık 106.5 TL ye geliyor.

Transfer fırsatında ise 24 mbit aylık 89.90 yani 3 ay bedava ile yakın olmasına rağmen 50 mbit 113.90.

Upload hızı nedeniyle 50 seçmek durumundayım.100lük ise pahalı geliyor.

Tüm bu sebeplerden dolayı Gibire devam.Zaten memnunum bu şirketten.

Alıntıları Göster

Hocam ben de 3 ay bedava 50mbps tarifesi için taahhütname inceliyordum ve aşağıdakine benzer bir şart vardı. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama buna benzer bir madde.

"Tüketicinin Türk telekomdan başka sağlayıcıya aboneliğini taşımasının üstünden en az 90 gün geçmesi."

Gıbırnet'e geçip, 90 gün sonra geri TTnet'e gelinirse bu tarifeden tekrar faydalanılabiliyor anladığım kadarıyla.

• Mysa kullanıcısına yanıt

Maalesef öyle değil.Benim 3 ayım doldu. Türk Telekom'un istediği diğer firmadaki aboneliğin direk iptal edilmesi Türk Telekom'dan yeni abonelik açılması.Yeni masrafları da 3 ay bedava ile geri ödüyoruz diye kandırmaya çalışıyorlar.

Transfer fırsatındaki 24 mbitlik fiyat bence uygun ama hız bana uygun değil.TL nin değer kaybı düşünüldüğünde 2 sene sabit 89.90 iyi bir fiyat.Yılbaşında fiyatlara zam geleceği aşikar.

• arkadaşlar merhaba. dün biten kampanyam için mh aradım. internettekilerine göre nispeten daha uygun olan 200gb kotalı 24mbps 84.90 tl kampanyasını istedim ve 5 dk içersinde hallettik. ancak daha sonra mobil uygulamada çok çok daha uygun ve hızlı kampanyalar gördüm. fotoğrafları aşağıya ekleyeceğim.

sorum şu. 24mbps paketimin yerine, 35mbps ya da 50mbps paketlerden birine geçersem durum nasıl yürüyecek? bu ay ki fatura ücreti + yeni geçeceğim paketin de fiyatı beraber mi işlenecek? yoksa farkı mı ödeyecem sadece? bir de daha dün kampanyayı başlattım hemen ertesi günde değiştirme şansım olur mu? teşekkürler şimdiden

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Doya Doya 50 mbps sınırsız sözleşme şubat da bitecek

sözleşme bitmeden katkat 100 mbps sınırsız'a geçebilir miyim ? Doya Doya 50 mbps 170 tl katkat 100 mbps 150 tl

• geçebilirsiniz hocam kat kat hız kampanyasından abonelik yaşı 2 aydan büyük tüm müşteriler yararlanabiliyor.

• gel pc pc kullanıcısına yanıt

bu fiyatlardan vdsl olarak yararlanabilirmiyiz

• Vdsl modem ne veriyorlar arkadaslar?
    Hat 42mbit destekliyor gozukuyor. 50mbit paketi dusunuyorum.

2 kat var ama katlarda cat6 mevcut. Her kata access point dusunuyorum. Access point kullanan ve tavsiyesi olan var midir?

• 
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.