Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müşteri hizmetleri zaten zayıftı, en son telesekreter uygulamasıyla artık müşteri hizmetleri tamamen bitmiş durumda. Derdini anlatacak muhatap bulamıyorsun ama müşteri değilsen ona muhatap var Adı bence hemen "müşteriyi umursamama hattı" "müşteriyi deli etme hattı"vb. şeklinde değiştirilmelidir. Hız sürekli düşüyor, arıza kaydı bırakıyorsunuz cevap olarak herhangi bir arızaya rastlanılmamıştır deniyor. Hızın resmini çekip göndereceksin ama öyle bir imkan yok. Ttnet çok mu iyi? Hiç kullanmadım, kullanmayı düşünmüyorum. Muhtemelende aksaklıklar aynıdır (altyapı çoğu yerde aynı) Ancak müşteriyi kesinlikle birşeye tutup muhatap almıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

arkadaşlar 2 ay sonra ttnet taahhütüm bitiyor. Açıkçası ben de şaşırmakla birlikte şu an çok memnunum hız konusunda.

24 Mbps hıza kadar destekli tarife kullanıyorum hızım 23 mbps altına düşmedi. Sizce türknet'e geçsem aynı hızı alır mıyım yoksa ttnet hınzırlık yapıp o hızla oynayabilir mi ?

şu an için türknetin bana avantajı akk ve fiyat.

Bende ttnet kullandim 16 mgbit 13/14 arasi aliyordum çokta memnundum

Şimdi turk.net mi kullanıyorsunuz hocam ? Kullanıyorsanız kaç mbps alıyorsunuz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

quote:

arkadaşlar 2 ay sonra ttnet taahhütüm bitiyor. Açıkçası ben de şaşırmakla birlikte şu an çok memnunum hız konusunda.

24 Mbps hıza kadar destekli tarife kullanıyorum hızım 23 mbps altına düşmedi. Sizce türknet'e geçsem aynı hızı alır mıyım yoksa ttnet hınzırlık yapıp o hızla oynayabilir mi ?

şu an için türknetin bana avantajı akk ve fiyat.

Bende ttnet kullandim 16 mgbit 13/14 arasi aliyordum çokta memnundum

Şimdi turk.net mi kullanıyorsunuz hocam ? Kullanıyorsanız kaç mbps alıyorsunuz ?

Direkten döndüm kullanmaktan vazgeçtim arkabam baglatti çok memnun olmadigini biliyorum ttnet kulllaniyorum çok memnunum hiç internet gitmiyor kafa rahat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler unutmayin verdiniz paranin hakkini alamiyorsaniz başka yere geçin derim taahhüt yok nasılsa

• Benden başka teknik bilgiler sayfasında hata alan var mı?
  • Pin 4 ya da 6 48.6 / 1.92

NerfP testinde dalgalanma görünmüyor . Sinyal stabil geliyor .

Bu hızlarla evdeki cihazlar coştu .
  • Hız düşmesi sorunu yaşayanlar sadece yapa altyapısında olanlar mı acaba? Superonline kullanıyorum taahhütüm bitiyor bu ay türknete geçmeyi düşünüyorum ama bu sorunları okuyunca acaba geçmemeli miyim diyorum..
  • internet gitti,modem arayüzünden kullanıcı bilgilerimin altında kaydet'e bastım işlem yaptı,internet geldi ne oldu şimdi anlamadım
  • Türknete geçmeyi düşünüyordum ama okuduğum anormal şikayetlerden dolayı ttnet ile tahattütü uzattım.

• Ben online olarak başvuru yaptım kredi kartı bilgilerini vererek. Belge göndermezsem kredi kartından para çekerler mi?

• Herkes hız sorununu sormu. cevap: hız düştüğü zamanalr çok çok nadir oluyor ve düştüğü zamna diğer iss kullananlardan çok daha hızlı oluyor. yani türknette hız düşükken ttnet gibi diğer operatörlerden daha hızlı oluyor. hız düşmediği zamanlar ise tam92 megabit hız görüyorum. umarım açıklayıcı olmuştur. herkes türknete geçsin her türlü kefilim.
  • bizim bölge 100mbps ye çıkacakmış 2017 sonuna doğru şuan 35 mpbs geçiyormuş. şuan geçersem 59 tl geçmezsem ilerde fiyat artabilirmiş :D ne bu
  • Çevrenizde stabil hız sağlayan altyapı hangi iss ise onunla abonelik yapın. Benim hız şikayetim yok ama interneti “açma kapama” ücreti adı altında 19 tl almaya çalışmaları, firmanın ne kadar ayak takımı zihniyetiyle hareket ettiğini gösterir. Biz burada çok övdük türkneti. Taahhüt yok fiyat uygun derken baya bir abonesi oldu, şimdi tokatlama zamanı stratejisi ile hareket ediyorlar.

• En düşük 25 mbps ile başlayıp yapadan girip şimdi altyapınız 13 e kadar destekliyor demeleri :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemdnc -- 29 Kasım 2017; 0:24:5 >
  • erdemdnc E kullanıcısına yanıt
    bu görsele nereden ulaştınız hocam?
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    modeme giriş yaptıktan sonra
  • Ben de bağlatmayı uzun süredir düşünüyordum ama son günlerde iyicr bkunu çıkartmışlar işin sanırım. Ama taahhütle bağlatma gibi bir şansım yok belki 3-4 ay bile kullanmayabilirim. Yine fr şansımı denemeli miyim acaba bilemiyorum

• Keske 1 ay deneseydiniz, tahahhut yok memnun kalmazsaniz iptal ederdiniz.

• robotica R kullanıcısına yanıt
    Türknetin müşteri hizmetleri en büyük sorunlardan biri zaten.

• 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.