Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne demek rica ederim, sonra uğraşıp canınız sıkılmasın. Aynı operatör değişikliği gibi düşünün türk telekom dan vodafone ye geçmek gibi. Numara taşırken iptal mi ettiriyoruz biz hayır, kurum bizim yerimize başvuru yapıyor ve işlem tamamlanıyor. Benim 4. gün mü 5.gün mü neydi ttnet ten türknete geçiş süreci. Diğer türlü iptal ettirdiniz diyelim ttneti, türknet port un boşalmasını bekleyecek o da 10 gün civarı sürüyor sonra başvuru yapılacak telefon hattı tahsil edilecek süreç durduk yere uzar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiberden turknete geçişim bugün gerçekleşti. Geçiş için saha ekiplerinin geliceğini söylemişlerdi fakat bugün konuşmamızda saha ekipleri ankastreye kadar kablo getirir sonrasına karışmazlar gibi bişi dedi çok anlamıyorum bu işlerden şimdi bundan sonrası için ne yapmam gerekiyor

• ermac20 E kullanıcısına yanıt
    kullanıcı adı ve şifre smsi geldi ise ankastre bağlantısı için elektrikçi çağırın hocam direkt aktif olacaktır.

• telefonsuz bağlanmıyor mu bu? İlle de telefon hattı mı açılması gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

telefonsuz bağlanmıyor mu bu? İlle de telefon hattı mı açılması gerekiyor?

Yalın internet yok. Telefon hatti tahsis ederler ama siz bunu dilerseniz kullanmayabilirsiniz. Size ek bir maliyeti yok. Telefon ve internet tek fatura 60 lira. Hem 1000 dk da her yöne kullanma hakkınız var.

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Valla ben Yalın internet kullanıyordum TTNet'te transfer ettirdim, epey bir süre bağlamadılar telefonu sonradan arayıp görüştüğümde yalın olduğu için bağlamadıydık dediler. İsterseniz bir görüşün ama telefon bedava, 1000dk filan iyi oluyor. Taşındığımdan dolayı zalım TTNet'in eline düştüm yine.
  • benim taahütüm eylülde doluyor bitmeden mi başvuru yapayım yoksa bitmesini bekleyelim mi cayma bedeli çıkar mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

benim taahütüm eylülde doluyor bitmeden mi başvuru yapayım yoksa bitmesini bekleyelim mi cayma bedeli çıkar mı acaba

Bir hafta kala başvuru yap. İptal ettirme internetini nakil daha çabuk ve zahmetsiz oluyor.

• Daha az akk olan seçenek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

benim taahütüm eylülde doluyor bitmeden mi başvuru yapayım yoksa bitmesini bekleyelim mi cayma bedeli çıkar mı acaba

Bir hafta kala başvuru yap. İptal ettirme internetini nakil daha çabuk ve zahmetsiz oluyor.

Teşekkürler

• 1.5 aydır kullanmaya çalışıyorum hırsızlık dahil yaşamadığım sorun kalmadı, allah belalarını versin.

Böyle rezil kepaze boktan bir hizmet görmedim, hergün sabah kalkıp yöneticilerine çalışanlarına sistemlerine ana avrat sövüyorum.
    Biraz önce mesaj atmışlar port yok yalanını sıkıp adsl'e devam yazmışlar, bunlar kadar yalancı aşağılık bir firma daha olamaz.
    Aman diyorum arkadaşlar uzak durun.

TÜRKNET PİŞMANLIKTIR.
  • Hani süpriz fatura yoktu dolandırıcı türknet? bu ne? görüşme detayı bilgisi diye bişey zırvaladılar 70 kuruş para eklemişler faturama: alın ss atıyorum.
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZTurk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anaconda_Kenan -- 10 Ağustos 2017; 14:21:24 >
  • Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• görüşme detayı ücret idiye bi dalga çıkarmışlar +70 kuruş para eklemişler faturama dolandırıcılar. hani 59.99 dan başka ödemicektik süpriz fatura olmucaktı?
  • Turknet kullanan ve kullanmayı düşünen arkadaşlar Whatsapp grubumuz
    https://chat.whatsapp.com/A5V4foX5K738Iiiqs8cKBO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 10 Ağustos 2017; 16:15:32 >
  • Sizin için AKN teklifimiz var diye aradı robot sonra beni bağladı temsilciye pakette ddeğişiklik veya teklif yok. 50GB ek akn aldım hız hiç artmadı hala aynı zaten doldu bitti.
  • sorun yaşadığımızda yazıyoruz, çözüldüğünde de yazalım 4-5 gün önce yazmıştım. ağustosa kadar genel olarak stabil olan bağlantım ağustosa girdiğim an sapıtmıştı. genel olarak pingler sapıtıyordu, 1-2 defada yurtdışı çıkışlarının yavaşlaması, modemin ışıkları yanmasına rağmen internete bağlanamamak gibi sorunlar da olmuştu. bırakılan arıza kaydı 2 gün sonra, sorun çözülmüştür denip kapatıldı. o günden sonra pingler günün 21 saati düzgün, sadece akşam 21:00'dan 00:00'a kadar yurtdışı pingler 25 ms civarı artıyor ama bu online oyun hariç hiçbirşeyi etkilemiyor. yine bütün sitelere rahatlıkla bağlanıp, videolar rahatlıkla 1080p yükleniyor. önemli olan da zaten bu. 3-4 gündür stabil bir bağlantı alabiliyorum, memnunum şimdilik, umarım öyle kalır.
  • Benim modemde upload 4 mb/s görünürken testte 2 mb/s görünüyor.Uploadla çok işim oluyorda acaba nasıl 4 mb/s yapılabilir.Arayıp 4 mb/s yapabilirmiyiz desem yapabilirlermi acaba..

• quote:

Orijinalden alıntı: DisCoVeRY06

Benim modemde upload 4 mb/s görünürken testte 2 mb/s görünüyor.Uploadla çok işim oluyorda acaba nasıl 4 mb/s yapılabilir.Arayıp 4 mb/s yapabilirmiyiz desem yapabilirlermi acaba..

Telekom altyapısın da upload 2mbps ile sınırlandırılmıştır. Arasanız da birşey değişmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

görüşme detayı ücret idiye bi dalga çıkarmışlar +70 kuruş para eklemişler faturama dolandırıcılar. hani 59.99 dan başka ödemicektik süpriz fatura olmucaktı?

Online islemler -> Fatura & odeme -> fatura tercihlerim menusune girip

Ayrintili fatura istiyorumda tik varmi kontrol eder misiniz?

Buyuk ihtimal bunu isaretledniz yada basta verdiginiz formda vardi. Tiki kaldirarak sorunu cozebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.