Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sakın alma onlarin modemini. Ben onlarin modeminin yanina router almak zorunda kaldim. 5para etmez. Sen en guzeli tplink modem al bitane ama 300 lirayı gozden cikar. Ucuz modemleden hiz alamazsin. Ben bunlarin verdigi modemde wifide 15-20 hiz aliyodum router alinca 92 megabit hiz aliyorum suan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam. Kullanıp memnun olunan model varsa onu alayım. Yukarda hocam yazmış Asus n16 mantıklı duruyor

• Şu an indirme yapıyorum, yoğun saatlerde olmamıza rağmen ortalama indirme hızı 3.5 mb/sn.

Dip not: Ama hız çok dalgalanıyor, 1.8 ile 4.2 arası sürekli inip çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 60 liraya bir modem aldım, cidden kablosuzda hızı rezalet. Ama VDSL özellikli modeme de çok para vermek istememiştim, o sebepten. Eski kablonet modemi router yaptım, kablosuzda hız çok yükseldi.

• robotica R kullanıcısına yanıt
    Hocam o kablonet (netmaster) modemi cok ugrastim router yapmaya yapamadim ya bana yardimci olur musun? Yapamadim diye baska router aldim mecburen.

• Böyle yapın ama "elimizden bu hak giderse" size yazıklar olsun şimdiden söylüyorum.
  • alonso35 kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben olsam bu modemi alırım:

http://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-vr400-1200mbps-gigabit-vdsl-adsl2-modem-router-dual-band-ewan-vpn-ebeveyn-kontrolu-usb-port-beamforming-teknolojisi-tether-mobil-uygulama-destegi-p-HBV0000024HUX

tp-link bu işin öncüsü, kullanım arayuzu pc de olsun telde olsun çok sade kullanışlı. ac 5ghz bandı ve 2.4ghz bandları var. wifi hızın ethernet kablosundan bağlarmış gibi son hız alırsın. bu modemin üst modelleri 800-900 lira bandında, yani bu en üst düzeyin bi tık altı. bundan üstü gereksiz, aşşağısıda sana bana bize gelmez. bu modemi almanı tavsiye ediyorum. daha ucuzları 5para etmez emin ol bu fiyatı gözden çıakrman lazım wifi ile full hız labilmen için. ben bunun router versiyonunu kullanıyorum tam hız alıyorum.

• tamam genclikte boyle seyler olabiliyor ama normal sartlar altinda boyle kullanimlar cok abarti. bizde yaptik hemde adsl in ilk ciktigi zamanlarda, ne izleyebildik o filmleri ne de oynayabildik indirdigimiz oyunlari :)

• bişey olmaz be kardeşim sadece şu son 2ay yoğun kullandım bundan sonrası zaten 200 gb düzeylerinde geçecek trafik yoğunluğum. burda anlatmak istediğim diğer operatörlere yazıklar olsun, şuan hiç kafamda ay kotam bitçekmi ay şunu indirmeyeyim bunu izlemeyeyim yok. internet olacaksa böyle olmalı, bu 4g mobil internetlerdede böyle olmalı. internet çağındayız herşeyimiz internet. akn vs vs olmamalı artık. hatta şu upload hızlarıda özgür bırakılmalı simetrik olmalı bence. 100/100 gibi. şuan tek sorun upload oda çözüldümü tamamdır.
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

geçen gün satın aldığım oyun bu hızlarda indi. gayet güzel. ama dediğiniz gibi hız çok dalgalı bazen 1megabit bazen 100megabit hızlarda oluyor. şuan mesela hız testi yapıyorum 8-9 megagbit çıkıyor. aradan 2 saat geçmiş bakıyorum 80-90 megabit oluyor.
  • Beyler,ttnet altyapısını kullanıyor bizim mahallede, çok sıkıntı çıkarıyor mu,kopma yavaşlama falan eskişehirde kullanan biri var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix52

Teknik bilgiler diye sayfa eklenmiş OIM'de (Destek>Teknik bilgiler);

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Baya aydınlandım şuan.

Edit: fatura üst sınırı diye bir şeyde gelmiş. 75'den başlıyor 250'ye kadar gidiyor. Yeni paketler yolda gibi ha ?

Edit 2 : fatura sistemi yine bozulmuş. Boş ekran çıkıyor. Ay başı geldi neredeyse sonra sorun yaşamayalım

Edit 3: faturalar gözükmeye başladı.

1000 dakika üstü konuşmalar ücretli...

• arkadaşlar 2 ay sonra ttnet taahhütüm bitiyor. Açıkçası ben de şaşırmakla birlikte şu an çok memnunum hız konusunda.

24 Mbps hıza kadar destekli tarife kullanıyorum hızım 23 mbps altına düşmedi. Sizce türknet'e geçsem aynı hızı alır mıyım yoksa ttnet hınzırlık yapıp o hızla oynayabilir mi ?

şu an için türknetin bana avantajı akk ve fiyat.
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 20:47:22 >
  • Eskiden beri TURKNET müşterisiyim. Eskiden herhangi bir konuda müşteri hizmetlerini aradığınızda hemen canlı canlı hizmet veriyorlardı. Şimdi tıpkı Akbank gibi Vodafone gibi...... müşteri hizmetlerine ulaşılamaz olmuş. On dakika uğraştım bir türlü sorunumu iletemedim.Bunlara ulaşmak hemen hemen imkansız hale gelmiş. Bunlar hakkındaki önceden yaptığım ne kadar olumlu yorum varsa geri alıyorum.
  • Allah belalarını versin.Bir bağlantı günde kaç kere kopar? Bakın hafta, ay değil gün.

Her gün en az 5-6 kere internet gidiyor. Ne oyundan zevk alır oldum ne bişey izlemeden. Allahtan tavsiye etmedim kimseye tam edecektim ki gördüm olanları rezil olmadığıma sevindim valla. Berbat bişey bu Türknet. İlk aylar harikaydı hep 13megabit alıyordum ve minimum 9 falan oluyordu. Şimdi bazen 3-4 bazen 8-9 ve bu aralıklar 5-6 saat değil 30 dakikada değişiyor.

Maalesef ilgi ve parayı görünce sapıtan ve klasik Türk firması oldu. Ne firmasının arkasında ne yaptığı işin ne de verdiği hizmet(!)in. Adamlar bi işi beceremedi diye anladılar tepki geleceğini MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ KALDIRDILAR ya var mı ötesi. AKK kalkana kadar tanınacaksınız sonra iflas bayrağınızı çekersiniz zaten. Firma sahipleri eğer okuyorsa benden tavsiye gezin eğlenin 1-2 seneniz kaldı bu firmayı batırmanız için.
  • şikayeti olanlar, başkaları da mağdur olmasın diye şikayetvar'a yazarlarsa hem düşünenler için faydalı olur hem firma daha kaale alır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan turknetinin cilki çıkmış hepte şikayet var kopma kesinti en popüleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

arkadaşlar 2 ay sonra ttnet taahhütüm bitiyor. Açıkçası ben de şaşırmakla birlikte şu an çok memnunum hız konusunda.

24 Mbps hıza kadar destekli tarife kullanıyorum hızım 23 mbps altına düşmedi. Sizce türknet'e geçsem aynı hızı alır mıyım yoksa ttnet hınzırlık yapıp o hızla oynayabilir mi ?

şu an için türknetin bana avantajı akk ve fiyat.

Bende ttnet kullandim 16 mgbit 13/14 arasi aliyordum çokta memnundum

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

8.5-9 mbit almam lazım ama en fazla 3 mbit görüyorum, bu bahsettiğim sorun ethernet ile de aynı, wifi ile alakalı değil...
    hızımı mı merak ettiniz, yalan konuştuğumu düşünüyorsanız buyrun ilk resim ethernet ile ikinci resim cep telefonundan yani wifi ile
    ...Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZTurk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Çok zayıf gerçekten

• 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.